О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан частей самолета ТУ-154Б 85021 из Кыргызской Республики в Республику Корея
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 961
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Республику Корея частей самолета ТУ-154Б 85021, поставляемых акционерным обществом открытого типа "Национальная Авиакомпания "Кыргызстан аба Жолдору" (город Бишкек, Кыргызской Республики) для "J.М TRADING CORP" в лице "YONG KOOK CHO" (Республика Корея) по контракту N 2020259 от 19 октября 1999 года, согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза через территорию Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами, по маршруту перемещения согласно приложению 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить контроль за транзитом частей самолета ТУ-154Б 85021 через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2000 года N 961
Перечень частей самолета ТУ-154Б 85021, поставляемых
акционерным обществом открытого типа "Национальная
Авиакомпания "Кыргызстан аба Жолдору" (город Бишкек,
Кыргызская Республика) для "J.М TRADING CORP" (Республика
Корея), по контракту N 2020259 от 19 октября 1999 года
__________________________________________________________________________
N  |      Наименование авиационно-               |  Тип     |   Общая
п/п |        технических изделий                  |          |стоимость в
|                                             |          |долларах США
____|_____________________________________________|__________|____________

Қырғыз Республикасынан Корей Республикасына ТУ-154Б 85021 ұшағы бөлшектерінің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 28 маусым N 961
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екі ұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнім транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қырғыз Республикасынан Корей Республикасына "Қырғызстан аба жолдору ұлттық авиакомпаниясы" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы (Қырғыз Республикасының Бішкек қаласы) "YOHG KOOK CHO" (Корея Республикасы) тұлғасындағы "J.М TRADING CORP" үшін 1999 жылғы 19 қазандағы N 2020259 келісім-шарт бойынша 1-қосымшаға сай беретін ТУ-154Б 85021 ұшағы бөлшектерінің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі қолданылып жүрген Халықаралық темір жол жүк қатынастары туралы келісімге және басқа да нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес ерекше қауіпсіздік шараларын сақтай отырып 2-қосымшаға сай қозғалыс бағыты бойынша Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктің темір жол көлігімен транзиттік тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен ТУ-154Б 85021 ұшағы бөлшектерінің
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне бақылауды қамтамасыз
етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 961 қаулысына
1-қосымша
"Қырғызстан аба жолдору" ашық акционерлік қоғамы ұлттық
авиакомпаниясы (Бішкек қаласы, Қырғызстан Республикасы)
"J.М TRADING CORP" (Корея Республикасы) үшін 1999 жылғы
19 қазандағы N 2020259 келісім-шарты бойынша беретін
тұратын ТУ-154Б 85021 ұшағы бөлшектерінің тізбесі
_______________________________________________________________________
N   !  Авиациялық-техникалық !  Тұрпаты ! АҚШ долларымен есептелгендегі
р/с !   бұйымдардың атауы    !          !        жалпы құны
_______________________________________________________________________

1   Правый ОЧК                                    Фрагмент     1937.06
2   Закрылок внешний правый                       Фюзеляжа     3007.96
3   Дефлектор правый                              ТУ-154Б      158.83
4   Предкрылок правый внешний                     85021        155.38
5   Предкрылок правый внутренний                               232.41
6   Элерон правый                                              232.41
7   Створки среднего двигателя                                 155.38
8   Носок правого ОЧК                                          618.06
9   Съемная панель правого СЧК                                 110.49
10  Створки ВСУ                                                483.40
11  Панель плота правого СЧК                                   86.32
12  Обтекатель правого СЧК                                     217.53
1   Левый ОЧК                                     Фрагмент     1574.51
2   Балка 3-го тех. отсека                        Фюзеляжа     1087.65
3   Дефлектор левый                               ТУ-154Б      155.38
4   Багажная полка 2-го салона                    85021        110.49
5   Элерон левый                                               232.41
6   Задний кок стабилизатора                                   186.45
7   Левый носок СЧК                                            600.67
8   Предкрылок внешний левый                                   232.41
9   Задний левый носок СЧК                                     428.15
10  Панели обогрева стекол салона                              290.04
11  Декоративные панели стекол салона                          431.81
12  Первая правая дверь                                        232.41
13  Съемная панель левого СЧК                                  638.76
14  Носок левого ОЧК                                           232.41
15  Руль направления                                           232.41
16  Руль высоты                                                464.82
17  Аварийные люки (1-л; 4-л)                                  232.41
18  Два иллюминатора                                           61.70
19  Кресло пилота                                              217.53
20  Панели пола                                                579.39
1   Закрылок внешний левый                        Фрагмент     232.41
2   Закрылок                                      Фюзеляжа     232.41
3   Стабилизатор правая часть                     ТУ-154Б      1229.22
4   Передняя стойка шасси                         85021        1204.36
5   Нижняя часть                                               1229.22

