О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1162
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 5 Закона  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693  "Об утверждении Правил осуществления государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах на 2002 год (годовые исчисления потребности) согласно приложению 1;
2) нормы потребности Республики Казахстан в психотропных веществах на 2002 год (оценка годовых потребностей) согласно приложению 2.
2. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в срок до 15 ноября 2001 года внести для утверждения в Правительство Республики Казахстан нормативы обеспечения Республики Казахстан наркотическими средствами, психотропными веществами на 2002 год.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Штаб-квартиру Международного Комитета по контролю над наркотиками ООН (Вена, Австрийская Республика) утвержденные нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2002 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2001 года N 1162
Сноска. В приложение 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 января 2002 г. N 79 P020079_  .
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года
с поправками, внесенными в нее в соответствии с Протоколом
от 25 марта 1972 года  Z980257_
Годовые исчисления
Потребности в наркотических средствах
Изготовление синтетических наркотиков
Производство опия
Культивирование опийного мака
Страна или территория:  Республика Казахстан
Дата:  31 июня 2001 года
Ведомство:  Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Подпись:    Н. Абдиров
Звание или должность:  Заместитель председателя
Настоящие исчисления относятся к 2002 календарному году
Настоящие исчисления в одном экземпляре следует направлять по адресу:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Сеntrе,

Қазақстан Республикасының есірткі құралдары мен психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қыркүйек N 1162
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңының  5-бабы  3-тармағының 9) тармақшасына және "Қазақстан Республикасында есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымын мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарын қажетсiнуiнiң 2002 жылға арналған нормалары (қажетсiнудiң жылдық есептеулерi);
2) 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң 2002 жылға арналған нормалары (жылдық қажетсiнудi бағалау) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi 2001 жылғы 15 қарашаға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасын есiрткi құралдарымен, психотроптық заттармен қамтамасыз етудiң 2002 жылға арналған нормативтерiн бекiту үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарын және психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң 2002 жылға арнап бекiтiлген нормаларын БҰҰ-ның Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң Штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 қыркүйектегі
N 1162 қаулысымен
бекітілген
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.01.23. N 79  қаулысымен .
1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттамаға сәйкес оған енгізілген
түзетулермен бірге 1961 жылғы Есірткі құралдары туралы
бірыңғай конвенция
Жылдық есептеулер
Есірткі құралдарына қажеттілік
Синтетикалық есірткіні дайындау
Апиын өндіру
Апиын көкнәрін өсіру
__________________________________________________________________________
Ел немесе аумақ: Қазақстан Республикасы
Күні: 2001 жылғы 31 маусым
Ведомство: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа
және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитеті
Қолы: Н. Әбдіров
Атағы немесе лауазымы: Төрағаның орынбасары
Осы есептеулер 2002 күнтізбелік жылына жатады.  ____________________________________________________________
Осы есептеулер бір данада мына мекен-жайға жолдануы тиіс:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Сеntrе,

Р.О.Вох 500. A-1400 Viеnnа, Austria
Теlерhоnе: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Аddrеss: UNATIONS VIENNA
Теlех: 135612 uno a FАХ: (+43-1) 26060-5867/5868
Е-маil: inсd@undср.оrg Internet Address httр//www.inсd.оrg/
12-е издание, январь 1999 года
V.99-81005
Form B
Page 2
Эта часть бланка формы "В" касается всех стран и территорий
Годовые исчисления потребности
в наркотических средствах
Основание
Конвенция от 13 июля 1931 года, статьи 1-5
Протокол от 19 ноября 1948 года, статья 1 или статья 2
Протокол от 23 июня 1953 года, статьи 1 и 8
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года, статья 1, 12 и 19
Число практикующих врачей в стране или территории
Врачей: 44214
стоматологов: 3068
число ветеринарных организаций: 3156
Число аптек: 2487
Число больниц: 875
Общее число больничных коек: 96473
Комментарии
В отношении методов, применявшихся для установления различных
исчислений, представляемых на этом бланке, и в отношении тенденций
изменения потребностей в наркотических средствах
Метод для установления исчислений - эмпирический
Form B
Page 3
__________________________________________________________________________
Продолжение комментариев
Просьба изложить любую информацию, которая может оказаться полезной
Комитету при рассмотрении предполагаемых потребностей
в наркотических средствах
__________________________________________________________________________
Form B
Page 4
Исчисления потребностей в наркотических средствах <*>
Сноска. С изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 947 .
