О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и от 26 ноября 1997 года N 1659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 389.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 1997 года  N 1659   "Об утверждении Положения о национальном операторе по экспорту и импорту урана и его соединений, ядерного топлива для атомных энергетических станций, специального оборудования и технологий, материалов двойного применения":
в Положении о национальном операторе по экспорту и импорту урана и его соединений, ядерного топлива для атомных энергетических станций, специального оборудования и технологий, материалов двойного применения, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце седьмом пункта 5 слова "с разрешения Правительства Республики Казахстан" заменить словами "в установленном законодательством порядке".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1997 жылғы 26 қарашадағы N 1659 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 сәуір N 389
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1.  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.  N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
2. "Уран мен оның қосылыстарының, атом энергетикасы станцияларына арналған ядролық отынның, арнаулы жабдықтар мен технологиялардың, қос мақсатта қолданылатын материалдардың экспорты мен импорты жөнiндегi ұлттық оператор туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 26 қарашадағы N 1659  P971659_  қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Уран мен оның қосылыстарының, атом энергетикасы станцияларына арналған ядролық отынның, арнаулы жабдықтар мен технологиялардың, қос мақсатта қолданылатын материалдардың экспорты мен импорты жөнiндегi ұлттық оператор туралы ережеде:
5-тармақтың жетiншi абзацында "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң рұқсаты арқылы" деген сөздер "заңнамада белгiленген тәртiппен" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi