О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2001 года N 1047
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 декабря 2000 года N 507
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_ "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 52-53, ст. 589) следующее изменение:
в абзаце пятом подпункта 1) пункта 3:
слова "Комитета по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан" заменить словами "Комитета по контролю над оборотом наркотиков и предупреждению наркопреступности Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Возложить на Комитет по контролю над оборотом наркотиков и предупреждению наркопреступности Министерства юстиции Республики Казахстан координацию деятельности государственных органов в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ, прекурсоров и противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими.
3. Правительству Республики Казахстан привести ранее принятые акты в
соответствие с настоящим Указом.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 тамыз N 1047 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің
2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына
өзгеріс енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 52-53, 585-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың 1) тармақшасы 5-абзацында:
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитетін" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Есірткі айналымын бақылау және есірткі қылмысының алдын алу жөніндегі комитетін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Есірткі айналымын бақылау және есірткі қылмысының алдын алу жөніндегі комитетіне Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар айналымы және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл жасау саласындағы қызметін үйлестіру жүктелсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі бұрын қабылданған актілерді осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті