О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года N 368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года N 1816. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 707
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года N 368 P000368_ "Вопросы Министерства обороны Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Секретно.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 наурыздағы N 368 қаулыcына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 6 желтоқсан N 1816. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 707 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 наурыздағы N 368 P000368_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Құпия"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi