Некоторые вопросы Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года N 4154. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
1. Утвердить прилагаемые:
1) Положение о Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией;
2) персональный состав Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией. <*>
Сноска. Положение и состав Государственной комиссии опубликованию не подлежит. В Положение вносятся изменения распоряжением Президента РК от 20 апреля 1999 г. N 40  N990040_
2. Установить общую штатную численность секретариата Государственной
комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией в количестве 20 единиц,
включая 16 должностей государственных служащих.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1998 жылғы 23 қараша N 4154. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы ереже;
2) Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі мемлекеттік комиссиясының дербес құрамы бекітілсін.
Ескерту. Ереже мен мемлекеттік комиссияның құрамы жариялануға жатпайды. Ережеге өзгерістер Қазақстан Республикасы Президентінің
1999 жылғы 20 сәуірдегі  N 40 өкімімен енгізіледі.
2. Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы хатшылығының жалпы штат саны 16 мемлекеттік қызметші лауазымдарын қоса алғанда, 20 адам мөлшерінде белгіленсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті