Об организации официального визита Премьер-Министра Республики Беларусь Ермошина В.В. в Республику Казахстан 5 октября 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2000 года N 1482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Республики Беларусь Ермошина В.В. в Республику Казахстан 5 октября 2000 года (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 сентября 2000 года N 1482
План
мероприятий по подготовке и проведению
официального визита Премьер-Министра Республики Беларусь
Ермошина В.В. в Республику Казахстан (5 октября 2000 года)
---------------------------------------------------------------------------
N !      Мероприятия              !  Срок     !  Ответственные за
п/п!                               !исполнения !     исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1 !              2                !     3     !          4
---------------------------------------------------------------------------
1   Подготовить программу и      до 1 октября   Протокольная служба
повестку дня визита          2000 года      Канцелярии Премьер-
Премьер-Министра Республики                 Министра, Министерство
Беларусь Ермошина В.В.                      иностранных дел
Республики Казахстан
2   Согласовать с                    -          Министерство иностранных
соответствующими органами                   дел Республики Казахстан
Республики Беларусь программу
визита, состав делегации,
сопровождающих лиц и
экспертов
3   Подготовка информационно-    до 30 сентября Министерство иностранных
справочных материалов по     2000 года      дел (свод), Министерство
вопросам казахстанско-                      энергетики, индустрии
белорусского                                и торговли, Министерство
сотрудничества                              государственных доходов,
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия,
Министерство образования
и науки, Министерство
природных ресурсов и
охраны окружающей среды,
Министерство внутренних
дел, Министерство
обороны, Министерство
финансов, Министерство
экономики, Министерство
сельского хозяйства,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан,
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан (по
согласованию), Агентство
Республики Казахстан по
инвестициям, Агентство
Республики Казахстан по
миграции и демографии,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, ЗАО "Национальная
нефтегазовая компания
«"Казахойл" (по
согласованию), ЗАО
"Национальная компания по
транспортировке нефти
«"КазТрансОйл" (по
согласованию), ОАО «
"КЕGОС" (по
согласованию), РГП
«"Казакстан темир жолы"
(по согласованию)
4   Подготовка документов к      до 1 октября   Министерство иностранных
подписанию во время визита     2000 г.      дел (свод), министерства
Премьер-Министра Республики                 и ведомства Республики
Беларусь Ермошина В.В.                      Казахстан
5   Протокольное обеспечение     в период       Управление делами
визита Премьер-Министра      проведения     Президента (по
Республики Беларусь          мероприятий    согласованию), МИД,
Ермошина В.В., организация                  Министерство внутренних
встречи и проводов                          дел Республики Казахстан,
делегации в аэропорту                       аким города Астаны,
города Астаны                               Комитет национальной
безопасности (по
согласованию),
Республиканская гвардия
(по согласованию),
Протокольная служба
Канцелярии Премьер-
Министра Республики
Казахстан
6   Организация чайного стола        -          Управление делами
в VIР-зале аэропорта                        Президента Республики
города Астаны                               Казахстан (по
согласованию)
7   Бронирование гостиничных     в период       Управление делами
номеров, размещение членов   пребывания     Президента Республики
официальных делегаций,                      Казахстан (по
сопровождающих лиц и                        согласованию)
экспертов, а также
выделение номеров для
сотрудников Службы охраны
Президента Республики
Казахстан в местах
размещения официальной
делегации
8   Обеспечение членов           в период       Управление делами
делегации и                  визита         Президента Республики
сопровождающих лиц                          Казахстан (по
автотранспортом                             согласованию)
9   Обеспечение средствами          -           Управление делами
связи закрепленных за                       Президента Республики
делегацией сотрудников                      Казахстан (по
Министерства иностранных                    согласованию)
дел Республики Казахстан
10   Организация официального        -           Управление делами
приема от имени Премьер-                    Президента (по
Министра Республики                         согласованию),
Казахстан в честь Премьер-                  Республиканская гвардия
Министра Республики                         (по согласованию)
Беларусь                                    Республики Казахстан
11   Изготовление программ и      до 1 октября   Управление делами
другой печатной продукции,      2000 г.     Президента (по
сувениров, обеспечение                      согласованию),
государственной символикой                  Протокольная служба
Республики Казахстан                        Премьер-Министра,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
12   Подготовка залов для         в период       Управление делами
проведения встреч,           встреч         Президента (по
организационное и                           согласованию),
техническое их                              Протокольная служба
обеспечение                                 Премьер-Министра,
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
13   Медицинское обслуживание     в период       Медицинский центр
членов делегации             визита         Управления делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
14   Обеспечение безопасности     в период       Служба охраны Президента
официальной делегации в      проведения     (по согласованию),
аэропорту, по маршрутам      мероприятий    Комитет национальной
следования, поддержание                     безопасности (по
общественного порядка в                     согласованию),
местах ее пребывания                        Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
15   Обеспечение пролета          в период       Министерство транспорта
и техническое обслуживание   визита         и коммуникаций,
стоянки и заправки                          Министерство обороны
спецсамолетов                               Республики Казахстан
16   Оформление аэропорта, улиц   в период       Аким города Астаны
города Астаны по маршрутам   проведения
следования и местам          мероприятий
посещения (по программе)
17   Подготовка телерадиопередач  сентябрь-      Министерство культуры,
и материалов для печати,     октябрь        информации и
освещение визита и его       2000 года      общественного согласия,
итогов в СМИ                                Отдел правительственной
информации Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан
18   Подготовка культурной        в период       Министерство иностранных
программы                    визита         дел, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия,
Министерство образования
и науки Республики
Казахстан, аким города
Астаны
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Беларусь Республикасының Премьер-Министрі В.В. Ермошиннің Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 5 қазандағы ресми сапарын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 қыркүйек N 1482
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Беларусь Республикасының Премьер-Министрі В.В. Ермошиннің Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 5 қазандағы ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы
органдары, өзге де мемлекеттік органдар (келісім бойынша) және мүдделі
ұйымдар (келісім бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды жүзеге асыру
жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 қыркүйектегі
N 1482 қаулысымен
бекітілген
Беларусь Республикасының Премьер-Министрі В.В. Ермошиннің
Қазақстан Республикасына ресми сапарын
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар
ЖОСПАРЫ
(2000 жылғы 5 қазан)
---------------------------------------------------------------------------
р/б!        Іс-шаралар             !  Орындау   !      Орындалуы үшін
N !                               !  мерзімі   !        жауаптылар
---------------------------------------------------------------------------
1 !               2               !      3     !             4
---------------------------------------------------------------------------
1  Беларусь Республикасының         2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі В.В. Ермошин.   1 қазанға    Премьер-Министрі Кеңсесі.
нің ресми сапарының бағдарла.    дейін        нің Протокол қызметі,
масы мен күн тәртібін дайындау                Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
2  Беларусь Республикасының тиісті     -//-      Қазақстан Республикасының
органдарымен сапар бағдарлама.                Сыртқы істер министрлігі
сын, делегация құрамын, бірге
жүретін адамдарды және
сарапшыларды келісу
---------------------------------------------------------------------------
3  Қазақстан-беларусь ынтымақтасты. 2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
ғының мәселелері жөнінде         30           Сыртқы істер министрлігі
ақпараттық-анықтамалық           қыркүйекке   (жинақтау),
материалдар дайындау             дейін        Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі,
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
Білім және ғылым
министрлігі, Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі,
Ішкі істер министрлігі,
Қорғаныс министрлігі,
Қаржы министрлігі,
Экономика министрлігі,
Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Көлік
және коммуникациялар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Көші-қон
және демография жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі
агенттігі, "Қазақойл"
Ұлттық мұнайгаз
компаниясы ЖАҚ (келісім
бойынша), "ҚазТрансОйл"
Ұлттық мұнай тасымалдау
компаниясы ЖАҚ (келісім
бойынша), "KEGOC" ААҚ
(келісім бойынша),
"Қазақстан темір жолы"
РМК (келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
4  Беларусь Республикасының         2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі В.В. Ермошин.   1 қазанға    Сыртқы істер министрлігі
нің сапары кезінде қол қоюға     дейін        (жинақтау), министрліктер
мен ведомстволар
---------------------------------------------------------------------------
5  Беларусь Республикасының         іс-шараларды Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі В.В. Ермошин.   өткізу       Президентінің Іс басқар.
