О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе"
РАСПОРЯЖЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 26 декабря 1995 г. N 2731. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952730_ "О государственной службе":
1. Правительству Республики Казахстан:
представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О государственной службе" до 10 января 1996 г.;
разработать и представить Президенту Республики Казахстан проекты Положения о квалификационных классах государственных служащих, Положения об условиях оплаты труда государственных служащих, Положения о порядке формирования и организации работы с кадровым резервом, Положения о порядке и условиях проведения аттестации государственных служащих, Положения о стаже государственной службы для выплаты процентных надбавок за выслугу лет, Положения о порядке исчисления выслуги лет для назначения пенсии государственным служащим;
утвердить Перечень лиц, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов, не являющихся государственными служащими;
привести решения Правительства в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О государственной службе"; обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами их нормативных актов, противоречащих данному Указу. 2. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня подписания. Президент Республики Казахстан

"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2731 Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын U952730_ iске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
Қазақстан Респубикасының заң актiлерiн "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiру туралы 1996 жылғы 10 қаңтарға дейiн Қазақстан Республикасының Президентiне ұсыныстар берсiн;
Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiк сыныптары туралы ереженiң, Мемлекеттiк қызметшiлердiң еңбегiне ақы төлеу шарттары туралы ереженiң, Кадр резервiн жасақтау және онымен жұмысты ұйымдастырудың тәртiбi туралы ереженiң, Мемлекеттiк қызметшiлердiң аттестациядан өткiзудi жүргiзудiң тәртiбi мен шарттары туралы ереженiң, Еңбек сiңiрген жылдарына проценттiк үстеме ақы төлеу үшiн мемлекеттiк қызмет стажы туралы ереженiң, Мемлекеттiк қызметшiлерге зейнетақы тағайындау үшiн еңбек сiңiрген жылдарын есептеу тәртiбi туралы ереженiң жобаларын әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Президентiне ұсынсын;
Мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын, мемлекеттiк органдар мен олардың қызметiн қамтамасыз ететiн адамдардың тiзбесiн бекiтсiн;
Үкiметтiң шешiмдерiн "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiрсiн;
министрлiктiң, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволардың осы Жарлыққа қайшы келетiн өз нормативтiк актiлерiн қайта қарап, күшiн жоюын қамтамасыз етсiн.
2. Осы Өкiм қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi