О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 июня 2007 года N 136
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Буркитбаева                - помощника Президента
Серика Минаваровича          Республики Казахстан,
Тажина                     - Министра иностранных дел Республики
Марата Муханбетказиевича     Казахстан,
Оразбакова                 - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича          Республики Казахстан,
Питера Тильса              - управляющего директора, главного
исполнительного директора по
Центральной и Восточной Европе
компании "Дойче Банк Франкфурт",
Фаузи Кириакоса-Саада      - главного исполнительного директора по
России, странам СНГ и Центральной
Азии компании "Кредит Свис Групп";
строки:
"Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан",
"Мусин                     - Министр экономики и бюджетного
Аслан Есиулаевич             планирования Республики Казахстан",
"Школьник                  - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич           Республики Казахстан",
"Алберс Марк               - президент компании "Эксон Мобил
Продакшн",
"Джордж Киркланд           - исполнительный вице-президент по
разведке и добыче корпорации
"ШевронТексако",
"Машкевич                  - президент Евразийской промышленной
Александр Антонович          ассоциации"
изложить в следующей редакции:
"Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан
Карим Кажимканович
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич             Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования",
"Школьник                  - заместитель Руководителя Администрации
Владимир Сергеевич           Президента Республики Казахстан",
"Алберс Марк                - президент компании "ЭксонМобил
Девелопмент",
"Джордж Киркланд           - исполнительный вице-президент по
разведке и добыче корпорации "Шеврон",
"Машкевич                  - председатель совета директоров компании
Александр Антонович          "Eurasian Natural Resources Corporation
PLS";
вывести из состава указанного Совета: Ахметова Д.К., Токаева К.К. Орынбаева Е.Т., Тесена фон Хайдебрека, Освальда Грюбеля.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 136 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына:
Бүркітбаев               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Серік Мінуарұлы            көмекшісі,
Тәжин                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Марат Мұханбетқазыұлы      министрі,
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы           сауда министрі,
Питер Тильс              - "Дойче Банк Франкфурт" компаниясының
басқарушы директоры, Орталық және Шығыс
Еуропа бойынша бас атқарушы директоры,
Фаузи Кириакос-Саад      - "Кредит Свис Групп" компаниясының Ресей,
ТМД және Орталық Азия елдері бойынша бас
атқарушы директоры
енгізілсін;
"Мәсімов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы          Министрінің орынбасары",
"Мусин                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Аслан Есболайұлы           бюджеттік жоспарлау министрі",
"Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич         сауда министрі",
"Альберс Марк            - "Эксон Мобил Продакшн" компаниясының
президенті",
"Джордж Киркланд         - "Шеврон Тексако" корпорациясының барлау
және өндіру жөніндегі атқарушы вице-
президенті",
"Машкевич                - Еуразия өнеркәсіптік қауымдастығының
Александр Антонович        президенті"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы          Министрі
Мусин                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы           Министрінің орынбасары - Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрі",
"Школьник                - Қазақстан Республикасы Президенті
Владимир Сергеевич         әкімшілігі Басшысының орынбасары",
"Альберс Марк            - "Эксон Мобил Девелопмент" компаниясының
президенті",
"Джордж Киркланд         - "Шеврон" корпорациясының барлау және
өндіру жөніндегі атқарушы вице-
президенті",
"Машкевич                - "Eurasian Natural Resources Corporation
Александр Антонович        PLS" компаниясы директорлар кеңесінің
төрағасы";
көрсетілген Кеңестің құрамынан: Д.К.Ахметов, Қ.К.Тоқаев, Е.Т.Орынбаев, Тесен фон Хайдебрек, Освальд Грюбель шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті