О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 769
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Узбекистан специального имущества, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация) для Государственного предприятия Узмахсусимпэкс" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту N РЕ/08608120322 от 1 ноября 2000 года, в номенклатуре и количестве согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Правилами перевозок опасных грузов Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2001 г. N 769
Номенклатура и количество специального имущества,
поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием
"Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация) для
Государственного предприятия Узмахсусимпэкс" (город Ташкент,
Республика Узбекистан) по контракту N РЕ/08608120322
от 1 ноября 2000 года
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2
ноября 2001 г. N 1395
P011395_
; от 25 апреля 2002 г. N 472
Р020472_
.
__________________________________________________________________________
Отправитель,    ! Номенклатура и   !  Код   ! Ед.    ! Кол-во !Примечание
получатель,     ! наименование     ! ТН ВЭД ! изм.   !        !
станция         ! поставляемого    !        ! (код)  !        !
погранперехода  ! специального     !        !        !        !
! имущества        !        !        !        !
___________________________________________________________________________

Арнайы мүліктің Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 маусым N 769
"Экспорттық бақылау туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы Қазақстан Республикасының Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сай номенклатурада және санда 2000 жылғы 1 қарашадағы N РЕ/08608120322 келісім-шарт бойынша "Узмахсусимпэкс" мемлекеттік кәсіпорны үшін (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Рособоронэкспорт" федералдық мемлекеттік біртұтас кәсіпорны жеткізетін (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) арнайы мүліктің Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Халықаралық темір жол жүк қатынасы туралы келісімнің қолданыстағы Қауіпті жүктер тасымалдаудың ережесіне және басқа да нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағымен жүкті темір жол көлігімен транзиттік тасымалдауды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен арнайы мүліктің Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзитіне бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 маусымдағы
N 769 қаулысына
қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.02. N 1395
қаулысымен.
P011395_
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.25. N 472
қаулысымен.
P020472_
2000 жылғы 1 қарашадағы N РЕ/08608120322 келісім-шарт
бойынша "Узмахсусимпэкс" мемлекеттік кәсіпорны үшін
(Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Рособоронэкспорт"
федералдық мемлекеттік біртұтас кәсіпорны жеткізетін
(Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы)
арнайы мүліктің номенклатурасы мен саны
__________________________________________________________________________
Жөнелтуші,      ! Жеткізілетін     ! СЭҚ ТН ! Өлшем  ! Саны   ! Ескерту
алушы,          ! арнайы мүліктің  !  коды  ! бірлігі!        !
шекаралық өту   ! номенклатурасы   !        ! (код)  !        !
станциясы       ! мен атауы        !        !        !        !
___________________________________________________________________________

1         !        2         !   3    !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________
По дополнению
N 7/01348
Отправитель: ОАО   Бронетранспортер  871000000   796      23
"Арзамасский       БТР-80
машиностроительный
завод"
Получатель:
Государственное
предприятие
"Узмахсусимпэкс"
Республики
Узбекистан
Илецк-1-Ченгельды
___________________________________________________________________________
Всего: 1 партия - 7 платформ и 1 вагон для перевозки личного состава
караула;
2 партия - 9 платформ и 1 вагон для перевозки личного состава
караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 18 патронами и 3
автомата "АК" с 90 патронами каждый.
Транзит груза планируется во 2-4 кварталах 2001 года.
___________________________________________________________________________
1         !        2         !    3     !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N5/01405; N8/11012
к контракту        Коммутатор П-
N РЕ/08608120322   193М2 в комплекте    851730000    796      79
Отправители: ОАО   Коммутатор П-
"БЭТО" город Уфа   194М1 в комплекте    851730000    796      35
Российской         Станция дальней
Федерации;         связи ручного
ОАО "Пермский      обслуживания П-206
телефонный завод   100/120 в комплекте  851730000    796       2
"ТЕЛТА" город      Станция дальней
Пермь Российской   связи ручного
Федерации          обслуживания П-206
Получатель:        100/60 в комплекте   851730000    796      11
Государственное    Станция оперативной
предприятие        связи СОС-30М1       851730000    796      50
"Узмахсусимпэкс"   Пульт оперативной
Республики         связи ПОС-90         851730000    796       8
Узбекистан         Телефонный аппарат
Никель-Тау -       ТА-57                851719900    796    2420
Ченгельды          Галетная батарея ГБ-
10-у-1,3             850650900    796    2420
___________________________________________________________________________
В составе: 1 партия - 2 крытых вагона;
2 партия - 2 крытых вагона и пятитонный ж/д контейнер;
3 партия - 2 пятитонных ж/д контейнера.
Сопровождение - без специального сопровождения.
Транзит груза планируется во 2-4 кварталах 2001 года.
___________________________________________________________________________
1         !        2         !    3     !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________
По дополнению

