О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года N 292
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 1025
В связи с отсутствием заявок от акимов областей, городов Алматы и Астаны на централизованную закупку продукции теплоэнергетического назначения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года N 292 P990292_ "О мерах по нормализации работы коммунального теплоэнергетического хозяйства в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 87) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 8 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 наурыздағы N 292 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 шілде N 1025
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерінен жылу-энергетикалық мақсаттағы өнімдерді орталықтандырылған сатып алуға өтінімдердің болмауына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының коммуналдық жылу-энергетикалық
шаруашылықтың жұмысын қалпына келтіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 наурыздағы N 292
P990292_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 87-құжат) мынадай
өзгеріс енгізілсін:
8-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.