Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 134
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-6.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2002 год
1. Стоимость программы: 22 940 тысяч тенге (двадцать два миллиона девятьсот сорок тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 453-I Z990453_ "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 U990271_ "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источник финансирования бюджетных программ: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата
Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан, для
достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства по
стратегическому планированию Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 қаңтар N 134
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-6 қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 001 "Әкiмшiлiк шығындар туралы"
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 22 940 мың теңге (жиырма екi миллион тоғыз жүз қырық мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының N  453-1 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21-25 баптары; "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн әрi қарай ықшамдау шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 29 1999 жылғы 22 қаңтардағы  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы  Жарлығы ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен қаржыланатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiнiң бiрыңғай еңбекақы төлемiнiң жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 575 2001 жылғы 25 наурыздағы  Жарлығы
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiнiң аппараты қызметiнiң алдына қойылған мiндеттердi барынша нәтижелi орындауын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiнiң аппаратын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
001        Администра-
тивные
затраты
001  Аппарат       Содержание центрального  В тече-  Агентство
централь-     аппарата Агентства по    ние      по страте-
ного          стратегическому плани-   года     гическому
органа        рованию Республики                планирова-
Казахстан согласно                нию
утвержденному лимиту              Республики
штатной численности в             Казахстан
количестве 31 единицы.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное
и своевременное выполнение возложенных на Агентство по стратегическому
планированию Республики Казахстан функций.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
033 "Совершенствование системы
планирования и прогнозирования
в энергетическом секторе Казахстана"
на 2002 год
1. Стоимость программы: 1500 тысяч тенге (один миллион пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 U010735_ "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 U990271_ "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование системы планирования и
прогнозирования топливно-энергетического сектора.
5. Задачи бюджетной программы: разработка электронных каталогов
статистических данных по топливно-энергетическому и добывающему сектору.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   033        Совершенст-  Привлечение экспертов и   Февраль-  Агентство
вование      консультантов в коли-      март     по страте-

1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
001          Әкімшілік
шығындар
--------------------------------------------------------------------
001  Орталық органның   31 штаттық бірлік     Жыл Қазақстан
аппараты         лимитімен бекітілген  бойы  Республи.
Қазақстан Республика.      касының
сының стратегиялық      стратегиялық
жоспарлау жөніндегі       жоспарлау
агенттігінің              жөніндегі
аппаратын ұстау           агенттігі
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігінің алдына қойылған міндеттерін сапалы және уақытында орындау.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 033 "Қазақстанның энергетикалық секторында жоспарлау және болжамдау жүйесiн жетiлдiру"
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 1 500 мың теңге (бір миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының  N 163/1 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы; "Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы Жарлығы; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 735 2001 жылғы 4 желтоқсандағы  Жарлығы
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: отын-энергетикалық секторда жоспарлау және болжамдау жүйесiн жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: отын-энергетикалық және өндiргiш секторында статистикалық мәлiметтердiң электрондық каталогтарын әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
033         Ғ"Қазақстанның     Отын-энергетикалық   Ақпан- Қазақстан
энергетикалық     және өндіріс сек.  наурыз Республика.
секторында        торында статистика.          сының
жоспарлау         лық мәліметтердің       стратегиялық
және болжамдау    электрондық ката.         жоспарлау
жүйесін           логтарын әзірлеу          жөніндегі

системы      честве 5-6 человек                  гическому
планирова-   (55 человеко/дней) для              планирова-
ния и        разработки электронных              нию
прогнозиро-  каталогов статистических            Республики
вания в      данных по топливно-                 Казахстан
энергети-    энергетическому и
ческом       добывающему сектору.
секторе
Казахстана
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание
автоматически обновляемого статистического и аналитического отчета по
добывающему сектору и его дальнейшее использование в планировании и
прогнозировании развития производительных мощностей.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
034 "Разработка рекомендаций по совершенствованию
системы государственного управления в Республике Казахстан,
организация работы государственного аппарата" на 2002 год
1. Стоимость программы: 1 400 тысяч тенге (один миллион четыреста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование системы
государственного управления и организации работы государственного аппарата.
5. Задачи бюджетной программы: разработка рекомендаций по применению
информационных технологий при представлении и анализе социально-
экономических показателей, а также при организации процесса планирования в
системе государственного управления.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   034        Разработка   Привлечение экспертов и   Февраль- Агентство
рекоменда-   консультантов в коли-     Март     по страте-

жетілдіру"        үшін 5-6 адам             агенттігі
көлемінде (55 адам
/күн) эксперттер
мен кеңесшілерді
қатыстыру.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: өндіріс секторында статистикалық және талдау есептерін автоматты түрде жаңарту және оны одан әрі өндіргішті қуаттарды жоспарлау мен болжамдауда қолдану.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 3 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 034 "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жүйенi жетiлдiру туралы ұсынымды әзiрлеу және мемлекеттiк аппараттың жұмысын ұйымдастыру"
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 1 400 мың теңге (бiр миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының N 163/1 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы; "Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы Жарлығы; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 735 2001 жылғы 4 желтоқсандағы Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру және мемлекеттiк аппараттың жұмысын ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк басқару жүйесiн жоспарлау процестерiн ұйымдастыру және әлеуметтiк-экономикалық көрсеткiштердi талдау мен ұсыну барысында ақпараттық технологияларды қолдану туралы ұсыныстарды әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
034        Қазақстан         Мемлекеттік        Ақпан- Қазақстан
Республикасында   басқару жүйесін  наурыз Республика.
мемлекеттік       жоспарлау процес.         сының
басқару жүйесін   терін ұйымдастыру      стратегиялық
жетілдіру         және әлеуметтік-        жоспарлау
туралы ұсыныс.    экономикалық            жөніндегі
тарды әзірлеу     көрсеткіштерді          агенттігі
және мемлекеттік  талдау мен ұсыну
аппараттың        барысында ақпарат.
жұмысын           тық технологияларды
ұйымдастыру       қолдану туралы
ұсыныстарды әзірлеу

ций по       честве 10 человек (50              гическому
совершенст-  человеко/дней) для                 планированию
вованию      разработки  рекомендаций           Республики
системы      по применению информа-             Казахстан
государст-   ционных технологий при
венного      представлении и анализе
управления   социально-экономических
в Республике показателей, а также
Казахстан,   при организации процесса
организации  планирования в системе
работы       государственного управления.
государст-
венного
аппарата
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
совершенствование планирования действий государственных органов управления
в сфере топливно-энергетического и добывающего секторов экономики.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
035 "Мониторинг геополитических и геоэкономических
процессов в мире, оценка их влияния на текущее состояние
и перспективы развития страны" на 2002 год
1. Стоимость программы: 1200 тысяч тенге (один миллион двести тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проектно-консультационное обеспечение
сбора и обработки данных по мировой экономике для моделирования и
регулирования внешнеторговой сферы, влияния мировых финансовых и товарных
рынков на экономику страны.
5. Задачи бюджетной программы: разработка методики учета
внешнеэкономических факторов в ситуационном планировании в секторах
экономики, тесно интегрированных с мировой экономикой, и ее дальнейшего
исполнения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

