Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388 утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N  903 .
В целях совершенствования таможенно-тарифной политики и развития интеграционных процессов в рамках участия Республики Казахстан в международных экономических организациях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Межведомственную комиссию Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях (далее - Межведомственная комиссия).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав Межведомственной комиссии;
2) Положение о Межведомственной комиссии.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2001 года N 1388
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан по
вопросам таможенно-тарифной политики и участия
в международных экономических организациях
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 23 апреля 2002 г. N 462    P020462_    ; от 11 октября 2002 г. N 1115    Р021115_    ; от 2 июня 2003 г.  N 506  ; от 10 ноября 2003 г.  N 1120 ; от 2 июля 2004 года  N 733  ; от 13 июня 2005 г.  N 585  .
Мынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич         Республики Казахстан -
Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель
Айтекенов                 - вице-министр экономики и
Кайрат Медыбаевич           бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Айтжанова                 - вице-министр индустрии и
Жанар Сейдахметовна         торговли Республики Казахстан,
секретарь
Члены комиссии:
Мусина Лилия Сакеновна    - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сахипова Нургайша         - Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Утебаев                   - Председатель Комитета по
Мусиралы Смаилович          экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Лавриненко                - первый вице-министр
Юрий Иванович               транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Оразалинов                - заместитель Председателя
Дулат Султанович            Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Белоног                   - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович      Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Измухамбетов              - первый вице-министр энергетики
Бактыкожа Салахатдинович    и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Узбеков                   - вице-министр финансов Республики
Гани Нурмаханбетович        Казахстан
Ашитов                    - вице-министр труда и социальной
Батыржан Заирканович        защиты населения
Республики Казахстан
Досмукаметов              - заместитель Председателя
Канат Мухаметкаримович      Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Тортаев                   - заместитель Председателя
Бауыржан Кадырович          Агентства Республики Казахстан
по статистике
Айманбетова               - заместитель Председателя
Гульбану Зарлыковна         Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Сагадиев                  - председатель Комитета по финансам
Кенжегали Абенович          и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Жоламан                   - первый вице-министр культуры,
Рустем Кабидоллаулы         информации и спорта Республики
Казахстан
Гамарник                  - первый вице-министр образования
Геннадий Николаевич         и науки Республики Казахстан
Шпекбаев                  - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич           Республики Казахстан
Абайдильдин               - вице-министр охраны окружающей
Талгатбек Жамшитович        среды Республики Казахстан
Бекбосунов                - вице-министр юстиции
Сабыржан Мадиевич           Республики Казахстан
Жошыбаев                  - заместитель Министра иностранных
Рапиль Сейтханович          дел Республики Казахстан
Алдабергенов              - первый заместитель Председателя
Нурлан Шадибекович          Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
Мамбеталин                - заместитель председателя Комитета
Алихан Есенгосович          таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2001 года N 1388
Положение
о Межведомственной комиссии Республики Казахстан
по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в
международных экономических организациях

Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 1 қарашадағы N 1388 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы шеңберiнде кеден-тариф саясатын жетiлдiру және ықпалдастық процестердi дамыту мақсаттарында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және
халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясы (бұдан әрi - Ведомствоаралық комиссия) құрылсын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) Ведомствоаралық комиссияның құрамы;
2) Ведомствоаралық комиссия туралы ереже бекiтiлсiн.
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 1 қарашадағы
N 1388 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және
Халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы
мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы          Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және сауда министрі, төраға
Әйтекенов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медiбайұлы            Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Мусина                     - Қазақстан Республикасының
Лилия Сәкенқызы              Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Сахипова                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Нұрғайша                     министрлiгі Санаткерлiк меншiк
құқықтары жөнiндегі комитетiнiң
төрайымы
Өтебаев                    - Қазақстан Республикасы
Мүсiрәлi Смайылұлы           Парламентiнiң Сенаты Экономика,
қаржы және бюджет жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Айтжанова                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы          және сауда вице-министрi, хатшы
Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович       сақтау вице-министрi - Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi
Лавриненко                 - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович                Көлiк және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Оразалинов                 - Қазақстан Республикасының
Дулат Сұлтанұлы              Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Iзмұхамбетов                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы       және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Өзбеков                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы           вице-министрi
Ашитов                      - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы          және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Досмұқаметов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қанат Мұхаметкәрiмұлы         рыногы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Тортаев                     - Қазақстан Республикасының Статистика
Бауыржан Қадырұлы             жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Айманбетова                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Гүлбану Зарлыққызы            Банкi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сағадиев                    - Қазақстан Республикасы
Кенжеғали Әбенұлы             Парламентiнiң Мәжiлiсi Қаржы
және бюджет комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Жоламан                     - Қазақстан Республикасының
Рүстем Қабидоллаұлы           Мәдениет, ақпарат және спорт
бiрiншi вице-министрi
Гамарник                    - Қазақстан Республикасының
Геннадий Николаевич           Бiлiм және ғылым бiрiншi вице-
министрi
Шпекбаев                    - Қазақстан Республикасының Iшкi
Алик Жатқамбайұлы             iстер вице-министрi
Абайдiлдін                  - Қазақстан Республикасының
Талғатбек Жәмшитұлы           Қоршаған ортаны қорғау вице-
министрi
Бекбосынов                  - Қазақстан Республикасының
Сабыржан Мәдиұлы              Әдiлет вице-министрi
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Рәпiл Сейiтханұлы             iстер министрiнің орынбасары
Алдабергенов                - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Шәдiбекұлы             Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының бiрiншi
орынбасары
Мәмбетәлин                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әлихан Есенғосұлы             министрлігінің Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.04.23. N 462 , 2002.10.11. N 1115 , 2003.06.02. N 506 , 2003.11.10. N 1120 , 2004.07.02. N 733 , 2005.06.13. N 585 қаулыларымен .
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 1 қарашадағы
N 1388 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және
халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы
мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясы туралы
ЕРЕЖЕ

