О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 310
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 313
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 310 P020310_ "О создании закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" следующее дополнение:
состав Совета директоров закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", дополнить строкой следующего содержания:
"Атамкулов Ерлан Думшебаевич - президент закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 310 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 наурыз N 313
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 310 P020310_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамы
директорлар кеңесінің құрамы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Атамқұлов Ерлан Дүмшебайұлы - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
компаниясы" жабық акционерлік қоғамының президенті".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.