Об Исенгалиеве Б.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года N 193
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Исенгалиева Бахытжана Изтлеуовича вице-Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Б.І.Есенғалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 9 ақпан N 193
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бақытжан Ізтілеуұлы Есенғалиев Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.
Орынбекова Д.