Об участии спортсменов Республики Казахстан в Международных спортивных юношеских играх стран Содружества Независимых Государств, Балтии и регионов России 2002 года в городе Москве (Российская Федерация)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2002 года N 527. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
В целях подготовки и участия спортсменов Республики Казахстан в Международных спортивных юношеских играх стран Содружества Независимых Государств, Балтии и регионов России 14-24 июня 2002 года в городе Москве (Российская Федерация) (далее - Юношеские игры) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 48243000 (сорок восемь миллионов двести сорок три тысячи) тенге на подготовку и участие спортивной делегации Казахстана в Юношеских играх.
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном порядке обеспечить:
1) подготовку и участие спортсменов Республики Казахстан в Юношеских играх;
2) спортивной формой и атрибутикой делегацию Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы спортшыларының 2002 жылы Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Балтық елдері мен Ресей аймақтарының Халықаралық жасөспірімдер спорт ойындарына қатысуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 527 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының спортшыларын 2002 жылғы 14-24 маусымда Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Балтық елдері мен Ресей аймақтарының Халықаралық жасөспірімдер спорт ойындарына (бұдан әрі - Жасөспірімдер ойындары) даярлау және олардың қатысуы мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігіне Қазақстанның спорт делегациясын Жасөспірімдер ойындарына даярлауға және оның қатысуына 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 48243000 (қырық сегіз миллион екі жүз қырық үш мың) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының спортшыларын Жасөспірімдер ойындарына даярлауды және оларға қатысуын;
2) Қазақстан Республикасының делегациясын спорт киімдерімен және атрибуттарымен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі