О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 295
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ваисова М.К. первым вице-Министром юстиции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Сельдемирова И.Г.)

М.Қ.Уәйісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 24 ақпан N 295
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
М.Қ.Уәйісов Қазақстан Республикасының Әділет бірінші вице-министрі
болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.