1    Оң ОЧК                    Фрагмент     1937.06
2    Ішкі оң қанаттың сырты    Фюзеляж      3007.96
3    Оң дифлектор              ТУ-154Б      158.83
4    Сыртқы оң қанаттың алды   85021        155.38
5    Ішкі оң қанатының алды                 232.41
6    Оң жақ элерон                          232.41
7    Ортаңғы двигателдің тиектері           155.38
8    Оң жақ ОЧК-ның өкшелігі                618.06
9    Оң жақ СЧК-нің алмалы-
салмалы панелі                         110.49
10   ВСУ-дің тиектері                       483.40
11   Оң жақ СЧК-і плотының панелі           86.32
12   Оң жақ СЧК-нің сүңгуірі                217.53
1    Сол жақ ОЧК                Фрагмент    1574.51
2    3-ші тех бөліктің балкасы  Фюзеляж     1087.65
3    Сол жақ дефлектор          ТУ-154Б     155.38
4    2-салонның жүк сөресі      85021       110.49
5    Сол жақ элерон                         232.41
6    Стабилизатордың артқы                  186.45
когы
7    СЧК-нің сол жақ тұмсығы                600.67
8    Сыртқы сол жақ қанаттың
алды                                   232.41
9    СЧК-нің сол жақ артқы
өкшелігі                               428.15
10   Салонның әйнектерін жылытатын
панельдер                              290.04
11   Салон әйнектерінің сәндік
панельдері                             431.81
12   Бірінші оң жақ есік                    232.41
13   СЧК-нің сол жақ алмалы-
салмалы панелі                         638.76
14   ОЧК-нің сол жақ артқы
өкшелігі                               232.41
15   Бағыт рөлі                             232.41
16   Биіктік рөлі                           464.82
17   Авариялық қақпақтар (1-л;4-л)          232.41
18   Екі иллюминатор                        61.70
19   Ұшқыштың креслосы                      217.53
20   Еден панелдері                         579.39
1    Сыртқы сол жақ қанаттың
сырты                     Фрагмент     232.41
2    Қанат сырты               Фюзеляж      232.41
3    Стабилизатордың оң жақ
бөлігі                    ТУ-154Б      1229.22
4    Шассидің алдыңғы тағаны   85021        1204.36
5    Төменгі бөлігі                         1229.22

6   Декоративная обшивка (потолочная)                          338.38
1   Гондолы левого и правого двигателя           Фрагмент      500.67
2   Подкос-подъемник шасси левый и пр.            Фюзеляжа     109.26
3   Левый СЧК (обе половины)                      ТУ-154Б      1639.20
85021
1   4 стапеля                                                  107.00
2   Правый СЧК (обе половины)                                  1639.20
1   Правый фрагмент фюзеляжа с гермоштангоутом     Фрагмент     1173.07
Фюзеляжа
2   Фрагмент фюзеляжа 2 салона (правый)           ТУ-154Б      1173.07
85021
1   Пол второго салона (задний фрагмент левый)                 966.80
2   Кабина пилотов и дно кабины пилотов                        1122.18
1   Крыша 2-го салона (задний фрагмент)           Фрагмент     1122.10
2   Крыша салона (2-л)                            Фюзеляжа     1122.18
3   Фрагмент правой части фюзеляжа с дверью (2-л) ТУ-154Б      1122.18
85021
1   3-й технический отсек правая часть                         1122.18
2   3-й технический отсек левая часть                          1122.18
1   Правая половина (СЧК) центроплана            Фрагмент     1104.92
2   Гондолы шасси левая и правая                 Фюзеляжа      497.21
3   Обтекатель левого ОЧК                         ТУ-154Б      245.15
4   Кресла 10 блоков                              85021        604.25
1   Дно 1-го салона, левая часть (1-л)                         1260.29
2   Кресла 10 блоков                                           794.16
1   Левая половина центроплана                                1588.32
2   Колеса                                                     338.38
3   Балки закрылков                                            82.52
4   Створки гондол двигателей                                  162.28
5   ВНА воздухозаборника среднего двигателя                    186.45
1   Верхняя часть киля                                         134.66
2   Левая половина стабилизатора                               186.45
3   Воздухозаборник среднего двигателя                         409.85
4   Стойки шасси левая и правая                               1460.56
5   Внутренний левый закрылок                                  232.41
6   Обтекатели левого и правого СЧК                            776.89
1   Пол 2-го салона, задний фрагмент (правый)                 1439.84
2   Отсек ВСУ                                                  369.56
3   Багажные полки салона                                      232.41
1   Пол 1-го салона, правая часть                              776.89

