Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Администрации Президента Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2002 года N 159
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Администрации Президента Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1-8.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 апреля 2002 г. N 159a.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 410097 тысяч тенге (четыреста десять миллионов девяносто семь тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 2002 г. N 159б .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21, 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 1996 года N 3144 U963144_ "О системе обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года N 2955 U962955_ "О Положении о специальном Представителе Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан, Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 824 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 939 "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 2002 г. N 159б .

Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 4 ақпан N 159
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1-8-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.23. N 159a қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 159б қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар" 001 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 410097 мың теңге (төрт жүз он миллион тоқсан жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн қамтамасыз ету жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 қазандағы N 3144 Жарлығы , "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлi туралы ереже туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 2955 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiнің еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң мәртебесi мен өкiлеттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 824 Жарлығы, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 тамыздағы N 939 Жарлығы , "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Администрации Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконыр" для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов Администрации Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконыр".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   001        Админист-
ративные
затраты
001  Аппарат       Содержание аппарата      В тече-  Админист-
центрально-   центрального органа с    ние      рация
го органа     целью выполнения возло-  года     Президента
женных на государствен-           Республики
ный орган функций, в              Казахстан
пределах штатной чис-
ленности в количестве
339 единиц
030  Аппарат       Содержание аппарата      В тече-  Админист-
специального  специального представи-  ние      рация
представи-    тельства Президента      года     Президента
тельства      Республики Казахстан              Республики
ставитель-    на космодроме "Байконыр"          Казахстан
ства на       с целью выполнения
космодроме    функций, возложенных на
"Байконыр"    государственный орган,
в пределах штатной
численности в количест-
ве 6 единиц
<*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 2002 г. N 159б .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Администрацию Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконыр" функций и задач.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
034 "Обеспечение деятельности Высшего
Судебного Совета" на 2002 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң қызметiн және "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлiнiң қызметiн оларға жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң аппараттарын және "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
001        Әкiмшілiк
шығындар
001   Орталық          Мемлекеттiк органға    Жыл    Қазақстан
органның         жүктелген функциялар.  бойы.  Республика.
аппараты         ды орындау мақсатында  на     сы
339 бiрлiк мөлшерiнде.        Президенті.
гi штат саны шегiнде          нің
орталық органның              Әкімшілігі
аппаратын ұстау
030   "Байқоңыр"       Мемлекеттiк органға    Жыл    Қазақстан
ғарыш айлағында. жүктелген функцияларды бойы.  Республикасы
Арнаулы өкілдік. орындау мақсатында     на     Президенті.
тің аппараты     Қазақстан Республикасы        нің
Президентiнің "Байқоңыр"      Әкімшілігі
ғарыш айлағындағы
Арнаулы өкілдiгiнiң
аппаратын 6 бiрлiк
мөлшерiндегi штат
санының шегiнде ұстау
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Арнаулы өкiлiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Жоғары Сот Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз
ету" 034 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 7000 тыс. тенге (семь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года Z000132_ "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 28 мая 2001 года Z010203_ "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 U010702_ "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение гарантии независимости, неприкосновенности и самостоятельности судей областных и приравненных к ним судов, а также судей Верховного Суда Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   034        Обеспечение  Обеспечение проведения    В тече- Администрация
деятельнос-  заседаний Высшего Судеб-  ние     Президента
ти Высшего   ного Совета по мере необ- года    Республики
Судебного    ходимости, но не реже че-         Казахстан
Совета       тырех раз в год. Осуществ-
ление на конкурсной
основе отбора кандидатов
на вакантную должность
судей и решения прочих
кадровых вопросов по
мере необходимости.
Информирование посредст-
вом печати об имеющихся
вакансиях в объеме 4000
кв. см. публикаций в
двух республиканских
газетах.
Обеспечить выезд по
регионам не менее 5
служебных командировок в
квартал текущего года.
Принятие мер по иным
организационно-распоря-
дительным функциям
Совета

1. Құны: 7000 мың теңге (жетi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының сот жүйесi және судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 702 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстан Республикасының сот жүйесi және судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңын және "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: облыстық және оларға теңестiрiлген соттардың судьяларының, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты судьяларының тәуелсiздiгiнiң кепiлдiктерiн, қол сұғылмаушылығын және дербестiгiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
034                           Жоғары Сот Кеңесiнiң   Жыл    Қазақстан
отырыстарын қажеттiгi. бойына Республикасы
Жоғарғы Сот      не кемiнде төрт рет           Президенті.
