О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1936. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 июля 2003 года N 661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355 "Об утверждении Порядка осуществления выплат из накопительных пенсионных фондов" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 43, ст.396) следующие изменения:
в Порядке осуществления пенсионных выплат из накопительных пенсионных фондов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 12 цифру "2000" заменить цифрой "2001";
в пункте 13 цифру "2001" заменить цифрой "2002";
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1355 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1936 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 шілдедегі N 661 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларынан зейнетақы төлемдерін жүзеге асырудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1355  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 43, 396-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларынан зейнетақы төлемдерін жүзеге асырудың тәртібінде:
12-тармақтағы "2000" деген сан "2001" деген санмен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары