О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 марта 1999 года N 16
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 527. Утратило силу - Указом Президента РК от 1 февраля 2006 года N 56 (U060056)
Персональный состав Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан, утвержденный  распоряжением  Президента Республики Казахстан от 4 марта 1999 года N 16 "Об утверждении персонального состава Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 год, N 6, ст. 45), изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 2 марта 2005 года N 527
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 4 марта 1999 года N 16
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СОСТАВ
Национальной комиссии по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан
Самакова Айткуль Байгазиевна       - Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан, председатель
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин
Абдильдина Жанар Сакеновна         - генеральный директор АО "Агентство
"Хабар", город Алматы
Андаржанова Мария Ивановна         - директор ТОО "Полимертрубы",
Алматинская область
Асангазы Оразкуль Асангазыкызы     - заместитель акима района
"Сары-Арка" города Астаны
Аубанова Гульфаз Кенжетаевна       - главный врач частного родильного
дома, город Павлодар
Бурлаченко                         - заместитель акима Южно-
Светлана Николаевна                  Казахстанской области
Васильева Лариса Александровна     - директор департамента экономики
и бюджетного планирования акимата
города Алматы
Джалмагамбетова                    - депутат Сената Парламента
Светлана Жакияновна                  Республики Казахстан
Жакупова Тамара Салимовна          - заведующая кафедрой Костанайского
государственного университета
имени Байтурсынова,
Костанайская область
Искакова Саида Куановна            - заведующая Секретариатом
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан
Карбузова Кульшат Жапархановна     - главный врач поликлиники N 4,
город Тараз Жамбылской области
Курманбаева Шырын Асылхановна      - директор Семипалатинского филиала
Казахского гуманитарно-юридического
университета доктор политических
наук, Восточно-Казахстанская область
Кушекова Раиса Тажигалиевна        - директор комплекса "Райхан",
город Атырау
Махмудова Шолпан Джуматаевна       - директор ассоциации "Центр малого
бизнеса" кандидат физико-
математических наук, город Уральск
Западно-Казахстанской области
Мусахаджаева Айман Кожебековна     - ректор Академии музыки профессор,
город Астана
Мустафина Сабила Сапаровна         - заместитель акима города Астаны
Мухамеджанова Алия Гафуровна       - директор областного института
повышения квалификации и
информационных технологий,
город Кызылорда
Мырзахметова Замзагуль Естаевна    - президент корпорации "Тумар",
генеральный директор ТОО
"Кокшетауский хлебозавод",
Акмолинская область
Назарбаева Сара Алпысовна          - почетный председатель Национальной
комиссии по делам семьи и женщин,
президент Фонда "Бобек"
Нукушева Сауле Галимовна           - и.о. профессора кафедры политики и
управления здравоохранением Высшей
школы общественного здравоохранения,
город Алматы
Полищук Раиса Ивановна             - директор первой гимназии города
Петропавловска Северо-Казахстанской
области
Сеитова Несип Мусатаевна           - председатель областной торгово-
промышленной палаты, Карагандинская
область
Сиврюкова Валентина Андреевна      - президент Конфедерации
неправительственных организаций
Казахстана, город Астана
Солтиева Жумагуль Куанышбековна    - заместитель главного редактора
газеты "Егемен Казакстан",
член Союза журналистов Казахстана
Тарасенко Елена Ивановна           - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Тулегенова Апуажан Тулегеновна     - директор областного филиала АО
"Народный банк Казахстана",
город Актюбинск
Хасанова Зибира Мухсановна         - директор открытого акционерного
общества "Ак бобек",
Мангистауская область

Қазақстан Республикасы Президентінiң 1999 жылғы 4 наурыздағы N 16 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 527 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.02.01. N 56 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның дербес құрамын бекiту туралы" 1999 жылғы 4 наурыздағы N 16  өкiмiмен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 45-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегі ұлттық комиссияның дербес құрамы осы өкiмге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2005 жылғы