6    Сәндік көмкөрме (төбелік)              338.38
1    Сол және оң двигательдердің
гондолдары                Фрагмент     500.67
2    Шассидің сол және оң жақ
көтергіштері               Фюзеляж     109.26
3    Сол СЧК (екі жартысы)      ТУ-154Б     1639.20
85021
1    4 стапель                              107.00
2    Оң СЧК (екі жартысы)                   1639.20
1    Гермоштангоутпен бірге     Фрагмент    1173.07
фюзеляждің оң жақ
фрагменті                  Фюзеляж
2    2-салонның (оң жақ)        ТУ-154Б     1173.07
фрагментінің фюзеляжі      85021
1    2-салон фюзеляжі фрагменті
(артқы сол жақ фрагменті)              966.80
2    Ұшқыштың кабинасы және
ұшқыш кабинасының түбі                 1122.18
1    Екінші салонның төбесі
(артқы фрагмент)           Фрагмент    1122.10
2    Салонның төбесі (2л)       Фюзеляж     1122.18
3    Есікпен бірге фюзеляждың   ТУ-154Б     1122.18
оң жақ фрагменті (2л)      85021
1    3-техникалық бөлік оң жақ              1122.18
2    3-техникалық бөлік сол жақ             1122.18
1    Центропланның оң жартысы   Фрагмент    1104.92
(СЧК)
2    Сол және оң шассилердің    Фюзеляж     497.21
гондолдары
3    Оң ОЧК сүңгуірі            ТУ-154Б     245.15
4    10 блок креслолар          85021       604.25
1    1-салонның сол жақ түбі
(1с)                                   1260.29
2    10 блок креслолар                      794.16
1    Центропланның сол жақ
жартысы                                1588.32
2    Доңғалақтар                            338.38
3    Сырт қанат балкалары                   82.52
4    Двигателдердің гондолдарының
тиектері                               162.28
5    Ортаңғы двигателдің ВНА ауа
жинағышы                               186.45
1    Кильдің жоғарғы бөлігі                 134.66
2    Стабилизатордың сол жақ
жартысы                                186.45
3    Ортаңғы двигателдің ауа                409.85
жинағышы
4    Шассидің сол және оң тұғырлары         1460.56
5    Ішкі сол жақ сырт қанатшалар           232.41
6    СЧК-ның сүңгуірі                       776.89
1    2-ші салонның едені (артқы
бөлігі)                                1439.84
2    ВСУ-бөлімшелері                        369.56
3    Салонның жүк сөрелері                  232.41
1    Салон сөресінің оң бөлігі              232.41

2   2 кресла 10 блоков                                         583.53
1   Фрагмент фюзеляжа 1-го (правый)                            797.61
2   Фрагмент фюзеляжа 1-го (левый)                             797.61
3   Светильник (центральный)                                   493.76
4   Индивидуальное освещение                                   193.36
5   Декоративная обшивка                                       176.10
ИТОГО                         50000 (пятьдесят тысяч) долларов США
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2000 года N 961
Маршрут перемещения частей самолета ТУ-154Б 85021 через территорию Республики Казахстан
Маршрут перемещения осуществляется по следующему направлению:
1. Грузоотправитель: Акционерное общество открытого типа "Национальная Авиакомпания "Кыргызстан аба Жолдару" (город Бишкек, Кыргызская Республика)
Станция отправления: Бесотра-Кыргыз, Кыргызская Республика;
Станция назначения: Находка Дальневосточной железной дороги;
Станция погранперехода: Луговая-Локоть (Республика Казахстан);
Получатель: Компания "J.М TRADING CORP" в лице "YONG  KOOK  CHO"
(Республика Корея)
(Специалисты: Мартина Н.А,,
Петрова Г.В.)

2    2 кресло 10 блоктар                    583.53
1    1-фюзеляждың фрагменті (оң)            797.61
2    1-фюзеляждың фрагменті (сол)           797.61
3    Шырақ (орталық)                        493.76
4    Жеке жарықтандыру                      193.36
5    Сәндік қаптама                         176.10
_____________________________________________________________________
Жиыны                 50000 (елу мың) АҚШ доллары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 961 қаулысына
2-қосымша
ТУ-154Б 85021 ұшағы бөлшектерінің Қазақстан Республикасының
аумағы арқылы қозғалыс бағыты
Қозғалыс бағыты мынадай бағыттар бойынша жүзеге асырылады:
1. Жүк жөнелтуші: "Қырғызстан аба жолдору" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Ұлттық Авиакомпаниясы (Бішкек қаласы, Қырғыз Республикасы)
Жөнелту станциясы: Бесотра-Қырғыз, Қырғыз Республикасы;
Нысаналы станциясы: Находка-Қиыр шығыс темір жолы;
Шекарадан өту станциясы: Луговая-Локоть (Қазақстан Республикасы);
Қабылдап алушы: "J.М TRADING CORP" компаниясы "ҮОНG KOOK CHO" (Корея
Республикасы) атынан