нің сапарын протоколдық          кезеңінде    масы (келісім бойынша),
қамтамасыз ету, Астана                        Сыртқы істер министрлігі,
әуежайында делегацияны                        Ішкі істер министрлігі,
қарсы алуды және шығарып                      Астана қаласының әкімі,
салуды ұйымдастыру                            Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім
бойынша),
Республикалық ұланы
(келісім бойынша),
Премьер-Министрі
Кеңсесінің Протокол
қызметі
---------------------------------------------------------------------------
6  Астана қаласы әуежайының            -//-      Қазақстан Республикасы
VIР-залында шай дастарханын                   Президентінің Іс
ұйымдастыру                                   басқармасы (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
7  Қонақүй нөмірлерін броньдау,    болу          Қазақстан Республикасы
ресми делегация мүшелерін,      кезеңінде     Президентінің Іс
бірге жүретін адамдарды және                  басқармасы (келісім
сарапшыларды орналастыру,                     бойынша)
сондай-ақ ресми делегацияның
орналасу орындарында
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
қызметкерлері үшін нөмірлер
бөлу
---------------------------------------------------------------------------
8  Делегация мүшелерін және        сапар         Қазақстан Республикасы
бірге жүретін адамдарды         кезеңінде     Президентінің Іс
автокөлікпен қамтамасыз ету                   басқармасы (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
9  Делегацияға бекітілген            -//-        Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы Сыртқы                 Президентінің Іс
істер министрлігінің                          басқармасы (келісім
қызметкерлерін байланыс                       бойынша)
құралдарымен қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
10 Қазақстан Республикасы            -//-        Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі атынан Бела.                 Президентінің Іс
русь Республикасының Премьер-                 басқармасы (келісім
Министрі құрметіне ресми                      бойынша), Республикалық
қабылдау ұйымдастыру                          ұлан (келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
11 Бағдарламалар мен басқа да      2000 жылғы    Қазақстан Республикасы
баспа өнімдерін, кәдесыйлар     1 қазанға     Президентінің Іс
дайындау, Қазақстан             дейін         басқармасы (келісім
Республикасының мемлекеттік                   бойынша), Премьер-Министрі
рәміздерімен қамтамасыз ету                   Кеңсесінің Протокол
қызметі, Сыртқы
істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
12 Кездесулер өткізу үшін          кездесулер    Қазақстан Республикасы
залдарды дайындау, оларды       кезеңінде     Президентінің Іс
ұйымдастырушылық және                         басқармасы (келісім
техникалық қамтамасыз ету                     бойынша), Премьер-Министрі
Кеңсесінің Протокол
қызметі,
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
13 Делегация мүшелеріне            сапар         Қазақстан Республикасының
медициналық қызмет көрсету      кезеңінде     Президенті Іс басқармасы.
ның медициналық орталығы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
14 Әуежайда, жүру бағыттары        іс-шараларды  Қазақстан Республикасы
бойынша ресми делегацияның      өткізу        Президентінің Күзет
қауіпсіздігін қамтамасыз ету,   кезеңінде     қызметі (келісім бойынша),
олардың болатын орындарында                   Ұлттық қауіпсіздік
қоғамдық тәртіпті сақтау                      комитеті (келісім
бойынша), Ішкі
істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
15 Арнайы ұшақтардың ұшып өтуін,   сапар         Қазақстан Республикасының
техникалық қызмет көрсетуді     кезеңінде     Көлік және коммуникация.
ұйымдастыру, тұрақ беруді                     лар министрлігі,
және жанармай құюды қамтамасыз                Қорғаныс министрлігі
ету
---------------------------------------------------------------------------
16 Астана қаласының әуежайын,      іс-шараларды  Астана қаласының әкімі
жүру бағыттары мен болатын      өткізу
орындар бойынша көшелерді       кезеңінде
безендіру (бағдарлама бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
17 Телерадиохабарларды және        2000 жылғы    Қазақстан Республикасының
баспасөз үшін материалдар       қыркүйек-     Мәдениет, ақпарат және
дайындау, сапарды және оның     қазан         қоғамдық келісім
қорытындыларын бұқаралық                      министрлігі, Премьер-
ақпарат құралдарында жариялау                 Министрі Кеңсесінің
Үкіметтік ақпарат бөлімі
---------------------------------------------------------------------------
18 Мәдени бағдарламаларды          сапар         Қазақстан Республикасының
дайындау                        кезеңінде     Сыртқы істер министрлігі,
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі, Білім
және ғылым министрлігі,
Астана қаласының әкімі
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.