__________________________________________________________________________
!    1      !          2               !    3     !    4
!           !__________________________!__________!__________
!           !Количество,предназначенное!Количество!Количество,
!           !для изготовления          !предназна-!которое
!           !                          !ченное для!должно
!           !                          !пополнения!храниться в
!           !                          !специаль- !складских
!           !                          !ных склад-!запасах по
!           !                          !ских      !состоянию
!           !                          !запасов   !на 31 дека-
_____________!___________!__________________________!          !бря того
Наркотическое!Количество,! (а)   !  (b)   !  (c)    !          !года, к
средство     !предназна- !других !препара-!веществ, !          !которому
!ченное для !нарко- !тов,    !на кото- !          !относятся
!потребления!тичес- !включен-!рые не   !          !исчисления
!внутри     !ких    !ных в   !распрост-!          !
!страны в   !средств!Список  !раняется !          !
!медицинских!       !III Кон-!Конвенция!          !
!и научных  !       !венции  !1961 года!          !
!целях      !       !1961года!         !          !
_____________!___________!_______!________!_________!__________!___________
! кг  !  г  !кг ! г ! кг ! г ! кг !  г ! кг  !  г ! кг !  г
___________________________________________________________________________
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид

Р.О.Вох 500. A-1400 Viеnnа, Austria
Теlерhоnе: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Аddrеss: UNATIONS VIENNA
Теlех: 135612 uno a FАХ: (+43-1) 26060-5867/5868
Е-маil: inсdаundср.оrg Internet Address httр/www.inсd.оrg/
__________________________________________________________________________
12-ші басылым, 1999 жылғы қаңтар
V.99-81005
Form B
Page 2
"В" нысанындағы бланкінің бұл бөлігі барлық елдер мен аумақтарға қатысты
Есірткі құралдарына қажеттіліктердің
жылдық есептеулері
Негіздеме
1931 жылғы 13 шілдедегі Конвенция, 1-5 баптар
1948 жылғы 19 қарашадағы Хаттама,
1-бап немесе 2-бап 1953 жылғы 23 маусымдағы Хаттама,
1 және 8-баптар 1961 жылғы
Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенция, 1, 12 және 19-баптар
__________________________________________________________________________
Елдегі немесе аумақтағы практика жүргізуші дәрігерлердің саны
Дәрігерлер: 44 214
тіс дәрігерлері: 3 068
мал дәрігерлік ұйымдар саны: 3 156
Дәріханалар саны: 2 487
Ауруханалар саны: 875
Ауруханалардағы жалпы орын саны: 96 473
Түсініктеме
Осы бланкіде берілген әртүрлі есептеулерді белгілеу үшін
қолданылған әдістерге қатысты және есірткі құралдарына
қажеттіліктердің өзгеру үрдістеріне қатысты
Есептеулерді белгілеуге арналған әдіс - эмпирикалық
__________________________________________________________________________
Form B
Page 3
__________________________________________________________________________
Түсініктеменің жалғасы
Есірткі құралдарына көзделген қажеттіліктерді қарау кезінде Комитетке
пайдалы болуы мүмкін кез-келген ақпаратты жазуыңызды өтінеміз
__________________________________________________________________________
Form B
Page 4
Есірткі құралдарына қажеттілікті есептеу
Ескерту. Бөлім өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.18. N 947   қаулысымен .
!    1      !          2               !    3     !    4
!___________!__________________________!__________!__________
Есірткі      !Елдің ішін.! Дайындауға арналған      !Арнайы    !Есептеуге
құралы       !де медици. !      мөлшері             !қойма     !жататын
!налық және !                          !қорын     !жылдың 31
!ғылыми мақ.!                          !толтыруға !желтоқсан.
!саттарда   !                          !арналған  !ындағы жағ.
!тұтынуға   !                          !мөлшері   !дай бойынша
!арналған   !                          !          !қоймадағы
!мөлшері    !                          !          !қорда сақ.