Кеңесінің қыз.   өткiзудi қамтамасыз           нің
метін қамта.     ету. Судьялардың бос          Әкімшілігі
масыз ету        қызметi орнына канди.
даттарды конкурстық
негiзде iрiктеу мен
басқа да кадр мәселе.
лерiн қажеттігіне қарай
шешудi жүзеге асыру.
Бос қызмет орындары
туралы республикалық
екi газетте 4000 шаршы
см. жарияланымдар
көлемiнде баспасөз
арқылы хабардар ету.
Ағымдағы жылдың тоқса.
нында аймақтар бойынша
кемiнде 5 қызметтiк
iссапарға шығуды қамта.
масыз ету. Кеңестiң өзге
де ұйымдық-өкiмдiк
функциялары бойынша
шаралар қабылдау.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Высший Судебный Совет Республики Казахстан функций и задач.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
030 "Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства" на 2002 год
1. Стоимость: 34483 тысячи тенге (Тридцать четыре миллиона четыреста восемьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 U931235_ "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 P930977_ "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 130 U990130_ "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства.
5. Задачи бюджетной программы: разработка научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности государства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   030        Прогнозно-
аналитическое
обеспечение
стратегичес-
ких аспектов
внутренней и
внешней
политики
государства
030  Казахстанс-  Обеспечить содержание     В тече- Администрация
кий          Казахстанского института  ние     Президента
институт     стратегических исследо-   года    Республики
стратеги-    ваний при Президенте              Казахстан
ческих ис-   Республики Казахстан в
следований   пределах лимита штатной
при          численности 49 единиц
Президенте
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының
стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету"
030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 34483 мың теңге (отыз төрт миллион төрт жүз сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiң ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету тұрғысынан iшкi және сыртқы саясаттың өзектi мәселелерi бойынша ғылыми-талдамалық ұсыныстарды әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
030          Мемлекеттiң iшкi
және сыртқы сая.
сатының стратегия.
лық аспектiлерiн
болжамды-талдама.
лық қамтамасыз ету
030   Қазақстан        Қазақстан Республика.  Жыл     Қазақстан
Республикасының  сының Президентi жа.   бойына  Республика.
Президенті       нындағы Қазақстан              сы
жанындағы        стратегиялық зерттеу.          Президенті.
Қазақстан        лер институтын 49 бiр.         нің
стратегиялық     лiк штат санының лимитi        Әкімшілігі
зерттеулер       шегінде ұстауды қамта.
институты        масыз ету.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
15 "Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование"
на 2002 год
1. Стоимость: 41939 тысяч тенге (Сорок один миллион девятьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21, 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 326-I Z980326_ "О национальном архивном фонде и архивах", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 U941502_ "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента от 15 июня 1999 года N 52 N990052_ "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: постоянное государственное хранение архивных документов Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: комплектование документами, управление документацией Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, архивное обеспечение деятельности Президента Республики Казахстан, использование документов в государственной политике, экономике, науке и социально-культурных целях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7 --!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   015        Обеспечение
сохранности
архивного
фонда,
печатных
изданий и
их специаль-
ное исполь-
зование
030  Архив        Обеспечить содержание     В тече- Администрация
Президента   Архива Президента         ние     Президента
Республики   Республики Казахстан в    года    Республики
Казахстан    пределах лимита штатной           Казахстан
численности 86 единиц

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Мұрағат қорының, баспа
басылымдарының сақталуын және оларды арнайы
пайдалануды қамтамасыз ету" 15 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 41939 мың теңге (қырық бір миллион тоғыз жүз отыз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегi Қазақстан Республикасының Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары, "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-I заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Президенттiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Президент Әкiмшiлiгi мен Қазақстан Республикасы Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдардың мұрағат құжаттарын тұрақты мемлекеттiк сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Президент Әкiмшiлiгi мен Қазақстан Республикасы Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттiк органдарды құжаттармен қамтамасыз ету, құжаттамаларын басқару Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн мұрағаттық қамтамасыз ету, құжаттарды мемлекеттiк саясатта, экономикада, ғылымда және әлеуметтiк-мәдени мақсаттарда пайдалану.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
015          Мұрағат қорының,
баспа басылымда.
рының сақталуын
және оларды ар.
найы пайдалануды
қамтамасыз ету
030   Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы  Жыл  Қазақстан
ликасы Прези.     Президентінің Мұраға.   бойы Республикасы
дентінің Мұрағаты тын 86 бірлік штат           Президенті.
саны лимит шегінде           нің
ұстауды қамтамасыз ету       Әкімшілігі
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Архив Президента Республики Казахстан.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
202 "Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 500 тысяч тенге (пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 326-I "О национальном архивном фонде и архивах", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Архива Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для Архива Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   202        Укрепление   Приобретение 5 шкафов-     Июль   Администрация
материально- стеллажей                  теку-  Президента
технической                             щего   Республики
базы Архива                             года   Казахстан
Президента
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi
Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту"
202 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 500 мың теңге (бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-I заңы, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Президенттiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-I заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты үшiн активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
202           Қазақстан         5 шкаф - стеллаж       Ағым.  Қазақстан
Республикасы      сатып алу              дағы   Республика.
Президенті                               жыл.   сы Прези.
Мұрағатының                              дың    дентінің
материалдық-                             шілде. Әкімшілігі
техникалық                               сі
базасын нығайту.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение полного оснащения материально-технической базы Архива Президента Республики Казахстан.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
601 "Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Архива Президента Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 700 тысяч тенге (семьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 326-I "О национальном архивном фонде и архивах", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение полной компьютеризации Архива Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение организационной и компьютерной техники для Архива Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600        Обеспечение  Приобретение трех          Фев-   Администрация
вычисли-     компьютеров, одного        раль,  Президента
тельной и    принтера и одного сканера  май    Республики
организа-                               теку-  Казахстан
ционной                                 щего
техникой                                года
Архива
Президента
Республики
Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президенті Мұрағатының материалдық-техникалық базасын толық жарақтандыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Мұрағатын есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету" 601 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 700 мың теңге (жетi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-І заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Президенттің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-I заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатын толық компьютерлендiрудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты үшiн ұйымдастыру және компьютерлiк техникасын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағдар.!Шағын!Бағдарламалардың!   Бағдарламаларды    ! Іске !  Жауапты
!ламаның!бағ. !(шағын бағдарла.!(шағын бағдарламаларды! асыру!орындаушылар
! коды  !дар. !малардың) атауы ! іске асыру жөніндегі !мерзі.!
!       !лама.!                !  іс-шаралар          !мі    !
!       !ның  !                !                      !      !
!       !коды !                !                      !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4    !          5           !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
600           Қазақстан        Үш компьютер, бір       Ағым.  Қазақстан
Республикасы     принтер және бір        дағы   Республика.
Президентінің    сканер сатып алу        жыл.   сы Прези.
Мұрағатын есеп.                          дың    дентінің
теу және ұйым.                           ақпа.  Әкімшілігі
дастыру техника.                         ны,
сымен қамтамасыз                         мамыры
ету
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация работ по выполнению запросов (ускоренный поиск и выдачи необходимой информации), регистрация входящей и исходящей корреспонденции, подготовка макетов сборников документов к публикации, бухгалтерского учета.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Укрепление материально-технической базы Казахстанского
института стратегических исследований при
Президенте Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 1421 тысяча тенге (Один миллион четыреста двадцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 U931235_ "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 P930977_ "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4.Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: сұранымдарды орындау жөніндегі жұмыстарды автоматтандыру (қажетті ақпаратты жеделдетіп іздестіру және беру), келген және шыққан хат-хабарларды тіркеу, жариялауға құжаттар жинағының үлгілерін дайындау, бухгалтерлік есеп.
Ескерту. 7,8-қосымшалармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.23. N 159a қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасының Президентi
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының
материалдық-техникалық базасын нығайту" 201 республикалық
бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1421 мың теңге (бiр миллион төрт жүз жиырма бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-1 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты үшiн активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Шағын  !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды (шағын!Iске   !  Жауапты
р/с!дар. !бағдар.!дың (шағын    !бағдарламаларды) iске !асыру  !орындаушы.
!лама.!ламаның!бағдарламалар.!асыру жөнiндегi iс-   !мерзiмi!лар
!ның  !коды   !дың) атауы    !шаралар               !       !
!коды !       !              !                      !       !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   201        Укрепление   Приобретение офисной АТС,  В те-  Администрация
материально- а также мебели, в том      чение  Президента
технической  числе 9 стульев, 17        года   Республики
базы         тумбочек, 22 столов, 8            Казахстан
Казахстанс-  шкафов, 4 этажерок
кого
института
стратегичес-
ких иссле-
дований при
Президенте
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение полного оснащения материально-технической базы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
---------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
Информационно-вычислительное обслуживание Казахстанского
института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 3225 тысяч тенге (Три миллиона двести двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 U931235_ "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 P930977_ "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: информационно-вычислительное обслуживание Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение необходимого  информационно-вычислительного обслуживания мероприятий по разработке научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности государства.

