О библиотеке Евразийского государственного университета имени Л. Гумилева города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2001 года N 924
В соответствии с постановлением Правительством Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 P960281_ "Об утверждении порядка наименования и переименования предприятий, организаций, учреждений, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" и с учетом предложения Министерства образования и науки Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Научному центру, образованному на базе библиотеки Евразийского
государственного университета имени Л. Гумилева Министерства образования и
науки Республики Казахстан, присвоить наименование "Научный центр "Отырар
кiтапханасы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Астана қаласындағы Л.Гумилев атындағы Еуразия мемлекеттік университетінің кітапханасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 шілде N 924
"Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындарды, ұйымдарды, мекемелерді, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 P960281_ қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ұсынысын ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Л.Гумилев
атындағы Еуразия мемлекеттік университетінің кітапханасы негізінде
құрылған Ғылыми орталыққа "Отырар кітапханасы" ғылыми орталығы" атауы
берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.