1         !        2         !   3    !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________
N 7/01348
толықтыру бойынша
Жөнелтуші:         Бронетранспортер  871000000   796      23
"Арзамас машина    БТР-80
жасау зауыты" ААҚ
Алушы:
Өзбекстан
Республикасының
"Узмахсусимпэкс"
мемлекеттік
кәсіпорны
Илецк-1-Шеңгелді
___________________________________________________________________________
Барлығы: 1-партия - 7 платформа және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон;
2-партия - 9 платформа және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон.
Ілесушілер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - 18 патронымен "Макаров" жүйесінің 1 тапаншасы және
әрқайсысында 90 патроны бар 3 "АК" автоматы.
Жүк транзиті 2001 жылдың 2-4 тоқсандарына жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1         !        2         !    3     !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________
N РЕ/08608120322   Жинақталымындағы
келісім-шартқа     П-193М2
N5/01405; N8/1102  коммутаторы        851730000    796      79
толықтырулар       Жинақталымындағы
бойынша            П-194М1
Жөнелтушілер:      коммутаторы        851730000    796      35
Ресей Федерациясы  Жинақталымындағы
"БЭТО" ААҚ         П-206100/120
Уфа қаласы;        қолдан қызмет
Ресей Федерациясы  көрсетілетін қиыр
"ТЕЛТА" Пермь      байланыс станциясы 851730000    796      2
телефон зауыты"    Жинақталымындағы
ААҚ                П-206100/60 қолдан
Пермь қаласы       қызмет көрсетілетін
Алушы:             қиыр байланыс      851730000    796      11
Өзбекстан          станциясы
Республикасының    СОС-30М1 жедел
"Узмахсусимпэкс"   байланыс станциясы 851730000    796      50
мемлекеттік        ПОС-90 жедел
кәсіпорны          байланыс пульті    851730000    796       8
Никель-Тау-        ТА-57 телефон
Шеңгелді           аппараты           851719900    796    2420
ГБ-10-у-1,3 галет
батареясы          850650900    796    2420
___________________________________________________________________________
Құрамында: 1 партия - 2 жабық вагон;
2 партия - 2 жабық вагон және бес тонналық т/жол контейнері;
3 партия - 2 бес тонналық т/жол контейнері.
Ілесушілер - арнайы ілесусіз.
Жүк транзиті 2001 жылдың 2-4 тоқсандарына жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1         !        2         !    3     !   4    !   5    !    6
___________________________________________________________________________

