О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 52
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 913. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
января 2000 года N 52  P000052_   "О разработке проекта Налогового кодекса
Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1 ввести в состав Межведомственной комиссии по разработке
проекта Налогового кодекса Республики Казахстан:
"Абитаева              - первого вице-Министра энергетики,
Есбергена Абитаевича   индустрии и торговли Республики Казахстан";
строку:
"Досаев Ерболат        - вице-Министр энергетики, индустрии и
Аскарбекович           торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Досаев Ерболат        - вице-Министр финансов Республики
Аскарбекович           Казахстан";
вывести из указанного состава Абдукамалова Оралбая Абдукамаловича;
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной рабочей группы по разработке проекта
Налогового кодекса Республики Казахстан:
Базарбаеву             - директора Юридического департамента
Асию Бахитовну         Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Балгереева             - начальника управления экономики и
Марата                 природопользования Комитета охраны
Ахметжановича          окружающей среды Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Игалиулы               - начальника отдела нормативно-правового
Жанторе                обеспечения, развития предпринимательства
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Коваль                 - заместителя Председателя Комитета лесного,
Игоря                  рыбного и охотничьего хозяйства Министерства
Александровича         природных ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Мухамеджанова          - начальника отдела правовой экспертизы
Жанмурата              Министерства юстиции Республики Казахстан
Муратовича
Нургожаеву             - директора Департамента экономики и финансов
Татьяну                 Министерства образования и науки
Александровну           Республики Казахстан
Садвакасову            - заместителя заведующего Отделом
Эльдану Макиновну      социально-экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
Саутова                - начальника отдела методологии тарифного
Галы Сайрановича       регулирования (формирования цен и тарифов)
Агентства Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
Хамзина                - заведующего сектором Отдела
Рустема                социально-экономического анализа Администрации
Назымбековича          Президента Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Жанузакову Жанар Еркеновну;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 маусым N 913. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 52  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
"Әбітаев Есберген Әбітайұлы        - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және                                           сауда бірінші вице-министрі";
"Досаев Ерболат Асқарбекұлы        - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев Ерболат Асқарбекұлы        - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрі";
Әбдікамалов Оралбай Әбдікамалұлы көрсетілген құрамнан шығарылсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Базарбаева Әсия Бақытқызы          - Қазақстан Республикасының                                            Мемлекеттік кіріс министрлігі                                        Заң департаментінің директоры
Балгереев Марат Ахметжанұлы        - Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
Қоршаған ортаны қорғау
комитеті экономика және                                              табиғатты пайдалану
басқармасының бастығы
Иғалиұлы Жантөре                   - Қазақстан Республикасының                                            Табиғи монополияларды реттеу,                                        бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау                                                жөніндегі агенттігі
нормативтік-құқықтық                                                 қамтамасыз ету, кәсіпкерлікті
дамыту бөлімінің бастығы
Коваль Игорь Александрович         - Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
Орман, балық және аң                                                 шаруашылығы комитеті
төрағасының орынбасары
Мұхамеджанов Жанмұрат Мұратұлы     - Қазақстан Республикасының                                            Әділет министрлігі құқықтық                                          сараптама бөлімінің бастығы
Нұрғожаева Татьяна Александровна   - Қазақстан Республикасының                                            Білім және ғылым министрлігі
Экономика және қаржы
департаментінің директоры
Сәдуақасова Елдана Мақықызы        - Қазақстан Республикасының                                            Президенті Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық талдау
бөлімі меңгерушісінің
орынбасары
Сауытов Ғалы Сайранұлы             - Қазақстан Республикасының                                            Табиғи монополияларды реттеу,                                        бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау                                                жөніндегі агенттігі тарифтік
реттеу (бағалар мен тарифтерді
қалыптастыру) әдістемесі
бөлімінің бастығы
Хамзин Рүстем Назымбекұлы          - Қазақстан Республикасының
Президенті Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық талдау
бөлімінің сектор меңгерушісі;
Жанұзақова Жанар Еркінқызы көрсетілген құрамнан шығарылсын;

3) в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Экспертного совета по разработке проекта Налогового
кодекса Республики Казахстан:
Айтбаева               - члена-корреспондента Национальной
Умирзака Айтбаевича    академии наук Республики Казахстан, директора
Центра терминологии при Институте языкознания
им.Байтурсынова (по согласованию)
Аманбаева              - члена политсовета партии "Отан - Отчизна",
Али Абильдаевича       председателя правления Алматинского городского
общества инвалидов (по согласованию)
Баймухамбетову         - заместителя главного бухгалтера по
Дарию Сатуовну         налоговому учету ОАО "Евразийская
энергетическая корпорация" (по согласованию)
Бигалиева Ермеккали    - члена Комитета по законодательству и
Аккалиевича            правовой реформе Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бертисбаеву            - главного эксперта по финансовому рынку,
Шолпан Смагуловну      председателя банковского комитета Ассоциации
финансистов Республики Казахстан (по
согласованию)
Жанузакову             - руководителя службы внутреннего аудита
Жанар Еркеновну        ОАО "Казахтелеком" (по согласованию)
Жамуханова             - исполнительного директора ОАО "Кокшетауская
Талгата                РЭК", председателя Комитета Казахстанской
Укумжановича           электроэнергетической ассоциации по тарифной
и налоговой политике (по согласованию)
Капалбекова            - старшего научного сотрудника отдела
Бижомарта              грамматики Института языкознания им.
