О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2000 года N 1791
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 985 P000985_ "О введении временных ограничений на экспорт дизельного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 326) следующее изменение:
в пункте 1 слова "с 1 июля по 1 декабря 2000 года" заменить словами
"с 1 июля 2000 года по 1 февраля 2001 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,

Склярова И.В.)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 маусымдағы N 985 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 желтоқсан N 1791
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дизель отынының экспортына уақытша шектеулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 маусымдағы N 985 P000985_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 326-құжат) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2000 жылғы 1 шілдеден 1 желтоқсанға дейінгі" деген
сөздер "2000 жылғы 1 шілдеден 2001 жылғы 1 ақпанға дейінгі" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.