О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указы Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и от 4 февраля 2000 года N 331"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2001 года N 148
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указы Президента
Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
U990029_
и от 4 февраля
2000 года N 331
U000331_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указы Президента
Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
и от 4 февраля 2000 года N 331
Постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие
изменения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2):
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифру "241" заменить цифрой "292";
строку "Агентство по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан 76" изложить в следующей редакции:
"Агентство по стратегическому планированию Республики Казахстан 31";
строку "Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с
коррупцией 33" исключить;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года
N 331
U000331_
"О внесении изменений в Указ Президента Республики
Казахстан от 22 января 1999 года N 29":
абзац третий пункта 1 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 және 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331 Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 қаңтар N 148
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29
U990029_
және 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331
U000331_
Жарлықтарына
өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының
жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің
1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 және 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331
Жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Парламентi Палаталарының аппараты" деген
жолдағы "241" деген сан "292" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөнiндегі агенттiгі     76" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегі агенттiгі
31";
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегі
мемлекеттiк комиссиясы    33" деген жол алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N
29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы 4 ақпандағы N 331
U000331_
Жарлығына:
1-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.