О Бароне А. И.
Распоряжение Президента Республики Казахстан 24 апреля 2013 года от № 199
Назначить Барона Александра Иосифовича заместителем Председателя Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.И. Барон туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 199 Өкімі
Александр Иосифович Барон Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ.