О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 августа 1993 года N 697
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года N 1518
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 августа 1993 года N 697 P930697_ "О реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан B931900_ "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О кредитовании отраслей агропромышленного комплекса и финансировании государственных мероприятий" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 32, ст. 372) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 слова "и особо опасных заразных болезней животных" исключить;
в Перечне массовых вредителей, болезней растений и особо опасных заразных болезней животных, мероприятия по ликвидации которых финансируются за счет государственного бюджета, утвержденного указанным постановлением:
в заголовке слова "и особо опасных заразных болезней животных" исключить;
в пункте 1 после слов "клоп-черепашка," дополнить словами "гессенская муха, хлебные жуки, паутинный клещ, хлопковая совка,";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 тамыздағы N 697 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 қараша N 1518
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының "Аграрлық-өнеркәсiптiк кешен салаларына кредит беру және мемлекеттiк шараларды қаржыландыру туралы" B931900_ Заңын күшiне енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 тамыздағы N 697 P930697_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 32, 372-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "және жануарлардың аса қауiптi жұқпалы ауруларының" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жаппай зиянкестердiң, өсiмдiктер
кеселдерiнiң және малдың аса қауiптi жұқпалы ауруларының тiзбесi, оларды
жою жөнiндегi мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен қаржыландырылатын шараларда:
тақырыптағы "малдың аса қауiптi жұқпалы ауруларының" деген сөздер
алынып тасталсын;
1-тармақтағы "тасбақа-қандала," деген сөздерден кейiн "гессен шыбыны,
астық қоңыздары, өрмекшi кене, мақта көбелегi," деген сөздермен
толықтырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.