_____________!___________!__________________________!          !талуға тиіс
!           ! (а)   !  (b)   !  (c)    !          !мөлшері
!           !басқа  !1961    !1961 жыл.!          !
!           !да     !жылғы   !ғы Кон.  !          !
!           !есірткі!Конвен. !венция   !          !
!           !құрал. !цияның  !таралмай.!          !
!           !дары   !ІІІ ті. !тын зат. !          !
!           !       !зіміне  !тар      !          !
!           !       !енгізіл.!         !          !
!           !       !ген пре.!         !          !
!           !       !параттар!         !          !
_____________!___________!_______!________!_________!__________!___________
! кг  !  г  !кг ! г ! кг ! г ! кг !  г ! кг  !  г ! кг !  г
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид

Героин         006    090
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок-
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис       200    119
Смола каннабиса
Кетобемидон
Кодеин          23    791                   500                  368    182
Лист коки
Кокаин         002    366                                              17,6
Концентрат из
маковой соломы
(содержание
морфина 50%)
Леворфанол
Метадон
Морфин         004    209                                        888  678,3
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
___________________________________________________________________________
Form B
Page 5
___________________________________________________________________________
Оксиморфон
Опий           005    760
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин                     1                                      1    28,8
Тилидин
Феноперидин
Фентанил              141     150                                      10,8
Фолькодин
Этилморфин     013    022                                         32    145
Эторфин
Омнопон        006    863                                              17,2
Тримеперидин   051    531  35 200                                 5   305,8
Просидол                                                          21  660,2
___________________________________________________________________________
Form B
Page 6
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий,
в которых разрешается изготовление синтетических наркотических средств
Годовые исчисления объема изготовления синтетических
наркотических средств
Основание
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 12 и статья 19, пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года  Z980257_  : статья 9
I. Синтетические наркотические средства, включенные в Список
I Конвенции 1961 года
Аллилпродин       Диметилтиамбутен       Морамид           Пиритрамид
Альфамепродин     Диоксафетил бутират    промежуточный     Прогептазин
Альфаметадол      Дипипанон              продукт           Проперидин
Альфапродин       Дифеноксилат           Морферидин        Рацеметорфан
Альфацетилметадол Дифеноксин             Норациметадол     Рацеморамид
Альфентанил       Диэтилтиамбутен        Норлеворфанол     Рацеморфан
Анилеридин        Дротабанол             Норметадон        Суфертанил
Ацетилметадол     Изометадон             Норпипанон        Тилидин
Безитрамид        Кетобемидон            Петидин           Тримеперидин
Бензетидин        Клонитазен             Петидин,          Фенадоксон
Бетамепродин      Левометрофан           промежуточный     Фенапромид
Бетаметадол       Левоморамид            продукт А         Феназоцин
Бетапродин        Левофенацилморфан      Петидин,          Феноморфан
Бетацетилметадол  Леворфанол             промежуточный     Феноперидин
Гидроксипетидин   Метазоцин              продукт В         Фентанил
Декстроморамид    Метадон                Петидин,          Фуретиндин
Диампромид        Метадон,               промежуточный     Этилметилтиам-
Дименоксадол      промежуточный          продукт С         бутен
Димефепетанол     продукт                Пиминодин         Этонитазен
Этоксеридин
II. Синтетические наркотические средства, включенные
в Список II Конвенции 1961 года <*>
Сноска. Раздел с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 947 .
Декстропропоксифен
Пропирам
_________________________________________________________________________
Промышленные  ! Количество синтетических наркотических веществ, которые
предприятия,  ! будут изготовлены на каждом из промышленных предприятий
которые будут !                (в килограммах)
изготовлять   !___________________________________________________________
синтетические !Декстро-!Дифен- !Мета-!Петидин!Тилидин!Триме!   !    !
наркотические !пропок- !оксилат!дон  !       !       !пери-!   !    !
средства      !сифен   !       !     !       !       !дин  !   !    !
__________________________________________________________________________
ОАО "Химфарм"                                          200
Form B
Page 7
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий,
в которых разрешено культивирование опийного мака для целей
производства опия
Годовые исчисления объема производства опия
Основание

Героин         006    090
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок.