N 9/01413         9мм винтовка
снайперская
Отправители: ГУП   ВСК-94 с прицелом
"Конструкторское   снайперским
бюро               оптическим
приборостроения";  ПСК-07 ТН          930100000    796       200
ОАО "Тульский      Прицел снайперский
патронный завод"   оптический ПКН-03  905800000    796        20
город Тула; ОАО
"Климовский        9мм малогабаритный
штамповочный       автомат 9А-91
завод" город       с прибором
Климовск           бесшумной стрельбы
Российской         ПБС 9А-91.08.000
Федерации          с прицелом ПКС-01  930100000    796       900
Получатель:
Государственное    9х39 мм патроны
предприятие        ПАБ-9 для винтовки
ВСК-94             930630300    796    1983424
"Узмахсусимпэкс"
Республики         9мм патроны СП-5   930630300    796     183825
Узбекистан
Озинки-Ченгельды
___________________________________________________________________________
Всего: 1 партия - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула;
2 партия - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного состава
караула. Отгрузка ежемесячно партиями по 300.000 штук (всего 7 вагонов).
3 партия - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного состава
караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 табельное оружие с боезапасом и 4 карабина СКС с
30 патронами каждый.
Транзит груза планируется во 2-4 кварталах 2001 года.
___________________________________________________________________________
1         !        2             !    3     !   4    !   5    !  6
___________________________________________________________________________
По дополнению       7,62мм винтовочный
N 2/01326           снайперский патрон
Отправитель: ОАО    (индекс 7Н1)          930630300    796     651.000
"Новосибирский
завод низковольтной 7,62мм винтовочный
аппаратуры"         патрон с трассирующей
Получатель:         пулей Т-46(индекс 7Т2)930630300    796     1912340
Государственное
предприятие         7,62мм холостой
"Узмахсусимпэкс"    винтовочный патрон
Республики          (индекс 57-Х-340)    930630300    796      199760
Узбекистан
Локоть-Ченгельды    12,7мм патрон с
бронебойнозажига-
тельной пулей Б-32
(индекс 57-Б3-542)    930630300    796        5040
12,7мм патрон с
бронебойнозажига-
тельнотрассирующей
пулей БЗТ-44
(индекс 57-Б3Т-542)   930630300    796        5040
14,5мм патрон с
бронебойнозажига-
тельной пулей Б-32
(индекс 57-Б3-561С)   930630300    796      124960
14,5мм патрон с
бронебойнозажига-
тельнотрассирующей
пулей БЗТ
(индекс 57-Б3Т-561С)  930630300    796      249920
___________________________________________________________________________
Всего: 1 партия - 2 крытых вагона и 1 вагон для перевозки личного
состава караула;

N 9/01413         9мм мерген винтовкасы
толықтыру         ПСК-07 ТН мергендік
бойынша           оптикалық нысанасымен
Жөнелтушілер:     ВСК-94              930100000    796       200
Ресей
Федерациясының
"Аспап жасау
конструкторлық
бюросы" МУК;
"Тула патрон      ПКН-03 мергендік
зауыты" ААҚ       оптикалық нысана    905800000    796        20
Тула қаласы;
"Климов мөртаңба  ДАА дыбыссыз ату
зауыты" ААҚ       аспабымен 9А-91 9мм
Климов қаласы     шағын автомат
Алушы:            ПКС-01 нысанасымен
Өзбекстан         9А-91.08.000        930100000    796       900
Республикасының
"Узмахсусимпэкс"  ВСК-94 винтовкасына 930630300    796    1983424
мемлекеттік       арналған 9х39мм
кәсіпорны         ПАБ-9 патрондары
Озинки-Шеңгелді
СП-5 9мм патрондары 930630300    796     183825
___________________________________________________________________________
Барлығы: 1-партия - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон;
2-партия - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон. Ай сайын 300.000 дана партиямен тиеп жөнелту
(барлығы 7 вагон).
3-партия - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон.
Ілесушілер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - жауынгерлік қорымен 1 тиесілі қару және әрқайсысы 30
патронымен 4 СКС карабині.
Жүк транзиті 2001 жылдың 2-4 тоқсандарына жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1         !        2             !    3     !   4    !   5    !  6
___________________________________________________________________________
N 2/01326            7,62мм винтовкалы
толықтыру бойынша    мерген патроны
Жөнелтуші:           (индексі 7Н1)         930630300    796     651.000
"Новосибирь төмен
вольтті аппаратура   Т-46 жарқылды оғымен
зауыты" ААҚ          7,66мм винтовка
патроны (индексі 7Т2) 930630300    796     1912340
Алушы:
Өзбекстан
Республикасының      7,62мм бос винтовка
"Узмахсусимпэкс"     патроны
мемлекеттік          (индексі 57-Х-340)    930630300    796      199760
кәсіпорны
Локоть-Шеңгелді      Б-32 брон бұзғыш
өртегіш оғымен 12,7мм
патрон
(индексі 57-Б3-542    930630300    796        5040
БЗТ-44 брон бұзғыш
өртегіш жарқылды
оғымен 12,7мм
патрон
(индексі 57-Б3Т-542)   930630300    796       5040
Б-32 брон бұзғыш
өртегіш оғымен 14,5мм
патрон
(индексі 57-Б3-561С)   930630300    796      124960
БЗТ брон бұзғыш
өртегіш жарқылды
оғымен 14,5мм
патрон
(индексі 57-Б3Т-561С)  930630300    796      249920
___________________________________________________________________________

