О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 297
Сноска. В тексте слово "торговли" заменено словами "и бюджетного планирования" - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 1184 .
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 U010735_ "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству экономики и и бюджетного планирования совместно с центральными и местными исполнительными и иными государственными органами (по согласованию) Республики Казахстан в установленном порядке разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан Индикативный план социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы на основе Стратегического плана развития Республики Казахстан до 2010 года (далее - Стратегический план) утвержденного вышеназванным Указом.
2. Центральным и местным исполнительным и иным государственным органам (по согласованию) Республики Казахстан по мере необходимости ежегодно к 20 января вносить в Министерство экономики и и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в Стратегический план.
3. Министерству экономики и и бюджетного планирования Республики Казахстан по мере необходимости ежегодно к 20 февраля вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в Стратегический план.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінiң 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығын iске асыру жөніндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 наурыз N 297
ЕСКЕРТУ. Мәтiндегi "сауда" деген сөз "бюджеттiк жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 1184 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2010 жылға дейiнгi дамуының Стратегиялық жоспары (бұдан әрi - Стратегиялық жоспар) негiзiнде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2003-2005 жылдарға арналған индикативтiк жоспарын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне бекiтуге енгiзсiн. <*>
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілiктi атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) қажеттiлігіне қарай Стратегиялық жоспарға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегі ұсыныстарын жыл сайын 20 қаңтарға Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау  министрлігіне енгiзсiн. <*>
3. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі қажеттiлiгiне қарай Стратегиялық жоспарға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегі ұсыныстарын жыл сайын 20 ақпанға Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі