О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года N 132
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан Z980279_ "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" от 10 июня 1998 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Штаб-квартиру Международного Комитета ООН по контролю над наркотиками (Вена, Австрия) прилагаемые нормы потребности республики в наркотических средствах и психотропных веществах на 2000 год, представленные
Государственной комиссией Республики Казахстан по контролю за наркотиками,
для утверждения международных квот Республики Казахстан на 2000 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасының есiрткi, психотроптық заттарға қажеттiлiгiнiң нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 қаңтар N 132
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Z980279_ 1998 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 3-тармағының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының Есiрткiге бақылау жасау жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы
ұсынған, қоса берiлiп отырған республиканың 2000 жылға есiрткi,
психотроптық заттарға қажеттiлiгінiң нормаларын Қазақстан Республикасының
2000 жылға арналған халықаралық квоталарын бекiту үшiн БҰҰ-ның Есiрткiге
бақылау жасау жөнiндегі Халықаралық комитетiнiң Штаб-пәтерiне (Вена,
Австрия) жолдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.