О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2001 года N 442
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17
июня 1999 года N 796
P990796_
"О распределении зданий и служебных
помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской
области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"31. Административное здание,   807,6       Министерство
пр. Абая, 50                           государственных доходов
Республики Казахстан
(3-этаж)
1039,1       Агентство финансовой
полиции Республики
Казахстан (1, 2 этаж)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 сәуір N 442
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысының орталығының қоныс ауыстыруына байланысты
босатылған ғимараттар мен қызмет үй-жайларын бөлу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796
P990796_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Әкімшілік ғимарат, 807,6    Қазақстан Республикасының
Абай көшесі, 50                  Мемлекеттік кіріс
министрлігі  (3 қабат)
1039,1   Қазақстан Республикасының
Қаржы полициясы агенттігі
(1, 2-қабаттар)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.