О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 мая 1998 г. N 3948. Утратило силу - Указом Президента РК от 15 июля 1999 г. N 171 ~U990171
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7
декабря 1996 г. N 3261 "О сокращении штатной численности отдельных
государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет
республиканского бюджета" следующее изменение:
в приложении к указанному распоряжению, в строке "Районные
суды", цифру "6550" заменить цифрой "6475".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 8 мамыр N 3948. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.07.15. N 171 Жарлығымен. ~U990171
"Қазақстан Республикасының республикалық бюджет есебiнен ұсталатын
жекелеген мемлекеттiк органдарының штат санын қысқарту туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261
N963261_
өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған өкiмнiң қосымшасында "Аудандық соттар" деген жолдағы
"6550" цифры "6475" цифрымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi