О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2001 года N 268
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон
Республики Казахстан
Z980267_
"О борьбе с коррупцией".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О борьбе с коррупцией"
Внести в Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 г. Z980267_ "О борьбе с коррупцией" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 209; 1999 г., N 21, ст. 774; 2000 г., N 5, ст. 116) следующее дополнение:
статью 2 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Контрольные и надзорные функции государственных органов -
функции, осуществляемые уполномоченными законодательством государственными
органами, по обеспечению соблюдения законности, выявлению и устранению
причин и условий нарушения законодательства, восстановлению нарушенных
прав граждан и юридических лиц, проверке за точным применением нормативных
правовых актов и выполнением обязательных требований нормативных актов в
соответствии с законодательными актами.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасы Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 ақпан N 268
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы"
Z980267_
Қазақстан
Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Z980267_ Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шілдедегі Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 15, 209-құжат; 1999 ж., N 21, 774-құжат; 2000 ж., N 5, 116-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-бап мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Мемлекеттік органдардың бақылау және қадағалау функциялары -
заңдылықтың сақталуын, заңдардың бұзылу себептері мен жағдайларын анықтау
және жою, азаматтар мен заңды тұлғалардың бұзылған құқықтарын қалпына
келтіруді қамтамасыз ету, құқықтық нормативтік актілердің дәл қолданылуын
және заң актілеріне сәйкес нормативтік актілердің міндетті
талаптарының орындалуын тексеру жөнінде заңдармен уәкілеттік берілген
мемлекеттік органдар жүзеге асыратын функциялар.".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.