О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года N 1744
Во исполнение подпункта 2) пункта 3 Указа Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 U000440_ "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующее изменение:
в Перечне зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области, и размещаемых в них государственных органов:
в строке, порядковый номер 23, в графе 4 слова "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" заменить словами "Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан".
2. Акимам областей и городов Астаны и Алматы обеспечить выделение на местах недостающих помещений для размещения судебных администраторов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының сот жүйесінің тәуелсіздігін күшейту жөніндегі шаралар туралы" Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 қараша N 1744
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының сот жүйесінің тәуелсіздігін күшейту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегі N 440 U000440_ Жарлығы 3-тармағының 2) тармақшасын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын
ғимараттар мен қызметтік үй-жайлардың және оларға орналастырылатын
мемлекеттік органдардың тізбесінде:
реттік нөмірі 23-жолдың 4-бағанында "Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері жергілікті
жерлерде сот әкімшілерін орналастыру үшін жетіспеген үй-жайларды бөлуді
қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.