үшін 10 адам (50
адам/күн) көлемінде
эксперттер мен
консультанттарды
қатыстыру
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: отын-энергетикалық және өндіріс секторында басқару мемлекеттік органдарының жоспарлау шараларын жетілдіру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 4 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 035 "Әлемдегi геосаясатты және геоэкономикалық процестердiң мониторингi және олардың мемлекеттiң даму перспективасына және кәзiргi жағдайына әсерiн бағалау"
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 1 200 мың теңге (бiр миллион екi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының N 163/1 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы; "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi Агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы Жарлығы; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 735 2001 жылғы 4 желтоқсандағы Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мәлiметтердi жобалы-кеңестiк қамтамасыз ету мен сыртқы саудалық сфераны реттеу әрi модельдеу және дүниежүзiлiк қаражаттық пен тауарлық рыноктардың ел экономикасына әсерi үшiн дүниежүзiлiк экономиканың мәлiметтерiн өңдеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: әлем экономикасымен тығыз байланысқан экономика секторында жағдайларға байланысты жоспарлау барысында сыртқы экономикалық факторларда есепке алу методикасын әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   035        Мониторинг   Привлечение экспертов и    Март   Агентство
геополити-   консультантов в коли-             по сратеги-
ческих       честве 5 человек (45              ческому
и геоэконо-  человеко/дней) для                планированию
мических     систематизации доступа к          Республики
процессов в  данным по мировой эконо-          Казахстан
мире,        мике, аналитического
оценка их    сопровождения и ситуа-
влияния на   ционного моделирования
текущее      внешнеэкономической
состояние    деятельности.
и перспек-
тивы раз-
вития
страны
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
постоянно используемого источника информации по мировой экономике и
возможность систематического учета влияний мировых факторов на состояние и
планирование экономики.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Сопровождение информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана"
на 2002 год
1. Стоимость программы: 885 тысяч тенге (восемьсот восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1272 P001272_ "О концепции государственной демографической политики Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проектно-эксплуатационное сопровождение
информационной системы мониторинга и анализа трудовых ресурсов и
миграционного потока населения.
5. Задача бюджетной программы: разработка технической спецификации
семантической базы данных, ее настройка, наладка и консультационное
сопровождение.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
035       Әлемдегі геосая.  Мәліметтерді жобалы- Наурыз Қазақстан
сатты және гео.   кеңестік қамтамасыз       Республика.
экономикалық      ету мен сыртқы сау.         сының
процестердің      далық сфераны реттеу     стратегиялық
мониторингі,      әрi модельдеу және       жоспарлау
мемлекеттің       дүниежүзілік қара.       жөніндегі
даму перспекти.   жаттық пен тауар.         агенттігі
васына және       лық рыноктардың
кәзіргі жағ.      экономикасына әсерi
дайына әсерін     үшiн дүниежүзiлiк
бағалау           экономиканың мәлiмет.
терiн өңдеу үшiн 5
адам (45 адам/күн)
көлемiнде эксперттер
мен консультанттарды
қатыстыру.
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер әлем экономикасы туралы тұрақты ақпараттың қолдану көзін қамтамасыз ету және әлемдік факторлардың экономиканың жағдайымен жоспарлауына ықпал етуін жүйелі есепке алу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 5 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 500 "Қазақстанның демографиялық мүмкiндiгi" ақпараттық жүйесiн демеу"
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 885 мың теңге (сегiз жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының N 163/1 1997 жылғы 16 шiлдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы  Жарлығы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 735 2001 жылғы 4 желтоқсандағы Жарлығы; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк демографиялық саясат тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң N 1272 2000 жылғы 17 тамыздағы  қаулысы
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мониторингтің ақпараттың жүйесiн жобалы-кеңестiк демеу және еңбек ресурстарымен тұрғындардың миграциялық тасқындарды талдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: семантикалық мәлiметтер базасының техникалық ерекшелiгiн әзiрлеу, оны күйге келтiру мен кеңестiк ере жүру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   500        Сопровожде-  Привлечение консультантов Февраль- Агентство
ние инфор-   для разработки техничес-   март    по страте-
мационной    кой спецификации семан-            гическому
системы      тической базы данных, ее           планированию
"Демографи-  наладка и настройка с              Республики
ческий       привлечением 5 специа-             Казахстан
потенциал    листов (35 человеко/
Казахстана"  дней).
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: запуск
информационной системы "Демографический потенциал Казахстана" в части
мониторинга и анализа трудовых ресурсов и миграционных потоков населения.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2002 года N 134
Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Создание информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана"
на 2002 год
1. Стоимость программы: 1 115 тысяч тенге (один миллион сто пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1999 года N 271 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1272 "О концепции государственной демографической политики Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютерной техникой
информационной системы мониторинга и анализа потенциала трудовых ресурсов
и миграционных потоков населения.
5. Задачи бюджетной программы: закупка компьютерной техники.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
500         "Қазақстанның   Семантикалық мәлімет. Ақпан- Қазақстан
демографиялық   тер базасының техни. наурыз  Республи.
мүмкіндігі"      калық ерекшелігін           касының
ақпараттық       әзірлеу және оны            стра.
жүйесін          реттеп әзірлеу үшін         тегиялық
демеу.           эксперттер мен              жоспарлау
кеңесшілерді қатыс.         жөніндегі
тыру.                      агенттігі
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: миграциялық тасқындар мен еңбек ресурстарды талдау және мониторинг жағынан "Қазақстанның демографиялық мүмкіндігі" ақпараттық жүйесін іске қосу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 қаңтардағы N 134
қаулысына 6 қосымша
Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi
2002 жылға арналған
Республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ 600 "Қазақстанның демографиялық мүмкiндiгi" ақпараттық
жүйені құру
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 1 115 мың теңге (бiр миллион жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының N 163/1 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңы; "Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 271 1999 жылғы 28 қарашадағы  Жарлығы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 735 2001 жылғы 4 желтоқсандағы Жарлығы; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк демографиялық саясат тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң N 1272 2000 жылғы 17 тамыздағы  қаулысы
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: еңбек ресурстары ауқымын және тұрғындардың миграциялық тасқындарын мониторингтеу мен талдау ақпараттың жүйесiн компьютерлiк техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: компьютерлiк техниканы сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаны (кіші ! Іске!Жауапты
!лама   !бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаны) іске !асыру!орындау.
!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі іс-!мерзі.!шылар
!       !лама !                 !    шаралар        !мі    !
!       !коды !                 !                   !      !
--------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Создание     Закупка товаров:         Февраль-  Агентство
информа-     Компьютеры - 3 штук;      март     по стратеги-
ционной      Видеокарты - 5 штук;               ческому
системы      Жесткий диск - 1 штука.            планированию
"Демографи-                                     Республики
ческий                                          Казахстан
потенциал
Казахстана"
--------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты: создание информационной ситуационной подсистемы "Миграционные потоки, развитие и размещение трудовых ресурсов" и ее программно-аппаратной поддержки для взаимоувязанного планирования развития производительных мощностей и трудовых ресурсов.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1!   2   !  3  !           4     !        5          !   6  !   7
--------------------------------------------------------------------
600      "Қазақстанның     Техниканы сатып алу:  Ақпан- Қазақстан
демографиялық    компьютерлер - 3 дана; наурыз Республи.
мүмкіндігі"      Бейнекарталар - 5            касының
ақпараттық       дана;                         стра.
жүйесін          Қатты диск - 1 дана.          тегиялық
құру.                                          жоспарлау
жөніндегі
агенттігі
--------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: миграциялық тасқындармен еңбек ресурстарының дамуы мен орналастырылуы және оны өндірістік қуаттармен еңбек ресурстарының дамуын бірдей жоспарлау үшін аппараттың - бағдарлау арқылы демеу.