О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 года N 1479
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 63. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N 669
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года Z952368_  "О таможенном деле в Республике Казахстан", в целях стимулирования транзитных перевозок через территорию Республики Казахстан, снижения контрабандного провоза товаров и транспортных средств, а также предотвращения нарушений таможенных правил Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 года N 1479  P951479_   "О ставках таможенных платежей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 35, ст. 441) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Таможенные сборы за таможенное          взимается в двойном
оформление товаров и транспортных        размере
средств вне определенных для этого
мест и вне времени работы таможенных
органов";
изложить в следующей редакции:
"Таможенные сборы за таможенное
оформление товаров и транспортных         0,4%
средств вне определенных для этого
мест и вне времени работы таможенных
органов";
дополнить строкой следующего содержания:
"Таможенные сборы за таможенное         5 ЕВРО за товарную партию
оформление товаров для демонстрации
на выставках, ярмарках, конкурсах,
съездах, симпозиумах, семинарах,
международных встречах и других
подобных мероприятиях (за исключением
выставок в местах осуществления
производственной или иной
коммерческой деятельности, проводимых
с целью продажи ввезенных (вывезенных)
товаров), а также вспомогательное
оборудование и материалы,
предназначенные для использования при
демонстрации товаров либо в ходе
международных встреч, конференций и
конгрессов"
строку:
"Таможенные сборы за таможенное         100 ЭКЮ
сопровождение в пределах зоны
деятельности таможенного управления
(таможни)";
изложить в следующей редакции:
"Таможенные сборы за таможенное         5 расчетных показателей
сопровождение товаров                   на расстояние до 50 км
10 расчетных показателей на
расстояние от 50 до 200 км
15 расчетных показателей на
расстояние от 200 до 400 км
20 расчетных показателей на
расстояние от 400 до 600 км
25 расчетных показателей на
расстояние от 600 до 800 км
30 расчетных показателей на
расстояние от 800 до 1000 км
35 расчетных показателей на
расстояние от 1000 до 1500 км
40 расчетных показателей на

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 қаңтар N 63. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 1995 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын орындау үшін, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік тасымалдауларды ынталандыру, тауарлар мен көлік құралдарын контрабандалық өткізуді төмендету, сондай-ақ кедендік тәртіптердің бұзылуын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кеден төлемдерінің ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479  P951479_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 441-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Бұл үшін белгіленген жерден және         екі есе көлемде
кеден органдарының жұмыс уақытынан        алынады
тыс тауарлар мен көлік құралдарының
кедендік ресімделгені үшін кеден алымы
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарлар мен көлік құралдарын ол
үшін белгіленген жерден тыс және
кеден органдарының жұмыс уақытынан           0,4%";
тыс кедендік ресімдеу үшін кеден
алымдары
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Көрмелерде, жәрмеңкелерде, байқау-
ларда, съездерде, симпозиумдарда,
семинарларда, халықаралық кездесу-       тауардың партиясы үшін
лерде және басқа да осындай                  5 ЕВРО";
іс-шараларда (әкелінген (әкетілген)
тауарларды сату мақсатында жүргізілетін
өндірістік және өзге де коммерциялық
қызметті жүзеге асыру орындарындағы
көрмелерді қоспағанда)
көрсетуге арналған тауарларды, сондай-ақ
тауарларды көрсету кезінде не
халықаралық кездесулердің, конференция.
лардың және конгрестердің барысында
пайдалану үшін арналған көмекші
жабдықтар мен материалдарды
кедендік ресімдеуге арналған кеден
алымы".
"Кеден басқармасының (кеденнің)
қызметі аймағындағы шегінде кедендік         100 ЭКЮ"
еріп жүргені үшін кеден алымы
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды кедендік еріп жүруге          50 км дейін
арналған кеден алымдары                   қашықтыққа 5 есептік
көрсеткіш
509-ден 200 км дейін
қашықтыққа 10 есептік
көрсеткіш
200-ден 400 км дейін
қашықтыққа 15 есептік
көрсеткіш
400-ден 600 км дейін
қашықтыққа 20 есептік
көрсеткіш
600-ден 800 км дейін
қашықтыққа 25 есептік
көрсеткіш
800-ден 1000 км дейін
қашықтыққа 30 есептік
көрсеткіш
1000-нан 1500 км дейін                                               қашықтыққа 35 есептік
көрсеткіш

расстояние от 1500 до 2000 км
50 расчетных показателей на
расстояние свыше 2000 км";
строку:
"За пределы зоны деятельности
таможенного управления (таможни)        200 ЭКЮ";
исключить.
2. Министерству государственных доходов Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан разработать и утвердить порядок таможенного сопровождения товаров.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня его опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

1500-ден 2000 км дейін
қашықтыққа 40 есептік
көрсеткіш
2000-ден жоғары
қашықтыққа 50 есептік
көрсеткіш";
"Кеден басқармасының (кеденнің)           200 ЭКЮ"
қызметті аймағының шегінен тыс
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен бірлесіп тауарларды кедендік еріп жүрудің тәртібін әзірлесін және бекітсін.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап отыз күн өткеннен      кейін күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі