О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1996 года N 956 и от 3 февраля 1997 года N 135
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года N 1262
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года Z010245_ "Об автомобильных дорогах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1996 года N 956 P960956_ "Об установлении платы за проезд транспортных средств через Кзыл-Ординский гидроузел";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1997
года N 135
P970135_
"Об установлении платы за проезд транспортных средств
по мосту через реку Урал в г.Уральске".
2. Акимам Кызылординской и Западно-Казахстанской областей привести
ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 2 тамыздағы N 956 және 1997 жылғы 3 ақпандағы N 135 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 қыркүйек N 1262
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Z010245_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Көлік құралдарының Қызылорда облысының гидроторабы арқылы өткені
үшін ақы белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 2
тамыздағы N 956
P960956_
қаулысының;
2) "Орал қаласындағы Жайық өзені арқылы өтетін көпірден көлік
құралдарының жүруіне төлем белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1997 жылғы 3 ақпандағы N 135
P970135_
қаулысының күші жойылды
деп танылсын.
2. Қызылорда және Батыс Қазақстан облыстарының әкімдері бұрын
қабылдаған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтірсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.