2 партия - крытые вагоны и 1 вагон для перевозки личного состава
караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 табельное оружие с боезапасом - пистолет Макарова
с 16 патронами и 3 карабина СКС с 30 патронами каждый.
___________________________________________________________________________
1         !        2               !    3     !   4   !  5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнению       Дизель-генератор
N 3/01342           ДГР1А-16/1500 230В
Отправитель: ООО    с комплектом запчастей
"Вита-Л" город      Прокладка 5Д4-13.09      848410900   796     20
Саратов; ООО        Прокладка 5Д4-
"Судосервис" город  16.00.05                 848410900   796     20
Санкт-Петербург     Прокладка 5Д2-
Российской          16.00.05                 848410900   796     20
Федерации           Запчасти к двигателю
Получатель:         5/4(44,8,5/11)           850211990   796     20
Государственное     Запчасти для малых
предприятие         катеров (типа "Аист")
"Узмахсусимпэкс"    Упорный подшипник        848210900   796     45
Республики          Вал упорный              848310800   796     15
Узбекистан          Обтекатель-гайка         731816300   796     40
Озинки-Ченгельды    Клапан разгрузочный      848140900   796     40
Элемент резино-
кордовый ЭМ-320-80       848390980   796     40
Винт гребной             848510900   796     45
Аппарат спрямляющий      841290500   796     40
Подшипник резино-
металлический            848330900   796    200
Вал гребной              848310800   796     45
Полумуфта гребного
вала                     848390980   796     40
Протектор
стационарной защиты
ПНО-2                    761699100   796    100
Насос судовой фирмы
"Vetuc модель 100"       841320900   796     50
Полумуфта                848390980   796     40
___________________________________________________________________________
Всего: 1 партия - 1 вагон (полувагон);
2, 3 партии - 3 ж/д контейнера.
Сопровождение - без специального сопровождения.
__________________________________________________________________________
1          !      2       !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФГУП     Ручная граната   930690100    796    4000
"ГНПП "Базальт"       наступательная
город Москва          РГН 7Г21 с УДЗ
Российской
Федерации             Ручная граната   930690100    796    2000
Получатель:           оборонительная

Барлығы: 1-партия - 2 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон;
2-партия -  жабық вагондар және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшін 1 вагон.
Ілесушілер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - жауынгерлік қорымен 1 тиесілі қару - 16 патронымен
Макаров тапаншасы және әрқайсысы 30 патронымен 3 СКС карабині.
___________________________________________________________________________
1         !        2               !    3     !   4   !  5   !   6
___________________________________________________________________________
N 3/01342
толықтыру бойынша   Қосалқы бөлшектер
Жөнелтуші: Ресей    жинақталымымен
Федерациясының      ДГР1А-16/1500 230В
"Вита-Л" ААҚ        дизель генераторы
Саратов қаласы;     5Д4-13.09-төсеніш       848410900   796     20
"Судосервис" ААҚ    5Д4-16.00.05-төсеніш    848410900   796     20
Санкт-Петербург     5Д2-16.00.05-төсеніш    848410900   796     20
қаласы;             5/4(44,8,5/11)          850211990   796     20
Алушы:              двигателіне қосалқы
Өзбекстан           бөлшектер
Республикасының     Шағын катерлердің
"Узмахсусимпэкс"    қосалқы бөлшектері
мемлекеттік         ("Аист" тұрпатындағы)
кәсіпорны           Тірек подшипнигі        848210900   796     45
Озинки-Шеңгелді     Тірек білегі            848310800   796     15
Гайка шығарғыш          731816300   796     40
Жеңілдеткіш клапан      848140900   796     40
ЭМ-320-80
резеңкекордтты элемент  848390980   796     40
Есу винті               848510900   796     45
Түзеткіш аппарат        841290500   796     40
Резеңкеметалды
подшипник               848330900   796    200
Ескек білегі            848310800   796     45
Ескек білегінің
жартылай муфтасы        848390980   796     40
ПНО-2 стационарлық
қорғау протекторы       761699100   796    100
"Vetuc модель 100"
кеме фирмасының сорғысы 841320900   796     50
Жартылай муфта          848390980   796     40
___________________________________________________________________________
Барлығы: 1 партия - 1 вагон (жарты вагон);
2, 3 партиялар - 3 т/жол контейнері.
Ілесушілер - арнайы ілесусіз.
__________________________________________________________________________
1                 2               3        4      5          6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;   УДЗ-мен         930690100   796   4000
N 15/186006141002    РГН 7Г21
толықтырулар         шабуылдық
бойынша              қол гранатасы
Жөнелтушi: "МҒӨК
"Базальт" ФМБК
Мәскеу қаласы        УДЗ-мен         930690100   796   2000