1 !  2  !   3   !       4      !           5          !   6   !     7
--------------------------------------------------------------------------
1    201          Қазақстан      Офистiк АТС, сондай-ақ  Жыл    Қазақстан
Республикасы.  жиhаздар: 9 орындық,    бойына Республика.
ның Президентi 17 тумба, 22 үстел,            сы Прези.
жанындағы      8 шкаф, 4 кiтап сөресiн        дентінің
Қазақстан      сатып алу                      Әкімшілігі
стратегиялық
зерттеулер
институтының
материалдық-
техникалық
базасын
нығайту
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын толық жарақтандыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi
жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтына
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" 500 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3225 мың теңге (үш миллион екi жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 364 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-1 заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттің ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету тұрғысынан iшкi және сыртқы саясаттың өзектi проблемалары бойынша ғылыми-талдау ұсыныстарын әзiрлеу жөнiндегi iс-шараларға қажеттi ақпараттық-есептеу қызметiн көрсетудi қамтамасыз ету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   500        Информацион-  Информационно-вычисли-    В те-  Администрация
но-вычисли-   тельное обслуживание      чение  Президента
тельное       в среднем 24 семинаров    года   Республики
обслуживание  по плановым тематическим         Казахстан
Казахстанс-   разработкам Института,
кого инсти-   а также порядка 12
тута страте-  конференций и круглых
гических      столов (обеспечение
исследований  информационными
при           материалами, создание
Президенте    электронного архива,
Республики    организации на сайте
Казахстан     Института электронной
конференции).
Проведение полевых
исследований в регионах
страны с сопутствующим
сбором, анализом и
передачи информации в
головной офис через
сеть Интернета во
внутреннюю
информационную базу
Института.
Создание локальной
вычислительной сети
филиала в г. Астане и
ее подключения к
информационным ресурсам
Института. Поддержание
необходимого уровня
безопасности,
обеспечение работы
информационной базы
данных аналитических
материалов.
Приобретение для
реализации
вышеперечисленных
мероприятий 2 сервера,
один проектора для
презентации,
2 портативных
компьютера
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: информационное обеспечение позволит повысить эффективность работы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, улучшит качество научных и аналитических исследований, готовящихся для Главы государства.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Шағын  !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды (шағын!Iске   !  Жауапты
р/с!дар. !бағдар.!дың (шағын    !бағдарламаларды) iске !асыру  !орындаушы.
!лама.!ламаның!бағдарламалар.!асыру жөнiндегi iс-   !мерзiмi!лар
!ның  !коды   !дың) атауы    !шаралар               !       !
!коды !       !              !                      !       !
--------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !   3   !       4      !           5          !   6   !     7
--------------------------------------------------------------------------
1    500          Қазақстан      Институттың жоспарлы    Жыл    Қазақстан
Республикасы   тақырыптық әзiрленiм.   бойы   Республика.
Президентi     дерi бойынша орта              сы Прези.
жанындағы      есеппен 24 семинарына,         дентінің
Қазақстанның   сондай-ақ шамамен 12           Әкімшілігі
стратегиялық   конференциясы мен
зерттеулер     Дөңгелек үстеліне
институтына    ақпараттық-есептеу
ақпараттық-    қызметін көрсету
есептеу        (ақпараттық
қызметiн       материалдармен
көрсету        қамтамасыз ету,
электрондық мұрағат
жасау, Институттың
сайтында электрондық
конференциялар
ұйымдастыру).
Елдiң аймақтарында
ақпаратты жинап,
талдап және бас
кеңсеге интернет
желiсi арқылы
институттың iшкi
ақпараттық базасына
қолма-қол бере отырып,
далалық зерттеулер
жүргiзу.
Астана қаласында
филиалдың жергілікті
есептеу желiсiн құрып,
оны Институттың
ақпараттық ресурсына
қосу. Қажетті
қауiпсiздік деңгейін
ұстап тұру, талдау
материалдарының
ақпараттық деректер
қорының жұмысын
қамтамасыз ету.
Жоғарыда аталған
iс-шараларды iске
асыру үшін 2 сервер,
тұсаукесер үшін бiр
проектор, 2 портативтiк
компьютер сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпараттық қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты жұмысының тиiмділігiн арттыруға мүмкiндiк бередi, Мемлекет басшысы үшiн дайындалатын ғылыми және талдамалы зерттеулердiң сапасын жақсартады.