2 наурыздағы N 527 өкiмiне
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентiнің 1999 жылғы
4 наурыздағы N 16 өкiмiмен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы
Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық комиссияның
ДЕРБЕС ҚҰРАМЫ
Самақова                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Айткүл Байғазықызы          ортаны қорғау министрi, Отбасы және
әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссияның төрайымы
Андаржанова               - "Полимерқұбырлар" ЖШС директоры,
Мария Ивановна              Алматы облысы
Асанғазы                  - Астана қаласы Сарыарқа ауданы
Оразкүл Асанғазықызы        әкiмiнiң орынбасары
Әбдiлдина                 - "Xaбap" агенттiгі" АҚ бас директоры,
Жанар Сәкенқызы             Алматы қаласы
Әубанова                  - жеке перзентхананың бас дәрiгерi,
Гүлфаз Кенжетайқызы         Павлодар қаласы
Бурлаченко                - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнің
Светлана Николаевна         орынбасары
Васильева                 - Алматы қаласы әкiмдiгінің экономика
Лариса Александровна        және бюджеттiк жоспарлау
департаментiнің директоры
Жалмағанбетова            - Қазақстан Республикасы Парламентi
Светлана Жақияқызы          Санатының депутаты
Жақыпова                  - Байтұрсынов атындағы Қостанай
Тамара Сәлімқызы            мемлекеттiк университетінiң кафедра
меңгерушісi, Қостанай облысы
Ысқақова                  - Қазақстан Республикасы
Саида Қуанқызы              Президентiнің жанындағы Отбасы
және әйелдер iстерi жөнiндегі ұлттық
комиссиясы хатшылығының меңгерушісi
Кәрбозова                 - N 4 емхананың бас дәрiгерi, Жамбыл
Күлшат Жапарханқызы         облысының Тараз қаласы
Құрманбаева               - Қазақ гуманитарлық-заң
Шырын Асылханқызы           университетiнiң Семей филиалының
директоры, саясат ғылымының
докторы, Шығыс Қазақстан облысы
Көшекова                  - "Райхан" кешенiнiң директоры,
Раиса Тәжіғалиқызы          Атырау қаласы
Махмұдова                 - "Шағын бизнес орталығы"
Шолпан Жұматайқызы          қауымдастығының директоры, физика-
математика ғылымының кандидаты,
Батыс Қазақстан облысының Орал қаласы
Мұсақажаева               - Музыка академиясының ректоры,
Айман Қожебекқызы           профессор, Астана қаласы
Мұстафина                 - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Сәбила Сапарқызы
Мұхамеджанова             - облыстық бiлiктiлiк арттыру және
Әлия Ғафурқызы              ақпараттық технологиялар институтының
директоры, Қызылорда қаласы
Мырзахметова              - "Тұмар" корпорациясының президентi,
Зәмзәгүл Естайқызы          "Көкшетау нан зауыты" ЖШС бас
директоры, Ақмола облысы
Назарбаева                - Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегi
Сара Алпысқызы              ұлттық комиссияның құрметті
төрайымы, "Бөбек" қорының президентi
Нұқышева                  - Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары
Сәуле Ғалымқызы             мектебiнің саясат және денсаулық iсiн
бacқару кафедрасы профессорының
мiндетiн атқарушы, Алматы қаласы
Полищук                   - Солтүстiк Қазақстан облысының
Раиса Ивановна              Петропавл қаласындағы бiрiнші
гимназия директоры
Сейiтова                  - облыстық сауда-өнеркәсіптiк палатаның
Несiп Мұсатайқызы           төрайымы, Қарағанды облысы
Сиврюкова                 - Қазақстан үкіметтік емес ұйымдар
Валентина Андреевна         конфедерациясының президенті,
Астана қаласы
Солтиева                  - "Егемен Қазақстан" газетi бас
Жұмагүл Қуанышбекқызы       редакторының орынбасары, Қазақстан
журналистер одағының мүшесi
Тарасенко                 - Қазақстан Республикасы Парламентi
Елена Ивановна              Мәжiлiсiнiң депутаты
Төлегенова                - "Қазақстан Халық банкі" АҚ
Әпуажан Төлегенқызы         облыстық филиалының директоры,
Ақтөбе қаласы
Хасанова                  - "Ақ бөбек" ашық акционерлiк
Зiбира Мұхсанқызы           қоғамының директоры, Маңғыстау
облысы