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис       200    119
Каннабистің
шайыры
Кетобемидон
Кодеин         23     791                    500                  368   182
Кока жапырағы
Кокаин         002    366                                              17,6
Көкнәр саба.
ғының концен.
траты
(құрамында
50 пайыз
морфин)
Леворфанол
Метадон
Морфин         004    209                                     888  678,3
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
Оксиморфон
Апиын          005    760
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин                    1                                       1    28,8
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил              141     150                                      10,8
Фолькодин
Этилморфин     013    022                                         32    145
Эторфин
Омнопон        006    863                                              17,2
Тримеперидин   051    531 35  200                                 1
305,8
Просидол                                                          21  660,2
___________________________________________________________________________
Form B
Page 6
Бланкінің "В" нысанындағы осы бөлігі синтетикалық есірткі құралдарын
дайындауға рұқсат етілген елдер мен аумақтарға ғана қатысты
Синтетикалық есірткі құралдарын дайындау көлемінің
жылдық есептеулері
Негіздеме
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенция:
12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенцияға түзетулер туралы
1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
І. 1961 жылғы Конвенцияның І тізіміне енгізілген синтетикалық
есірткі құралдары
Аллилпродин       Диметилтиамбутен       Морамид,          Пиритрамид
Альфамепродин     Диоксафетил бутират    аралық өнім       Прогептазин
Альфаметадол      Дипипанон                                Проперидин
Альфапродин       Дифеноксилат           Морферидин        Рацеметорфан
Альфацетилметадол Дифеноксин             Норациметадол     Рацеморамид
Альфентанил       Диэтилтиамбутен        Норлеворфанол     Рацеморфан
Анилеридин        Дротабанол             Норметадон        Суфертанил
Ацетилметадол     Изометадон             Норпипанон        Тилидин
Безитрамид        Кетобемидон            Петидин           Тримеперидин
Бензетидин        Клонитазен             Петидин,          Фенадоксон
Бетамепродин      Левометрофан           А аралық өнім     Фенапромид
Бетаметадол       Левоморамид                              Феназоцин
Бетапродин        Левофенацилморфан      Петидин,          Феноморфан
Бетацетилметадол  Леворфанол             В аралық өнім     Феноперидин
Гидроксипетидин   Метазоцин                                Фентанил
Декстроморамид    Метадон                Петидин,          Фуретиндин
Диампромид        Метадон,               С аралық өнім     Этилметилтиам.
Дименоксадол      аралық өнім                              бутен
Димефепетанол                            Пиминодин         Этонитазен
Этоксеридин
ІІ. 1961 жылғы Конвенцияның ІІ тізіміне енгізілген синтетикалық
есірткі құралдары
Ескерту. II-бөлім өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.18. N 947   қаулысымен .
Декстропропоксифен
Пропирам
--------------------------------------------------------------------------
Синтетикалық    ! Әр өнеркәсіптік кәсіпорында дайындалатын синтетикалық
есірткі құралдарын !       есірткі заттарының мөлшері (килограммен)
дайындайтын     !------------------------------------------------------
өнеркәсіптік    !Декстро.!Дифен.!Мета.!Петидин!Триме. !   !    !    !
кәсіпорындар    !пропок. !окси. !дон  !       !перидин!   !    !    !
!сифен   !лат   !     !       !       !   !    !    !
__________________________________________________________________________
"Химфарм" ААҚ                                     200
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Form B
Page 7
Бланкінің "В" нысанындағы осы бөлігі апиын өндірісінің
мақсаттары үшін апиын көкнәрін өндіру рұқсат етілген елдер
мен аумақтарға ғана қатысты
Апиын өндіру көлемінің
жылдық есептеулері
Негіздеме

Протокол от 23 июня 1953 года: статьи 1 и 8
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года: статья 1, пункт 1,
Подпункты (р),(g) и (t), статья 12 и статья 19, пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
___________________________________________________________________________
I                !          II            !          III
__________________________!________________________!_______________________
Название района, в котором! Площадь земель,        ! Количество опия,
разрешен сбор опия, или   ! используемых для       ! которое предполагается
географическое            ! культивирования мака в ! произвести
местоположение земель,    ! целях производства опия!
используемых для          !(просьба указать площадь!
культивирования опийного  ! по каждому району)     !
мака в целях производства !                        !
