О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2001 года N 898
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности" следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 160-3 - 160-7, следующего содержания:
"160-3. АЛА-001048 ОАО "Транстелеком";
160-4. СТЛ-000070 ОАО "Центр транспортного сервиса";
160-5. АЛА-003846 ОАО "Желдорстрой";
160-6. АЛА-005184 ОАО "Ремпуть";
160-7. АЛА-001035 ОАО "Казгипрожелдортранс".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 маусым N 898
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік
пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі
құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27
мамырдағы N 659
P990659_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне"
деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 160-3-160-7-жолдармен
толықтырылсын:
"160-3. АЛА-001048 "Көліктелеком" ААҚ;
160-4. СТЛ-000070 "Көліктік сервис орталығы" ААҚ;
160-5. АЛА-003846 "Теміржолқұрылыс" ААҚ;
160-6. АЛА-005184 "Жолжөндеу" ААҚ;
160-7. АЛА-001035 "Қазтеміржолкөлікжобалау" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.