Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 119
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Центральной избирательной комиссии на 2002 год согласно приложениям 1-4.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 марта 2002 г. N 262.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 119
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-------------------------------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 28620 тысяч тенге (двадцать восемь миллионов шестьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21, 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108 "О штатной численности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қаңтар N 119
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1-4 қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.04. N 262  қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 119 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы (бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi)2002 жылға арналған
001 "Әкiмшiлiк шығыстар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 28620 (жиырма сегiз миллион алты жүз жиырма) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы"  Заңының 21, 22, 23, 24 және 25 баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ереже; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының штаттық саны туралы" 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының, оған жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi атқаруына қол жеткiзуi үшiн, қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы аппаратын қамту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші бағд.!Бағдарламалар.! Бағдарламаны  ! Іске  !Жауапты
е!лама   !   коды   !дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.  ! асыру !орын.
т!коды   !          !дарламалардың)! ламаны) іске  !мерзімі!даушылар
N!       !          !    атауы     !асыру жөніндегі!       !
!       !          !              !  іс-шаралар   !       !
-------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   001       Администра-
тивные
затраты
001  Аппарат    Содержание аппарата       В течение  Центральная
централь-  Центральной избирательной    года    избирательная
ного       комиссии Республики                  комиссия
органа     Казахстан согласно                   Республики
утвержденному штатному               Казахстан
расписанию в количестве
30 единиц
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Центральную избирательную комиссию функций.
Приложение 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 119
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-------------------------------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
030 "Проведение выборов" на 2002 год
1. Стоимость: 125939 тысяч тенге (сто двадцать пять миллионов девятьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституция Республики Казахстан от 30 августа 1995 года; Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 "О выборах в Республике Казахстан"; постановление Конституционного Совета Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 2412.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование высшего представительного и законодательного органа Республики Казахстан, местных представительных органов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: выборы депутатов Парламента Республики Казахстан, депутатов маслихатов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   030        Проведение
выборов
031   Проведение  Организационные работы по   8      Центральная
выборов     подготовке и проведению  августа-  избирательная
депутатов   очередных выборов        8 октября комиссия
Сената      депутатов Сената в                 Республики
Парламента  количестве 16 единиц;              Казахстан
Республики  финансовое и материально-
Казахстан   техническое обеспечение
выборов; обеспечение
предвыборной агитации
кандидатов в количестве
100 единиц;
контроль за соблюдением
законодательства о выборах;
развитие избирательной
системы
032   Проведение  Организационные работы   В течение Центральная
выборов     по подготовке и             года   избирательная
депутатов   проведению выборов                 комиссия
Мажилиса    депутатов Мажилиса вместо          Республики
Парламента  выбывших в количестве              Казахстан
Республики  3 единиц;
Казахстан   финансовое и материально-
техническое обеспечение
выборов; обеспечение
предвыборной агитации
кандидатов в количестве
30 единиц;
контроль за соблюдением
законодательства о
выборах; развитие
избирательной системы
033   Проведение  Организационные работы   В течение Центральная
выборов     по подготовке и             года   избирательная
депутатов   проведению выборов                 комиссия
маслихатов  депутатов маслихатов               Республики
вместо выбывших в                  Казахстан;
количестве                         территори-
200 единиц; финансовое          альные
и материально-техническое          избирательные
обеспечение выборов;               комиссии
обеспечение предвыборной
агитации кандидатов в
количестве примерно
500 единиц; контроль
за соблюдением
законодательства о выборах;
развитие избирательной
системы
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 ноября 2002 г. N 119a .

1!   2   !     3    !       4      !        5      !   6   !      7
-------------------------------------------------------------------
1   001              Әкімшілік
шығыстары
001      Орталық орган. Қазақстан Рес.  Жыл   Қазақстан
ның аппараты   публикасы       бойы  Республи.
Орталық сайлау        касының
комиссиясы            Орталық
аппаратын             сайлау
бекітілген            комиссия.
саны 30 бірлік        сы
штат кестесіне
сәйкес қамту.
-------------------------------------------------------------------      7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Орталық сайлау комиссиясына жүктелген міндеттерді сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 119 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы (бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2002 жылға арналған
030 "Сайлау өткiзу"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 125939 (жүз жиырма бес миллион тоғыз жүз отыз тоғыз) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының  Конституциясы ; 1995 жылғы 28 қыркүйектегi N 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы"  конституциялық заң ; 1999 жылғы 29 қарашадағы N 2412 Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы жоғарғы өкiлдi және заң шығарушы органын, Қазақстан Республикасы жергілiктi өкiлдi органдарын қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Парламентi депутаттарын, Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарын сайлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағ. ! Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны   !Іске  !   Жауапты
е!дар. ! бағд.!лардың (кіші! (кіші бағдар.  !асыру ! орындаушылар
т!лама ! коды ! бағдарла.  !  ламаны) іске  !мерзі.!