опия                      !                        !
__________________________!________________________!_______________________
!    В гектарах          !В кило-   !Среднее
!                        !граммах   !содержание
!                        !          !влаги, в
!                        !          !процентах
__________________________!________________________!__________!____________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Form B
Page 8
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран и территорий,
в которых культивирование опийного мака разрешено для целей,
иных, чем производство опия
Годовые исчисления культивирования опийного мака для целей,
иных, чем производство опия
Основание
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года: статья 1, пункт 1,
Подпункты (j),(g) и (r), статья 12 и статья 19, пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
___________________________________________________________________________
I                    !               II
_____________________________________!_____________________________________
Географическое местоположение земель,!Площадь (в гектарах), используемая
используемых для культивирования     !под культивирование мака (просьба
опийного мака                        !указать площадь каждого земельного
!участка)
___________________________________________________________________________
а) в целях производства маковой соломы для изготовления
наркотических средств
___________________________________________________________________________
b) в целях иных, чем производство опия или маковой соломы для
изготовления наркотических средств
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Приложение 2
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2001 года N 1162
Сноска. В приложение 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 января 2002 г. N 79 P020079_  .
Оценка годовых потребностей для медицинских и
научных целей в веществах, включенных в списки II, III и IV
конвенции о психотропных веществах 1971 года
Основание:

1953 жылғы 23 маусымдағы хаттама: 1 және 8 баптар
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенция: 1-бап,
1-тармақ, (р),(g) және (t), тармақшалары;
12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар,
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенцияға
түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
---------------------------------------------------------------------------
І              !            ІІ            !        ІІІ
---------------------------------------------------------------------------
Апиын көкнәрін жинауға      !  Апиын өндіру мақсатында ! Өндіру ұйғарылған
рұқсат етілген ауданның     !   көкнәр өсірілу үшін    ! апиынның мөлшері
атауы немесе апиын өндіру   !  пайдаланатын жерлердің  !
мақсатында апиын көкнәрін   !  алаңы (әр аудан бойынша !
өсіруге пайдаланылатын      !   алаңын көрсетуіңізді   !
жерлердің географиялық      !          өтінеміз)       !
орналасуы                   !                          !
---------------------------------------------------------------------------
!         гектармен        !килограм.!Ылғалдың
!                          !мен      !орташа
!                          !         !мөлшері,
!                          !         !пайызбен
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Form B
Page 8
Бланкінің "В" нысанындағы бұл бөлігі апиын көкнәрін өсіру апиын
өндіруден өзге де мақсаттарда рұқсат етілген елдер
мен аумақтарға ғана қатысты
Апиын өндіруден өзге мақсаттар үшін
апиын көкнәрін өсірудің
жылдық есептеулері
Негіздеме
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенция: 1-бап,
1-тармақ, (i),(g) және (r) тармақшалар;
12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар
1961 жылғы Есірткі құралдары туралы бірыңғай конвенцияға
түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
---------------------------------------------------------------------------
І                  !                 ІІ
---------------------------------------------------------------------------
Апиын көкнәрін өсіруге пайдаланылатын !   Көкнәр өсіруге пайдаланылатын
жерлердің географиялық орналасуы    !  жердің алаңы (гектармен) (әрбір
!  жер учаскесінің алаңын көрсетуді
!             өтінеміз)
---------------------------------------------------------------------------
а) Есірткі құралдарын дайындау үшін көкнәрдің сабанын
өндіру мақсатында
---------------------------------------------------------------------------
б) Есірткі құралдарын дайындау үшін апиын немесе көкнәр сабанын
өндіруден өзге де мақсатында
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 қыркүйектегі
N 1162 қаулысымен
бекітілген
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.01.23. N 79   қаулысымен .
Ескерту. 2-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.18. N 947   қаулысымен .
1971 жылғы психотроптық заттар туралы конвенцияның
ІІ, ІІІ және IV тізімдеріне енгізілген заттардың медициналық
және ғылыми мақсаттар үшін жылдық қажеттіліктерін
бағалау
Негіздеме

Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
Настоящая форма в одном Экземпляре представляется
Международному комитету по контролю над наркотиками, INСВ,
Vienna International Centre Р.О.Вох 500. A-1400 Viеnnа, Austria
Страна или территория: Республика Казахстан
дата:                  31 июня 2001 года
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Звание или должность: Заместитель председателя
Фамилия: Н.Абдиров  (Подпись) ____________
Годовой спрос
на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количества, необходимые для экспорта, следует указать отдельно. Если они включены, просьба указать.
