О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2000 года N 1657
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253 P000253_ "О Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на 2000-2003 года" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 7, ст. 94) следующие изменения:
1) в Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на
2000-2003 годы, утвержденной указанным постановлением:
абзац пятый шестой группы "Иностранные землепользователи" раздела
"2. Формирование реальных собственников земли и землепользователей"
исключить;
2) в Мероприятиях по реализации Программы обеспечения прав на землю в
Республике Казахстан на 2000-2003 годы, утвержденных указанным
постановлением:
в строке, порядковый номер 1.2:
в абзацах втором и третьем, графе 5 слова "IV квартал 2000 года"
заменить словами "II квартал 2001 года";
абзац четвертый, графы 2, 3, 4 и 5 исключить;
в строке, порядковый номер 2.2, абзац третий, графы 2, 3, 4 и 5
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 2 қараша N 1657
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында Жерге құқықтарды қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 P000253_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 7, 94-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында Жерге құқықтарды қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасындағы:
"2. Жердiң нақты меншiк иелерiн және жердi пайдаланушыларды қалыптастыру" деген бөлiмнiң алтыншы тобының "Шетелдiк жер пайдаланушылар" деген бесiншi абзацы алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында Жерге
құқықтарды қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасын
жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралардағы:
реттiк нөмiрi 1.2 - жолдағы:
5-бағанның екiншi және үшiншi абзацтарындағы "2000 жылдың 4-тоқсаны"
деген сөздер "2001 жылдың 2-тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 3, 4 және 5-бағандардың төртiншi абзацы алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 2.2 - жолдағы, 2, 3, 4 және 5-бағандардың үшiншi
абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.