N!коды !      ! малардың)  !асыру жөніндегі !мі    !
!     !      !   атауы    !   іс-шаралар   !      !
-------------------------------------------------------------------
1!   2 !  3   !     4      !        5       !   6  !      7
-------------------------------------------------------------------
1  030            Сайлау өткізу
-------------------------------------------------------------------
31   Қазақстан     Саны 16 бiрлiк Сенат   8      Қазақстан
Республикасы  депутаттарының кезек. тамыз-  Республи.
Парламенті    ті сайлауын дайындау    8     касының
Сенаты        және өткізу жөнінде.  қазан   Орталық
депутаттарын  гі ұйымдастыру жұмыс          сайлау
сайлауды      тары; сайлауды қаржы.         комиссия.
өткізу        лық және материалдық-         сы
техникалық қамтамасыз
ету; саны шамамен 100
бiрлiк кандидаттардың
сайлау алдындағы үгітiн
қамтамасыз ету; сайлау
туралы заңнаманың сақ.
талуын бақылау; сайлау
жүйесiн дамыту. <*>
2        32   Қазақстан     Саны шамамен 3 бiрлiк    Жыл  Қазақстан
Республикасы  шығып қалғандардың орны. бойы Республи.
Парламенті    на Мәжiлiс депутаттары.       касының
Мәжілісі      ның сайлауын дайындау         Орталық
депутаттарын  және өткiзу жөнiндегi         сайлау
сайлауды      ұйымдастыру жұмыстары;        өткізу
комиссия.     сайлауды қаржылық және
сы            материалдық-техникалық
қамтамасыз ету; саны
шамамен 30 бiрлiк
кандидаттардың сайлау
алдындағы үгiтiн
қамтамасыз ету;
сайлау туралы заңнама.
ның сақталуын бақылау;
сайлау жүйесiн дамыту. <*>
3        33   Мәслихаттар   Саны шамамен 200 бір.     Жыл  Қазақстан
депутаттарын  лік шығып қалғандардың   бойы  Республи.
сайлауды      орнына Мәслихат депутат        касының
өткізу        тарының сайлауын дайын.        Орталық
дау және өткiзу жөнiндегi      сайлау
ұйымдастыру жұмыстары;         комиссия.
сайлауды қаржылық және         сы; ау.
материалдық-техникалық         мақтық
қамтамасыз ету; саны шама.     сайлау
мен 500 бiрлiк кандидат.       комиссия.
тардың сайлау алдындағы        лары
үгiтiн қамтамасыз ету;
сайлау туралы заңнаманың
сақталуын бақылау; сайлау
жүйесiн дамыту. <*>
-------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.14. N 119a  қаулысымен.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование высшего и местных представительных и законодательных органов Республики Казахстан для решения политических задач.
Приложение 3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 119
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-------------------------------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Правовое обучение избирателей и организаторов
выборов" на 2002 год
1. Стоимость: 5467 тысяч тенге (пять миллионов четыреста шестьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституция Республики Казахстан от 30 августа 1995 года; Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 "О выборах в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение правовой культуры избирателей и организаторов выборов; качественное проведение выборов Президента, депутатов Парламента и маслихатов Республики Казахстан.
5. 3адачи бюджетной программы: проведение учебных семинаров с организаторами выборов; изготовление и прокат учебных фильмов на выборную тематику.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   031       Правовое       Проведение 2 учебных   В течение Центральная
обучение       семинаров; изготов-       года   избирательная
избирателей и  ление и организация              комиссия
организаторов  проката на телеканалах           Республики
выборов        около 5 учебных                  Казахстан
короткометражных фильмов
на выборную тематику
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение правовой культуры избирателей; соблюдение законодательства о выборах и других нормативных документов; улучшение работы избирательных комиссий.
Приложение 4 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2002 года N 119
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-------------------------------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан" на 2002 год

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының жоғарғы және жергілікті өкілді және заң  шығарушы органдарын қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 119 қаулысына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы (бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2002 жылға арналған
031 "Сайлаушылардың және сайлау ұйымдастырушылардың
құқықтық оқуы"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5467 (бес миллион төрт жүз алпыс жеті) мың теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының Конституциясы; 1995 жылғы 28 қыркүйектегi N 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" конституциялық заң.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сайлаушылардың және сайлау ұйымдастырушылардың құқықтық мәдениетiн көтеру. Қазақстан Республикасының Президентiн, Парламентi және мәслихаттары депутаттарын сайлауды сапалы өткiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сайлау ұйымдастырушылармен оқулық семинарлар өткiзу; сайлау тақырыптамасына оқулық фильмдер жасау және көрсету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.! Кіші !Бағдарламалар.!  Бағдарламаны    !Іске   !Жауапты
е!дар.! бағд.!дың (кіші бағ.!  (кіші бағдар.   !асыру  !орын.
т!лама! коды !дарламалардың)!  ламаны) іске    !мерзімі!даушы.
N!коды!      !    атауы     ! асыру жөніндегі  !       !лар
!    !      !              !   іс-шаралар     !       !
-------------------------------------------------------------------
1!  2 !  3   !       4      !        5         !   6   !   7
-------------------------------------------------------------------
1  031        Сайлаушылардың Екі оқулық семинар  Жыл     Қазақстан
және сайлау    өткізу; сайлау      бойы    Республи.
ұйымдастырушы. тақырыптамасына             касының
лардың құқық.  беске жуық оқулық           Орталық
тық оқуы       қысқаметражды               сайлау
фильмдер жасау және         комиссиясы
телеарналарда
көрсетуді
ұйымдастыру
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: сайлаушылардың құқықтық мәдениетін көтеру; сайлау туралы заңнаманың және басқа нормативтік құжаттардың сақталуы; сайлау комиссияларының жұмысының жақсаруы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 119 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.04. N 262  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы (бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi)
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 17823 тысячи тенге (семнадцать миллионов восемьсот двадцать три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение новых избирательных технологий; улучшение качества и своевременность информации.
5. Задачи бюджетной программы: автоматизация выборной кампании.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600      Обеспечение     Проведение закупок       В течение Центральная
вычислительной  компьютеров в количестве   года    избира-
и организа-     67 штук и принтеров в              тельная
ционной         количестве 67 штук для             комиссия
техникой        окружных избирательных             Республики
Центральной     комиссий по выборам                Казахстан
избирательной   депутатов Мажилиса
комиссии        Парламента Республики
Республики      Казахстан
Казахстан
Проведение закупок
компьютеров в количестве
22 штуки, принтеров в
количестве 11 штук,
копировальных аппаратов
в количестве 17 штук,
телефонов-факсов в
количестве 17 штук для
аппарата Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 ноября 2002 г. N 119a .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение работы избирательных комиссий; своевременность предоставления необходимой информации.

1. Құны: 17823 мың теңге (он жеті миллион сегіз жүз жиырма үш мың теңге).      2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Конституциялық  заңының 33-бабы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту, төрешілдікке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427  Жарлығы ; "Мемлекеттік сатып алулар туралы" 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: Республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Жаңа сайлау технологияларын енгізу; Ақпараттардың уақтылылығын және сапасын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сайлау науқанын автоматтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалар.! Бағдарламаны      ! Іске  !Жауапты
е!лама   !бағд.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдар.      ! асыру !орын.
т!коды   !коды !дарламалардың)!ламаны) іске       !мерзімі!даушылар
N!       !     !    атауы     !асыру жөніндегі    !       !
!       !     !              !   іс-шаралар      !       !
-------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !       4      !       5           !   6   !   7
-------------------------------------------------------------------
1   600        Қазақстан       Қазақстан Республи.  Жыл   Орталық
Республикасы    касы Парламенті      бойы  сайлау
Орталық сайлау  Мәжілісінің депу.          комиссия.
комиссиясын     таттарын сайлау            сы
есептеу және    жөніндегі округтік
ұйымдастыру     сайлау комиссиялары
техникасымен    үшін 67 дана
қамтамасыз ету  компьютер және 67
дана принтер сатып
алу.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комис-
сиясының аппараты үшін
саны 22 дана компьютер,
саны 11 дана принтер,
саны 17 дана көшіру
аппаратын, саны 17 дана
телефон-факс сатып алуды
жүргізу. <*>
-------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.11.14. N 119a  қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Сайлау комиссияларының жұмысының жақсаруы; қажетті ақпараттың тапсырылуының уақтылылығы.