О заимствовании местным исполнительным органом города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1327
В целях улучшения экологической и санитарной обстановки в городе Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить лимит заимствования на 2000 год местного исполнительного органа города Алматы в размере 840 000 000 (восемьсот сорок миллионов) тенге.
2. Акиму города Алматы:
разработать и представить на согласование в установленном порядке региональную инвестиционную программу в рамках установленного лимита заимствования на 2000 год;
представить в Министерство финансов и Министерство юстиции Республики Казахстан необходимые документы для проведения финансовой и правовой экспертизы привлекаемых займов;
обеспечить привлечение займов в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
обеспечить обслуживание и погашение займов из средств местного бюджета;
обеспечить регулярное представление информации в Министерство финансов Республики Казахстан по освоению средств займов и их погашению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Алматы қаласының жергілікті атқарушы органының қарыз алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 тамыз N 1327
Алматы қаласындағы экологиялық және санитарлық жағдайды жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Алматы қаласы жергiлiктi атқарушы органының 2000 жылға арналған қарыз алу лимитi 840 000 000 (сегiз жүз қырық миллион) теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
2. Алматы қаласының әкiмi:
2000 жылға арналған қарыз алу лимитiнiң белгiленген шеңберiнде белгiленген тәртiппен аймақтық инвестициялық бағдарламаны әзiрлесiн және келiсуге ұсынсын;
тартылатын заемдарға қаржылық және құқықтық сараптама
жүргiзуге арналған қажеттi құжаттарды Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi мен Әдiлет министрлiгiне ұсынсын;
заемдарды тартуды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген
тәртiппен қамтамасыз етсiн;
заемдарға қызмет көрсетудi және оны өтеудi жергiлiктi бюджет
қаражатынан қамтамасыз етсiн;
заемдар қаражатын игеру және оларды өтеу жөнiнде Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне тұрақты түрде ақпарат берудi
қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.