О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 773
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1391
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
июня 2001 года N 773
P010773_
"Об утверждении Плана мероприятий по
реализации Закона Республики Казахстан "О зерне" (САПП Республики
Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 261) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан
Z010143_
"О зерне", утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в подпункте 4) в графе 5 слово "август" заменить словом "октябрь";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"5   Разработать и          Приказ       Министерство        октябрь
утвердить Правила      Министра     сельского           2001 года
выдачи, обращения      сельского    хозяйства
и погашения зерновых   хозяйства    Республики
расписок, формы                     Казахстан,
(образцы) и описание                Национальный
зерновых расписок                   Банк Республики
Казахстан
(по согласованию)             ";
строку, порядковый номер 6, исключить;
в строке, порядковый номер 10, в графе 5 слово "ноябрь" заменить
словом "декабрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 7 маусымдағы N 773 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 қараша N 1391
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Астық туралы" Қазақстан Республикасының Z010143_ Заңын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2001 жылғы 7 маусымдағы N 773
P010773_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 261-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Астық туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы 4) тармақшадағы "тамыз" деген сөз "қазан" деген сөзбен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5   Астық қолхаттарын    Ауыл           Қазақстан        2001 жыл-
беру, олардың        шаруашылығы    Республикасының  ғы қазан
айналым және өтеу    министрiнiң    Ауыл
ережесiн әзiрлеу     бұйрығы        шаруашылығы
және бекiту, астық                  министрлiгi
қолхаттарының                       Қазақстан
нысандары (үлгiлерi)                Республикасының
және сипаттамасы                    Ұлттық Банкi
(келiсiм
бойынша)                 ";
реттік нөмірі 6-жол алынып тасталсын;
5-бағандағы реттік нөмірі 10-жолдағы "қараша" деген сөз "желтоқсан"
деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.