О внесении дополнений и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 31 января 2002 года N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2002 года N 611
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие дополнения и изменение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря
2001 года N 1715
P011715_
"О реализации Закона Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики
Казахстан":
в программе 051 "Профилактика и борьба с опасными инфекциями":
графу 2 подпрограммы 030 "Противочумные станции Атырауская,
Араломорская, Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская, Мангистауская,
Шымкентская, Кызылординская" после слова "Кызылординская" дополнить
словами ", Жамбылская, Шалкарская";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января
2002 года N 143
P020143_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на
2002 год":
в приложении 16 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 030 "Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская, Мангистауская, Шымкентская,
Кызылординская":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
слова "Актюбинской - 106 единиц" заменить словами "Актюбинской - 58
единиц", слова "Шымкентской - 150 единиц" заменить словами "Шымкентской -
99 единиц";
после слов "Уральской - 296 единиц" дополнить словами ", Жамбылской -
51 единица, Шалкарской - 48 единиц";
в графах 4, 7 указанного Плана:
после слова "Кызылординская" дополнить словами ", Жамбылская,
Шалкарская".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулыларына толықтырулар мен өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 маусым N 611
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысына:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" iшкi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
051 "Қатерлi жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға қарсы күрес жүргiзу" бағдарламасында:
030 "Атырау, Арал теңiзi, Ақтөбе, Орал, Талдықорған, Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда обаға қарсы күрес станциялары" кiшi бағдарламасының 2-бағанында "Қызылорда" деген сөзден кейiн ", Жамбыл, Шалқар" деген сөздермен толықтырылсын.
2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 P020143_ қаулысына:
көрсетiлген қаулыға 16-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" 6-тармағында:
030 "Обаға қарсы күрес станциялары: Атырау, Арал теңiзi, Ақтөбе, Орал, Талдықорған, Қызылорда, Маңғыстау, Шымкент" кiшi бағдарламасында:
"Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) iске асыру жөніндегi iс-шаралар" 5-бағанында:
"Ақтөбе - 106 бiрлiк" деген сөздер "Ақтөбе - 58 бiрлік" деген
сөздермен, "Шымкент - 150 бірлік" деген сөздер "Шымкент - 99 бірлік" деген
сөздермен ауыстырылсын;
"Орал - 296 бiрлiк" деген сөздерден кейiн ", Жамбыл - 51 бiрлiк,
Шалқар - 48 бiрлік" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Жоспардың 4, 7-бағандарында:
"Қызылорда" деген сөзден кейiн ", Жамбыл, Шалқар" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева А.Ж.