Государственное       РГО 7Г22 с УДЗ
предприятие
"Узмахсусимпекс"
Республики
Узбекистан
Илецк-1-Ченгельды
_________________________________________________________________________
В составе 1 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 18 патронами и 3
автомата АК с 90 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФГУП     26 мм             360490000    796    5000
"Краснозаводский      осветительные
химический завод"     патроны
город Краснозаводск   (индекс 7С15)
Российской
Федерации             26 мм             360490000    796    5000
Получатель:           сигнальные
Государственное       патроны
предприятие           красного огня
"Узмахсусимпекс"      (индекс 7С15)
Республики
Узбекистан            26 мм             360490000    796    5000
Илецк-1-Ченгельды     сигнальные
патроны
зеленого огня
(индекс 7С15)
__________________________________________________________________________
В составе 2 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 18 патронами и 3
автомата АК с 90 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      9 мм патроны     930690100    796   1000000
"Вымпел" город        к ПМ
Амурск Российской
Федерации             5,45х39 мм       930690100    796   1000000
Получатель:           патроны с пулей
Государственное       ПС
предприятие
"Узмахсусимпекс"      7,62 мм патроны
Республики            образца 1943
Узбекистан            года с пулей ПС  930690100    796   500000
Локоть-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 3 партии - 3 крытых вагона и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами, 2
автомата АКМ с 50 патронами каждый и 4 карабина СКС с 40 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ОАО      7,62 мм          930690100    796   30000
"Новосибирский        винтпатроны с
завод низковольтной   пулей Б-32
аппаратуры"
Российской

Ресей Федерациясы    РГО 7Г22
Алушы:               қорғаныс қол
"Узмахсусимпекс"     гранатасы
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Илецк-1 - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
1 - партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Iлесушiлер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - 18 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 90 патроны бар 3 АК автоматы.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2             3          4       5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    26 мм жарық.    360490000     796     5000
N 15/186006141002     тандыру пат.
толықтырулар          трондары
бойынша               (индексi
Жөнелтушi:            7С15)
"Краснозаводск
химиязауыты"          26 мм қызыл     360490000     796     5000
ФМБК,                 отты
Краснозаводск         сигналды
қаласы                патрондар
Ресей Федерациясы     (индексi
Алушы:                7С15)
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк           26 мм жасыл     360490000     796     5000
кәсiпорны Өзбекстан   отты
Республикасы          сигналды
Илецк-1 - Шеңгелдi    патрондар
(индексi
7С15)
___________________________________________________________________________
2-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушілер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - 18 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 90 патроны бар 3 АК автоматы.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                  2             3         4        5         6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    9 мм ПМ       930690100    796    100000
N 15/186006141002     патрондары
толықтырулар
бойынша               5,45х39 мм    930690100    796    100000
Жөнелтуші:            ПС
"Вымпел" МБК          патрондары
Амурск қаласы         оғымен
Ресей Федерациясы
Алушы:                7,62 мм 1943  930690100    796    500000
"Узмахсусимпекс"      жылғы үлгі.
мемлекеттiк           дегі ПС
кәсiпорны Өзбекстан   патрондары
Республикасы          оғымен
Локоть - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
3-партияның құрамында - 3 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және әрқайсысында 40 патрон бар
4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                  2             3        4      5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    7,62 мм винт-   930690100  796   30000
N 15/186006141002     патрондары
толықтырулар          Б-32 оғымен
бойынша