Сейсенбековича         Байтурсынова (по согласованию)
Келемсеит              - члена Комитета по вопросам экологии и
Ермека                 природопользованию Мажилиса Парламента
Абилмажинулы           Республики Казахстан (по согласованию)
Космамбетова           - члена Комитета по финансам и бюджету
Тулебека               Мажилиса Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Макажанову             - начальника Управления лицензирования и
Жаннат Сагандыковну    надзора центрального аппарата Национальной
комиссии Республики Казахстан по ценным
бумагам (по согласованию)
Сембаева               - председателя Ассоциации финансистов
Даулета Хамитовича     Республики Казахстан (по согласованию)
Сарсембаева            - ректора международного института "Данекер"
Марата                 (по согласованию)
Алдангоровича
Сартаева               - ректора Казахского института правоведения и
Султана Сартаевича     международных отношений (по согласованию)
Сергеева               - старшего юридического советника группы
Игоря Васильевича      компаний "AES в Казахстане" (по согласованию)
Сокову                 - директора независимой аудиторской компании
Ирину Геннадьевну      "Ирина" (по согласованию)
Треблер                - доцента Евразийского государственного
Светлану Моисеевну     университета (по согласованию);
вывести из указанного состава Абденова Серика Сакбалдиевича.

3) көрсетілген қаулыдағы 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі Сарапшылық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Айтбаев Өмірзақ Айтбайұлы        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі,
Байтұрсынов атындағы Тіл
білімі институты жанындағы
Терминология орталығының
директоры (келісім бойынша)
Аманбаев Әли Әбілдаұлы           - "Отан-Отчизна" партиясы саяси
кеңесінің мүшесі, Алматы
қалалық мүгедектер қоғамы
басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Баймұхамбетова Дария Сатуқызы    - "Еуразиялық энергетика
корпорациясы" ААҚ салық есебі
жөніндегі бас бухгалтерінің
орынбасары (келісім бойынша)
Биғалиев Ермекқали Аққалиұлы     - Қазақстан Республикасының
Парламенті Сенаты Заңдар мен
құқықтық реформа жөніндегі
комитетінің мүшесі (келісім
бойынша)
Бертісбаева Шолпан Смағұлқызы    - Қазақстан Республикасы
Қаржыгерлер қауымдастығының
қаржы рыногы жөніндегі бас
сарапшысы, банк комитетінің
төрайымы (келісім бойынша)
Жанұзақова Жанар Еркінқызы       - "Қазақтелеком" ААҚ ішкі аудит
қызметінің жетекшісі
(келісім бойынша)
Жамұханов Талғат Үкімжанұлы      - "Көкшетау ЭТК" ААҚ атқарушы
директоры, Қазақстандық тариф
және салық саясаты жөніндегі
электрэнергетикалық
қауымдастығы комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Қапалбеков Бижомарт Сейсенбекұлы  - Байтұрсынов атындағы Тіл
білімі институты грамматика
бөлімінің аға ғылыми
қызметкері (келісім бойынша)
Келемсейіт Ермек Әбілмәжінұлы     - Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісі Экология
және табиғатты пайдалану
мәселелері жөніндегі
комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Қосмамбетов Төлебек               - Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісі Қаржы және
бюджет жөніндегі комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Мақажанова Жәннат Сағындыққызы    - Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы орталық
аппараты лицензиялау және
қадағалау басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Сембаев Дәулет Хамитұлы           - Қазақстан Республикасы
Қаржыгерлер қауымдастығының
төрағасы (келісім бойынша)
Сәрсембаев Марат Алдоңғарұлы      - "Дәнекер" халықаралық
институтының ректоры (келісім
бойынша)
Сартаев Сұлтан Сартайұлы          - Қазақ құқық тану және
халықаралық қатынастар
институтының ректоры (келісім
бойынша)
Сергеев Игорь Васильевич          - "Қазақстандағы AES"
компаниялар тобының аға заң
кеңесшісі (келісім бойынша)
Сокова Ирина Геннадьевна          - "Ирина" тәуелсіз аудиторлық
компаниясының директоры
(келісім бойынша)
Треблер Светлана Моисеевна        - Еуразия мемлекеттік
университетінің доценті
(келісім бойынша)
Әбденов Серік Сақбалдыұлы көрсетілген құрамнан шығарылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі