О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2000 года N 1414а
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2000 года N 1583
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2000 года N 1414а "Об ограниченном изъятии соколов-балобанов и проведении охоты на дроф-красоток" следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 1 слова "Шейху Ахмад ас-Сабаху (Кувейт)" заменить словами "Принцу Султану Бин Абдель Азиз Аль Сауда Заместителю Премьер-Министра, Министру обороны и авиации, Генеральному инспектору Королевства Саудовской Аравии (Королевство Саудовская Аравия)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қыркүйектегі N 1414а қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 қазан N 1583
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ителгілерді шектеулі түрде алу және жек дуадақтар аулауды жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қыркүйектегі N 1414а P01414a_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "Шейх Ахмад ас-Сабахқа (Кувейт)" деген
сөздер "Сауд Арабиясы Корольдігі Премьер-Министрінің орынбасары, Қорғаныс
және авиация министрі, Бас инспектор, ханзада Сұлтан Бин Әбдел Әзіз Әл
Саудқа (Сауд Арабиясы Корольдігі)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.