О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 465. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Марченко Григория Александровича - помощника Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан, освободив от этих обязанностей Утембаева Е.А.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 465 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі Григорий Александрович Марченко Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі болып тағайындалсын, Е.Ә.Өтембаев бұл міндеттерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті