О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Испытание и охрана селекционных достижений" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2000 года N 204. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 899
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.12.2019 № 899.
В целях обеспечения реализации Закона Республики Казахстан от 13 июля 1999 года Z990422_ "Об охране селекционных достижений" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Испытание и охрана селекционных достижений" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем преобразования в государственные учреждения, подведомственные Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Учреждения) согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
финансирование Учреждений за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе сортоиспытание сельскохозяйственных культур;
определение штатной численности Учреждений в пределах лимита штатной численности государственных учреждений, подведомственных Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном порядке в месячный срок:
1) утвердить уставы Учреждения;
2) обеспечить государственную регистрацию Учреждений;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2000 года N 204
Перечень
государственных учреждений, подведомственных
Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан
Государственная комиссия по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Алматы
Акмолинская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Кокшетау
Актюбинская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Актюбинск
Алматинская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Алматы
Восточно-Казахстанская областная инспектура по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур город
Усть-Каменогорск
Жамбылская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Тараз
Западно-Казахстанская областная инспектура по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур город Уральск
Костанайская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Костанай
Павлодарская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Павлодар
Северо-Казахстанская областная инспектура по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур город
Петропавловск
Южно-Казахстанская областная инспектура по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур город Шымкент
Карагандинская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Караганда
Кызылординская областная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Кызылорда
Целинная региональная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Астана
Юго-Восточная региональная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город Талдыкорган
Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур город
Семипалатинск
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Селекциялық жетістіктерді сынау және қорғау" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 11 ақпан N 204
"Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы" 1999 жылғы 13 шілдедегі Z990422_ Қазақстан Республикасының Заңын іске асыруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Селекциялық жетістіктерді сынау және қорғау" республикалық мемлекеттік кәсіпорны қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеме (бұдан әрі - Мекеме) етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен:
2000 жылға арналған республикалық бюджетте ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен және шектерінде Мекемені қаржыландыруды;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің штат саны лимитінің шегінде Мекеменің штат санын айқындауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі белгіленген тәртіппен бір ай мерзімде:
1) Мекеменің Жарғысын бекітсін;
2) Мекемені мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 11 ақпандағы
N 204 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің
ТІЗБЕСІ
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Алматы қаласы
сынау жөніндегі мемлекеттік комиссия
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын             Көкшетау қаласы
сынау жөніндегі Ақмола облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Ақтөбе қаласы
сынау жөніндегі Ақтөбе облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Алматы қаласы
сынау жөніндегі Алматы облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын              Өскемен қаласы
сынау жөніндегі Шығыс Қазақстан
облыстық инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Тараз қаласы
сынау жөніндегі Жамбыл облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Орал қаласы
сынау жөніндегі Батыс Қазақстан облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын             Қостанай қаласы
сынау жөніндегі Қостанай облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын             Павлодар қаласы
сынау жөніндегі Павлодар облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын            Петропавл қаласы
сынау жөніндегі Солтүстік Қазақстан
облыстық инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын              Шымкент қаласы
сынау жөніндегі Оңтүстік Қазақстан
облыстық инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын            Қарағанды қаласы
сынау жөніндегі Қарағанды облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын            Қызылорда қаласы
сынау жөніндегі Қызылорда облыстық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Астана қаласы
сынау жөніндегі Тың аймақтық
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын              Талдықорған
сынау жөніндегі Оңтүстік-Шығыс аймақтық             қаласы
инспектурасы
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын               Семей қаласы
сынау жөніндегі Жетісу облыстық
инспектурасы