1. Общие положения
1. Межведомственная комиссия Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях (далее - Комиссия) является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан.
2. Целью Комиссии является разработка предложений по таможенно-тарифной политике, включая предложения об установлении, отмене или изменении размера действующих ставок таможенных пошлин и выполнению обязательств Республики Казахстан перед международными экономическими организациями, а также разработка мероприятий и подготовка предложений о внесении необходимых изменений и уточнений в механизм внешнеэкономических связей Республики Казахстан и законодательство Республики Казахстан с целью обеспечения их соответствия принципам и правилам международных экономических организаций.
3. Основными задачами Комиссии являются:
разработка предложений по формированию основных направлений таможенно-тарифной политики Республики Казахстан, исходя из экономических интересов республики и с учетом принятых международных обязательств Казахстана в рамках  B944900_  Соглашения о создании зоны свободной торговли от 15 апреля 1994 года,  Z990403_  Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года,  Z010172_  Договора об учреждении Евразийского экономического сообщества (далее - ЕврАзЭС) от 10 октября 2000 года,  P991757_  Меморандума экономической политики Правительства Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан на период по 31 декабря 2002 года;
разработка мероприятий и подготовка предложений по дальнейшему совершенствованию системы таможенных тарифов Республики Казахстан;
разработка предложений по подготовке согласованной позиции Казахстана по таможенно-тарифным вопросам на двусторонних и многосторонних переговорах в рамках ЕврАзЭС;
разработка предложений по переговорной позиции Казахстана в процессе вступления во Всемирную торговую организацию (далее - ВТО) по конкретным вопросам экономической политики, включая условия и этапы присоединения Казахстана к ВТО, а также к ее отдельным соглашениям, заключаемым в ходе двусторонних и многосторонних торговых переговоров;
подготовка предложений по обеспечению заинтересованных государственных органов информацией по основным направлениям деятельности международных экономических организаций, организации и проведению симпозиумов, конференций, подготовке публикаций по вопросам таможенно-тарифной политики и развитию интеграционных процессов;
внесение предложений по согласованию проектов договоров и решений органов ЕврАзЭС по вопросам регулирования условий взаимной торговли с государствами-членами ЕврАзЭС, гармонизации национального законодательства в рамках ЕврАзЭС.

1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясы (бұдан әрi - Комиссия) Қазақстан Республикасының Yкiметi жанындағы консультативтiк-кеңесші орган болып табылады.
2. Комиссияның мақсаты кеден баждарының қолданыстағы ставкаларының мөлшерiн белгiлеу, күшiн жою немесе өзгерту жөнiндегi
ұсыныстарды қоса алғанда, кеден-тариф саясаты және Қазақстан Республикасының халықаралық экономикалық ұйымдар алдындағы мiндеттемелерiн орындау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу, сондай-ақ олардың халықаралық экономикалық ұйымдардың қағидаттары мен ережелерiне сәйкестiгін қамтамасыз ету мақсатымен Қазақстан Республикасының сыртқы экономикалық байланыстар тетiгіне және Қазақстан Республикасының заңнамасына қажетті өзгерiстер мен нақтылаулар енгiзу туралы iс-шаралар әзiрлеу және ұсыныстар дайындау болып табылады.
3. Комиссияның негiзгi мiндеттерi:
республиканың экономикалық мүдделерiн негізге ала отырып және Еркiн сауда аймағын құру туралы 1994 жылғы 15 сәуiрдегі келiсiм, Кеден одағы және Бiртұтас экономикалық кеңiстiк туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы шарт , Еуразия экономикалық қоғамдастығын (бұдан әрi - ЕурАзЭҚ) құру туралы 2000 жылғы 10 қазандағы шарт , Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 2002 жылғы 31 желтоқсанға дейiнгi кезеңге арналған Экономикалық саясат меморандумы шеңберiнде Қазақстанның қабылдаған халықаралық мiндеттемелерi ескерiле отырып, Қазақстан Республикасының кеден-тариф саясатының негiзгi бағыттарын қалыптастыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу;
Қазақстан Республикасының кеден тарифтерi жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiнде iс-шаралар әзiрлеу және ұсыныстар дайындау;
ЕурАзЭҚ шеңберiнде екi жақты және көп жақты келiссөздерде кеден-тариф мәселелерi жөнiнде Қазақстанның келiсiлген ұстанымын дайындау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу;
Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына (бұдан әрi - ДСҰ), сондай-ақ оның екi жақты және көп жақты сауда келiссөздерi барысында жасалатын жекелеген келiсiмдерге қосылуының шарттары мен кезеңдерiн қоса алғанда, экономикалық саясаттың нақты мәселелерi бойынша ДСҰ-ға кiру процесiнде Қазақстанның келiссөз ұстанымы жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу;
кеден-тариф саясаты мәселелерi бойынша мүдделi мемлекеттiк органдарды халықаралық экономикалық ұйымдар қызметiнiң негiзгі бағыттары, симпозиумдар, конференциялар ұйымдастыру және өткiзу, жарияланымдар дайындау және ықпалдастық процестерiн дамыту бойынша ақпаратпен қамтамасыз ету жөнiнде ұсыныстар дайындау;
ЕурАзЭҚ-қа мүше мемлекеттермен өзара сауда шарттарын реттеу, ЕурАзЭҚ шеңберiндегі ұлттық заңнаманы үйлесiмдi ету мәселелерi бойынша ЕурАзЭҚ органдарының шарттары мен шешiмдерiнiң жобаларын келiсу жөнiнде ұсыныстар енгізу болып табылады.

4. Комиссия в своей деятельности руководствуется  K951000_  Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства и иными нормативными правовыми актами, международными договорами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
2. Права
5. Комиссия в пределах своей компетенции при осуществлении возложенных на нее задач имеет право:
вносить в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по таможенно-тарифной политике республики и участию ее в международных организациях;
запрашивать и получать в установленном законодательством порядке от министерств, ведомств, и организаций информацию, входящую в компетенцию Комиссии;
привлекать научные организации, а также отечественных и иностранных экспертов к анализу проблем и выработке предложений по решению вопросов, связанных с участием Казахстана в деятельности международных организаций.
3. Организация деятельности
6. Органами Комиссии являются: рабочий орган Комиссии, председатель Комиссии, заместитель председателя Комиссии, секретарь Комиссии.
7. Комиссию возглавляет председатель, который руководит ее деятельностью, председательствует на заседаниях Комиссии, планирует ее работу, осуществляет общий контроль над реализацией ее решений и несет ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель председателя Комиссии.
8. Рабочим органом Комиссии является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан. Состав Комиссии утверждается постановлением Правительства Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 8 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 октября 2002 г. N 1115   P021115_   .
9. Секретарь Комиссии готовит предложения по повестке дня заседаний Комиссии, необходимые документы, материалы и оформляет протоколы после проведения заседаний.  <*>
Сноска. Пункт 9 - в редакции постановления Правительства РК от 13 июня 2005 г.  N 585
10. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал.
11. Внеплановые заседания Комиссии созываются председателем Комиссии на основании представленных материалов, выносимых на рассмотрение Комиссии.
12. Заседание Комиссии считается правомочным, если в нем принимает участие не менее двух третьих от общего числа членов Комиссии. Члены Комиссии участвуют на заседании без права замены.
13. Заседания Комиссии являются открытыми. По решению председателя могут проводиться закрытые заседания.
14. Решения Комиссии принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии, и оформляются протоколом. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к протоколу.

4. Комиссия өз қызметiнде Қазақстан Республикасының Конституциясын және заңдарын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Yкiметiнiң актілерiн және өзге де нормативтiк құқықтық актiлерiн, халықаралық шарттарын, сондай-ақ осы Ереженi басшылыққа алады.
2. Құқықтары
5. Комиссия өзiне жүктелген мiндеттердi жүзеге асыру кезiнде өз құзыретi шеңберінде:
белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне республиканың кеден-тариф саясаты және оның халықаралық ұйымдарға қатысуы жөнiнде ұсыныстар енгiзуге;
заңнамамен белгiленген тәртiппен министрлiктерден, ведомстволардан, кәсiпорындардан және ұйымдардан Комиссияның құзыретiне кiретiн ақпаратты сұратуға және алуға;
Қазақстанның халықаралық ұйымдар қызметiне қатысуымен байланысты мәселелердi шешу жөнiндегi проблемаларды талдауға және ұсыныстар әзiрлеуге ғылыми мекемелердi, сондай-ақ отандық және шетелдiк сарапшыларды тартуға құқылы.
3. Қызметiн ұйымдастыру
6. Комиссияның органдары: Комиссияның жұмыс органы, Комиссия төрағасы, Комиссия төрағасының орынбасары, Комиссия хатшысы болып табылады.
7. Комиссияға төраға басшылық жасайды, ол Комиссия жұмысына жетекшiлiк етедi, мәжiлiстерiнде төрағалық етедi, оның жұмысын жоспарлайды, оның шешiмдерiнiң iске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асырады және Комиссия жүзеге асыратын қызметке жауапкершілік алады. Төраға болмаған уақытта оның функцияларын Комиссия төрағасының орынбасары атқарады.
8. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады. Комиссия құрамы Қазақстан Республикасы Yкiметінің қаулысымен бекiтiледi.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.11. N 1115 қаулысымен.
9. Комиссия хатшысы Комиссия отырыстарының күн тәртiбi бойынша ұсыныстар, қажеттi құжаттар, материалдар дайындайды және отырыстар өткiзiлгеннен кейiн хаттамаларды ресiмдейдi.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.06.13. N 585 қаулысымен .
10. Комиссия мәжілістерi қажеттiлігіне қарай, бiрақ кемiнде тоқсанына бiр рет өткiзiледi.
11. Комиссия төрағасы Комиссияның қарауына ұсынылған материалдардың негiзiнде Комиссияның жоспардан тыс мәжiлiстерiн шақырады.
12. Егер Комиссия мәжiлiсiне оның мүшелерінің жалпы санының кемiнде үштен екiсi қатысса, ол заңды болып саналады. Комиссия мүшелерi мәжiлiстерге алмастыру құқығынсыз қатысады.
13. Комиссия мәжiлiстерi ашық болып табылады. Төрағаның шешiмi бойынша жабық мәжiлiстер өткiзiлуi мүмкiн.
14. Комиссия шешiмдерi ашық дауыспен қабылданады және оған Комиссия мүшелерiнiң жалпы санының көпшілiк дауысы берiлсе, қабылданған болып саналады және хаттамамен ресiмделедi. Дауыстар тең болған жағдайда Комиссия төрағасы дауыс берген шешiм қабылданған болып саналады.
Комиссия мүшелерінің ерекше пікір білдіру құқығы бар, ол білдірген жағдайда, жазбаша түрде берілуі және хаттамаға тіркелуі тиіс.

15. Повестка дня заседаний, а также место и время их проведения определяются и уточняются председателем Комиссии по согласованию с членами Комиссии.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2001 года N 1388
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211  P960211_  "О вступлении Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст. 58).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 910  P980910_  "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 33, ст. 296).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1999 года N 453  P990453_  "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 138).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2015  P992015_  "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 35  P010035_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 1-2, ст. 10).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года N 520  P010520_  "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 183).
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 106 "О создании рабочей группы для подготовки предложений к проектам уставных документов по формированию на базе Таможенного союза Международной экономической организации".

15. Комиссия төрағасы Комиссия мүшелерімен келісім бойынша мәжілістердің күн тәртібін, сондай-ақ олардың өткізілетін орнын және уақытын айқындайды және нақтылайды.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 1 қарашадағы
N 1388 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
күшiн жойған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кiруi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 8, 58-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 910 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 33, 296-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 сәуiрдегi N 453 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 138-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 2015 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 13 қаңтардағы N 35 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 1-2, 10-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 сәуiрдегi N 520 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 183-құжат).
7. "Кеден одағы негiзiнде Халықаралық экономикалық ұйым қалыптастыру жөнiндегi жарғылық құжаттардың жобаларына ұсыныстар дайындау үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 26 шiлдедегi N 106 өкiмi.