О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2000 года N 1889
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436".
U973436_
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
В соответствии с подпунктом 9 статьи 44 Конституции Республики Казахстан K951000_ , Указом Президента Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 417 U000417_ "О структуре Вооруженных Сил Республики Казахстан" постановляю:
1. Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
U973436_
"О единой системе оплаты труда работников органов Республики
Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" дополнить
приложениями 8-1, 52-1 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ ввести в действие с 1 августа 2000 года.
Приложение 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" 2000 года
N_____
Приложение 8-1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 1 апреля 1997 года
N 3436
Должностные оклады военнослужащих
центрального аппарата Министерства
обороны Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
Должность                             !Месячный должностной оклад (в тенге)
___________________________________________________________________________
Начальник центра перспективных
программ развития Вооруженных Сил
Республики Казахстан                               12000
Заместитель начальника центра
перспективных программ развития
Вооруженных Сил Республики Казахстан               11000
Начальник главной инспекции                        12000
Заместитель начальника главной
инспекции                                          11000
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от _____2000 года N __

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 желтоқсан N 1889
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436
U973436_
Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі
N 3436 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы K951000_ Конституциясы 44-бабының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымы туралы" 2000 жылғы 6 шілдедегі N 417 U000417_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 U973436_ Жарлығы осы Жарлықтың 1 және 2 қосымшаларына сәйкес 8-1 және 52-1 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық 2000 жылғы 1 тамыздан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы
___ __________ N _____
Жарлығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1997 жылғы
1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына
8-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің орталық
аппараты әскери қызметшілерінің лауазымдық жалақылары
_______________________________________________________________________
Лауазым                    ! Айлық лауазымдық
! жалақы (теңге)
_______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін           12000
дамытудың келешекті бағдарламалары
орталығының бастығы
_______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін           11000
дамытудың келешекті бағдарламалары
орталығы бастығының орынбасары
_______________________________________________________________________
Бас инспекция бастығы                            12000
_______________________________________________________________________
Бас инспекция бастығының орынбасары              11000
_______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы
___ __________ N _____
Жарлығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1997 жылғы
1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына

Приложение 52-1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 1 апреля 1997 года
N 3436
Должностные оклады
отдельных категорий работников Управлений
командующих военными округами,
Мобильными силами, Ракетными войсками и
артиллерией, войсковой Противовоздушной
обороной Вооруженных Сил Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
!Месячный должностной оклад (в тенге)
Наименование должности     !_______________________________________
!Военный округ!Мобильные силы!Рода войск
___________________________________________________________________________
Командующий                            13400          13200         12000
Начальник штаба - первый
заместитель командующего               13200          13000
Заместитель командующего               13000          12500
Заместитель командующего -
начальник штаба                                                     11000
Заместитель начальника штаба           10000           9600
Помощник командующего войсками          8000           7700
Начальник войск противовоздушной
обороны                                10000           9600
Начальник штаба - заместитель
начальника противовоздушной
обороны                                 7500           7200
Начальник ракетных войск и
артиллерии                             10000           9600
Начальник штаба - заместитель
начальника ракетных войск и
артиллерии                              7500           7200
Заместитель начальника штаба
ракетных войск и артиллерии             6700           6500          6900
Начальник разведки                      6400           6200          7200
Начальник управления                    8000           7700
Заместитель начальника
управления                              7500           7200
Заместитель начальника
вооружения - начальник штаба            7500           7200
Заместитель начальника тыла -
начальник штаба                         7500           7200
Начальник войск связи                   7700           7500
Начальник инженерных войск              7700           7500
Начальник войск радиационной
химической и биологической защиты       7700           7500
Начальник разведки рода войск           7000           6700
Начальник связи                         7000           6700          7200
Начальник отдела
(самостоятельного)                      7700           7500
Заместитель начальника отдела
(самостоятельного)                      7200           7000
Начальник службы
(самостоятельной)                       7700           7500
Заместитель начальника службы
(самостоятельной)                       7200           7000

52-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Әскери округтер,
Ұтқыр күштер, Зымыран әскерлері мен артиллерия, Әуе шабуылынан
қорғау қолбасшылары басқармаларының жекелеген санаттағы
қызметкерлерінің лауазымдық жалақылары
________________________________________________________________________
Лауазым атауы                   ! Айлық лауазымдық жалақы
!____________________________
!Әскери  ! Ұтқыр  ! Әскер
!округ   ! күштер !
________________________________________________________________________
Қолбасшы                                    13400    13200    12000
Штаб бастығы - қолбасшының бірінші          13200    13000
орынбасары
Қолбасшының орынбасары                      13000    12500
Қолбасшының орынбасары - штаб бастығы                         11000
Штаб бастығының орынбасары                  10000    9600
Әскерлер қолбасшысының көмекшісі           8000     7700
Әуе шабуылынан қорғау әскерлері бастығы     10000    9600
Штаб бастығы - әуе шабуылынан қорғау        7500     7200
әскерлері бастығының орынбасары
Зымыран әскерлері мен артиллерия            10000     9600
бастығы
Штаб бастығы - зымыран әскерлері мен        7500     7200
артиллерия бастығының орынбасары
Зымыран әскерлері мен артиллерия штабы      6700     6500      6900
бастығының орынбасары
Барлау бастығы                              6400     6200      7200
Басқарма бастығы                            8000     7700
Басқарма бастығының орынбасары              7500     7200
Қару-жарақ бастығының орынбасары -          7500     7200
штаб бастығы
Тыл бастығының орынбасары - штаб            7500     7200
бастығы
Байланыс әскерлері бастығы                  7700     7500
Инженерлік әскерлер бастығы                 7700     7500
Радиациялық, химиялық және биологиялық      7700     7500
қорғаныс әскерлері бастығы
Әскери тектерінің барлау бастығы            7000     6700
Байланыс бастығы                            7000     6700      7200
Бөлім (дербес) бастығы                      7700     7500
Бөлім (дербес) бастығының орынбасары        7200     7000
Қызмет (дербес) бастығы                     7700     7500
Қызмет (дербес) бастығының орынбасары       7200     7000

Начальник отдела (в составе)            6900           6600          6900
Заместитель начальника отдела
(в составе)                             6700           6500
Начальник службы (в составе)            6900           6600
Заместитель начальника службы
(в составе)                             6700           6500
Начальник радиоэлектронной борьбы       6900           6600
Начальник отделения                     6700           6400
Начальник группы, юрисконсульт          6500           6200
Секретарь военного совета               6400           6100
Оперативный дежурный                    6200           5900
Старший инспектор-ревизор               6600           6400
Старший офицер                          6200           6000          6200
Старший инженер                         6200           6000
Военный психолог                        5900           5700
Социолог                                5900           5700
Начальник канцелярии                    5900           5700
Инспектор-ревизор                       5900           5700
Офицер                                  5700           5600          5700
Инженер                                 5700           5600
Адъютант                                5100           5000
Начальник части                         5100           5100
Начальник секретного отделения          4500           4500
Старший техник                          4700           4500
________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Бөлім (құрамда) бастығы                     6900     6600      6900
Бөлім (құрамда) бастығының орынбасары       6700     6500
Қызмет (құрамда) бастығы                    6900     6600
Қызмет (құрамда) бастығының орынбасары      6700     6500
Радиоэлектрондық күрес бастығы              6900     6600
Бөлімше бастығы                             6700     6400
Топ бастығы, заң кеңесшісі                  6500     6200
Әскери кеңес хатшысы                        6400     6100
Жедел кезекші                               6200     5900
Аға инспектор-тексеруші                     6600     6400
Аға офицер                                  6200     6000      6200
Аға инженер                                 6200     6000
Әскери психолог                             5900     5700
Социолог                                    5900     5700
Кеңсе бастығы                               5900     5700
Инспектор-тексеруші                         5900     5700
Офицер                                      5700     5600      5700
Инженер                                     5700     5600
Адьютант                                    5100     5000
Бөлім бастығы                               5100     5100
Құпия бөлімше бастығы                       4500     4500
Аға техник                                  4700     4500
________________________________________________________________________
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.