Федерации             7,62 мм          930690100    796   160000
Получатель:           винтпатроны
Государственное       с пулей Т-46
предприятие
"Узмахсусимпекс"      7,62 мм
Республики            винтпатроны
Узбекистан            СН               930690100    796   100000
Локоть-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 4 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами и
4 карабина СКС с 40 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      7,62 мм патроны  930690100    796   120000
ПО "Ульяновский       образца 1943
машиностроительный    года с пулей
завод"                Т-45
Российской Федерации
Получатель:
Государственное
предприятие
"Узмахсусимпекс"
Республики
Узбекистан
Озинки
___________________________________________________________________________
В составе 5 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами,
2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 4 карабина СКС с 40 патронами
каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      12,7 мм          930100000    671      10
"Конструкторское      винтовка
бюро приборо-         снайперская
строения" город       ОСВ-96
Тула Российской       в комплекте
Федерации
Получатель:           Прицел ночного   905800000    671       4
Государственное       видения
предприятие           ПКН-05
"Узмахсусимпекс"      к ОСВ-96
Республики
Узбекистан
Озинки-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 6 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 5 карабинов
СКС с 50 патронами каждый.

Жөнелтушi: "Ново-     7,62 мм винт-   930690100  796   160000
сибирск төмен         патрон Т-46
вольттi аппаратура    оғымен
зауыты" ААҚ
Ресей Федерациясы     7,62 мм винт-   930690100  796   100000
Алушы:                патрон СН
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Локоть - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
4-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 40 патроны бар 4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                     2               3       4     5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;     7,62 мм 1943     930690100   796  120000
N 15/186006141002      жылғы үлгiдегі
толықтырулар           патрондары
бойынша                Т-45 оғымен
Жөнелтушi: "Улья.
новск машина жасау
зауыты" ӨБ МБК
Ресей Федерациясы
Алушы:
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Озинки - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
5-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және әрқайсысында 40 патроны
бар 4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2              3        4      5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    Жинақталымдағы   930100000   671    10
N 15/186006141002     12,7 мм
толықтырулар          ОСВ-96
бойынша               снайперлік
Жөнелтушi: "Аспап     винтовкасы
жасау конструктор.                     905800000   671    4
лық бюросы" МБК       ОСВ-95-ке
Тула қаласы           ПКН-05
Ресей Федерациясы     түнде көретін
Алушы:                көздеуіш
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны  Өзбекстан
Республикасы
Озинки - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
6-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және
әрқайсысында 50 патроны бар 5 СКС карабинi.

Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФНПЦ     30 мм выстрелы    930690100    796   5000
"Прибор" город        ВОГ-30
Москва Российской     (индекс 7П36)
Федерации             к гранатомету
Получатель:           АГС-17
Государственное
предприятие
"Узмахсусимпекс"      30 мм выстрелы    930630300    796   1000
Республики            ВОГ-30
Узбекистан            инертные (индекс
Озинки-Ченгельды      7П36ИН)
к гранатомету
АГС-17
40 мм выстрелы    930630300    796   1000
ВОГ-25
с осколочной
гранатой
(индекс 7П17)
к гранатомету
ГП-25
40 мм выстрелы    930630300    796   600
ВОГ-25ИН
с инертной
осколочной
гранатой
(индекс 7П17)
к гранатомету
ГП-25
___________________________________________________________________________
В составе 7 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 5 карабинов
СКС с 50 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2                  3      4       5       6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;     АГС-17             930690100  796    5000
N 15/186006141002      гранататқышына
толықтырулар           30 мм ВОГ-30
бойынша                (индексi
Жөнелтушi:             7П36) атулары
"Прибор" ФҒӨО
Мәскеу қаласы          АГС-17             930630300  796    1000
Ресей Федерациясы      гранататқышына
Алушы:                 инертті 30 мм
"Узмахсусимпекс"       ВОГ-30
мемлекеттiк            (индексi
кәсiпорны Өзбекстан    7П36ИН)
Республикасы           атулары
Озинки - Шеңгелдi
ГП-25              930630300  796    1000
гранататқышына 40
мм ВОГ-25
жарықшақты
гранаталы
(индексi
7П17) атулар
ГП-25
гранататқышына     930630300  796     600
40 мм ВОГ-25ИН
инерттi
жарықшақты
гранаталы
(индексi 7П17)
атулар
___________________________________________________________________________
7-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және
әрқайсысында 50 патроны бар 5 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.