О созыве семнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 469
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
1. Созвать семнадцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана 18 апреля 2011 года в городе Астане с повесткой дня:
«Независимый Казахстан: 20 лет мира, согласия и созидания».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения семнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан халқы Ассамблеясының он жетінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 469 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының он жетінші сессиясы 2011 жылғы 18 сәуір күні Астана қаласында «Тәуелсіз Қазақстан: бейбітшіліктің, келісімнің және жасампаздықтың 20 жылы» атты күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының он жетінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев