О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2000 года N 934
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 года N 74 P960074_ "О мерах по реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора":
пункты 2, 5 и 9 признать утратившими силу;
в пункте 6 слова "Контроль за соблюдением процедур закупок возложить на Комитет по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан" исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411;
3) в постановление Правительства Республики казахстан от 17 марта 1998 года N 227 P980227_ "О мерах по реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора":
абзац второй пункта 1 и пункт 3 признать утратившими силу;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 3 цифру "20" заменить цифрой "60";
пункт 4 дополнить словами "на срок не более 3(трех) месяцев";
в пункте 7 слова "Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (далее - Агентство)" заменить словами "Министерством экономики Республики Казахстан";
в пункте 8 слова "и государственными внебюджетными фондами" исключить;
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"по проектам стоимостью свыше 200 000 (двести тысяч) долларов США, в установленном законодательством порядке - Советом директоров Фонда";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"по проектам стоимостью, не превышающей 200 000 (двести тысяч) долларов США, в установленном законодательством порядке - Правлением Фонда";
в пункте 12 слова "Наблюдательного совета Фонда или Координационного совета" заменить словами "Совета директоров Фонда";
в пункте 15 слова "Координационным советом" заменить словами "Советом директоров Фонда".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А., Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 24 маусым N 934
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкінің Бағдарламалық займын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 P960074_ қаулысына:
2, 5 және 9-тармақтардың күші жойылды деп танылсын;
6-тармақтағы "Сатып алу процедурасын сақтауды бақылау жасау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Сырттан қарыз алу жөніндегі комитетіне жүктелсін" деген сөздер алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен;
3) "Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкінің Бағдарламалық займын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 17 наурыздағы N 227 P980227_ қаулысына: 1-тармақтың екінші абзацының және 3-тармақтың күші жойылды деп танылсын; аталған қаулыға 2-қосымшада: 3-тармақтағы "20" деген сан "60" деген санмен ауыстырылсын; 4-тармақ "3 (үш) айдан аспайтын мерзімге" деген сөздермен толықтырылсын; 7-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігімен (бұдан әрі - Агенттік)" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика министрлігімен" деген сөздермен ауыстырылсын; 8-тармақтағы "және мемлекеттік бюджеттен тыс қорлардың" деген сөздер алынып тасталсын; 10-тармақта: екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын: "заңдарда белгіленген тәртіппен құны 200 000 (екі жүз мың) АҚШ долларынан асатын жобалар бойынша - Қордың Директорлар кеңесінің"; үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын: "заңдарда белгіленген тәртіппен құны 200 000 (екі жүз мың) АҚШ долларынан аспайтын жобалар бойынша - Қор басқармасының"; 12-тармақтағы "Қордың Байқаушы кеңесінің және Үйлестіру кеңесінің" деген сөздер "Қордың Директорлар кеңесінің" деген сөздермен ауыстырылсын; 15-тармақтағы "Үйлестіру кеңесі" деген сөздер "Қордың Директорлар кеңесі" деген сөздермен ауыстырылсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Оқығандар: Қасымбеков Б.А. Орынбекова Д.Қ.