Список II
Амфетамин                 500      г
Дексамфетамин                      г
Левамфетамин                       г
Левометамфетамин                   г
Меклоквалон                        г
Метамфетамин                       г
Метаквалон                         г
Метилфенидат                       г
Рацемат метамфетамина              г
Секобарбитал                       г
Тетрагидроканнабинол               г
Фенетиллин                         г
Фенциклидин                        г
Фенметразин                        г
Ципепрол                           г
_________________________________________________________________________
Список III
Амобарбитал                        кг
Бурпренорфин          0,135        кг
Буталбитал                         кг
Глутетимид                         кг
Катин                              кг
Пентазоцин            0,653        кг
Пентобарбитал        31,560        кг
Флунитразепам         1,380        кг
Циклобарбитал        12,434        кг
__________________________________________________________________________
Список IV <*>
Сноска. Список с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 947 .
Аллобарбитал                       кг    Мидазолам       37,829     кг
Алпразолам          1,300          кг    Ниметазепам                кг
Аминорекс                          кг    Нитразепам      40,719     кг
Амфепрамон                         кг    Нордазепам                 кг
Барбитал           78,900          кг    Оксазепам      195,238     кг
Бензфетамин                        кг    Оксазолам                  кг
Бромазепам                         кг    Пемолин                    кг
Бротизолам           0,53          кг    Пиназепам                  кг
Бутобарбитал                       кг    Пипрадол                   кг
Винилбитал                         кг    Пировалерон                кг
Делоразепам                        кг    Празепам                   кг

1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтік Кеңес Қарарлары
Осы нысан есірткіге бақылау жасау жөніндегі Халықаралық комитетке
INСВ, Vienna International Centre Р.О.Вох 500. A-1400 Viеnnа, Austria
бір данада ұсынылады
__________________________________________________________________________
Ел немесе аумақ: Қазақстан Республикасы
Күні: 2001 жылғы 31 маусым
Ведомство: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа
және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитеті
Атағы немесе лауазымы: Төрағаның орынбасары
Аты-жөні Н. Әбдіров  (қолы) __________
Ішкі медициналық және ғылыми мақсаттарға
арналған бір жылдық сұраныс
Комитет ұсынылған бағалауды үш жылдың ішінде, егер осы кезең ішінде қандай да бір түзетулер енгізілмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа қажетті мөлшерді жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгізілген болса, көрсетілуін сұраймыз:
ІІ тізім
Амфетамин                 500      г
Дексамфетамин                      г
Левамфетамин                       г
Левометамфетамин                   г
Меклоквалон                        г
Метамфетамин                       г
Метаквадон                         г
Метилфенидат                       г
Метамфетамин рацематы              г
Секобарбитал                       г
Тетрагидроканнабинол               г
Фенетиллин                         г
Фенциклидин                        г
Фенметразин                        г
Ципепрол                           г
________________________________________________________________________
III тізім
Амобарбитал                        кг
Бурпренорфин          0,135        кг
Буталбитал                         кг
Глутетимид                         кг
Катин                              кг
Пентазоцин            0,653        кг
Пентобарбитал        31,560        кг
Флунитразепам         1,380        кг
Циклобарбитал        12,434        кг
__________________________________________________________________________
IV тізім
Аллобарбитал                       кг    Мидазолам       37,829     кг
Алпразолам          1,300          кг    Ниметазепам                кг
Аминорекс                          кг    Нитразепам      40,719     кг
Амфепрамон                         кг    Нордазепам                 кг
Барбитал           78,900          кг    Оксазепам      195,238     кг
Бензфетамин                        кг    Оксазолам                  кг
Бромазепам                         кг    Пемолин                    кг
Бротизолам           0,53          кг    Пиназепам                  кг
Бутобарбитал                       кг    Пипрадол                   кг
Винилбитал                         кг    Пировалерон                кг
Делоразепам                        кг    Празепам                   кг