О присвоении имени открытому акционерному обществу "Аэропорт "Кызылорда" и переименования железнодорожной станции Акмола Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 600
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 P960281_ "Об утверждении порядка наименования и переименования предприятий, организаций, учреждений, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" и с учетом предложений акимов Кызылординской области и города Астаны Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присвоить открытому акционерному обществу "Аэропорт "Кызылорда" в городе Кызылорде имя Коркыт Ата.
2. Переименовать железнодорожную станцию Акмола Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в железнодорожную станцию Астана Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр
жолы" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Қызылорда" әуежайы" ашық акционерлік қоғамына есім беру және "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола темір жол станциясын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 мамыр N 600
"Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындарды, ұйымдарды, мекемелерді, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 P960281_ қаулысына сәйкес және Қызылорда облысы мен Астана қаласы әкімдерінің ұсыныстарын ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қызылорда қаласындағы "Қызылорда әуежайы" ашық акционерлік
қоғамына Қорқыт Ата есімі берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
"Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола темір
жол станциясы Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
Астана темір жол станциясы деп қайта аталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.