О созыве двадцать пятой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 марта 2017 года № 154
1. Созвать двадцать пятую сессию Ассамблеи народа Казахстана 26 апреля 2017 года в городе Астане во Дворце мира и согласия с повесткой дня "Стабильность, единство, согласие – основа модернизации".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать пятой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бесінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 154 өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бесінші сессиясы 2017 жылғы 26 сəуір күні Астана қаласында Бейбітшілік жəне келісім сарайында "Жаңғырудың негізі – тұрақтылық, бірлік, келісім" күн тəртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бесінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