О проекте Закона Республики Казахстан "Об эмблеме и отличительном знаке санитарной службы армии Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 863
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об эмблеме и отличительном знаке санитарной службы армии Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
Об эмблеме и отличительном знаке санитарной
службы армии Республики Казахстан
Статья 1. Республике Казахстан употреблять геральдический знак красного полумесяца на белом фоне как эмблему и отличительный знак санитарной службы армии.
Статья 2. Республике Казахстан снять оговорки, указанные в
постановлении Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года
N 2060-XII
B934600_
"О присоединении Республики Казахстан к Женевским
Конвенциям о защите жертв войны 1949 года и Дополнительным Протоколам I и
II 1977 года к Женевским Конвенциям о защите жертв войны".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Қазақстан Республикасы әскерінің санитарлық қызметінің эмблемасы және айырымдық белгісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 маусым N 863
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы әскерінің санитарлық қызметінің эмблемасы
және айырымдық белгісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасы әскерінің санитарлық қызметінің
эмблемасы және айырымдық белгісі туралы
1-бап. Қазақстан Республикасы ақ түс аясында салынған қызыл айшық
геральдикалық белгісін әскердің санитарлық қызметінің эмблемасы және
айырымдық белгісі ретінде қолдансын.
2-бап. Қазақстан Республикасы "Соғыс құрбандарын қорғау туралы 1949
жылғы Женева Конвенцияларына және Соғыс құрбандарын қорғау туралы Женева
Конвенцияларына қатысты 1977 жылғы І және ІІ Қосымша Хаттамаларға
Қазақстан Республикасының қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесінің 1993 жылғы 31 наурыздағы N 2060-ХІІ қаулысында көрсетілген
ескертпелерді алып тастасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.