О Туякбаеве Р.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 181
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Туякбаева Руслана Шеризатовича вице-Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Р.Ш.Тұяқбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 ақпан N 181
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Руслан Шеризатұлы Тұяқбаев Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.